niedziela, 28 marca 2021

10 sposobów odcinania przywiązań i zapobiegania ich ponownemu pojawieniu się.

 źródło tłumaczenia: https://istochnik.one/10-sposobov-obrezat-privyazki/

 Te 10 sposobów, które zostaną omówione, ma na celu zapewnienie najlepszych metod skutecznego usuwania i zapobiegania ponownemu przywiązaniu niesłużących wam negatywnych przywiązań. 

 Ćwiczyłem przecinanie niepotrzebnych eterycznych sznurów przez ponad 15 lat i odkryłem, że następujące metody są najbardziej skuteczne nie tylko w usuwaniu niepotrzebnych powiązań eterycznych, ale także w utrzymywaniu ich poprawnej zawartości.

  Co to są przywiązania eteryczne? 

 Przed przedstawieniem listy Top 10 chciałbym zwrócić uwagę na niektóre z głównych cech eterycznych sznurów, a także jak i dlaczego mogą się one formować. Ponieważ sznurki eteryczne są często częścią naszych ciał energetycznych to podlegają one zmianom. Oznacza to, że mogą przejść od pozytywnych do niepotrzebnych i od niepotrzebnych do pozytywnych. Mogą też pojawić się ponownie, gdyż przecięcie sznura nie oznacza, że ​​nie pojawi się ponownie po jednym usunięciu. Nie oznacza to, że po jednym ćwiczeniu przecinania powiązania zostaniesz trwale zwolniony z tego przywiązania. 

 Widać, że sznury eteryczne nie są statyczne. Łączą nas ze światem i rzeczami wokół nas poprzez interakcje i dynamikę energetyczną w nas. Oznacza to, że jeśli myślimy o kimś lub czymś, lub mamy emocje w stosunku do kogoś lub czegoś, to jest bardzo prawdopodobne, że sznur zostanie przyłączony. Nie wszystkie słowa są negatywne, więc to, co jest w tobie, określi, czy ta nić cię wysysa, czy też buduje i odżywia. Tak samo się dzieje, gdy skierowane są do Ciebie połączenia, które Ci nie służą.

   Przykład 

 Anna idzie do sklepu i kupuje artykuły spożywcze. Przy kasie kasjerka nie zauważa Anny, co ją denerwuje. Anna ma bardzo jasne wyobrażenia o tym, jak powinna wyglądać obsługa klienta. Opuszcza sklep i staje się coraz bardziej wściekła na sposób, w jaki jest traktowana. Całą drogę do domu przechodzi przez tę sytuację. Zaczyna nawet upiększać to, co się stało, słowami, które chciałaby wypowiedzieć i zaczyna planować zemstę, chcąc powiedzieć wszystko kasjerowi jako zapłatę za to, że czuje się tak źle.

  W tym przykładzie, gdyby Anna powiedziała prawdę i zignorowała, powiedziała lub wyraziła swoje oczekiwania, negatywny sznur zostałby usunięty, ponieważ czułaby się silniejsza. Ponieważ jednak tego nie zrobiła, a zamiast tego pozwoliła i ustąpiła miejsca silnym emocjom wściekłości, złości, zemsty i opowiadania historii, nieumyślnie nie tylko utrzymała sznur na miejscu ale dodatkowo go wzmocniła. Ciekawostką w tym przykładzie jest to, że początkowo wydaje się, że kasjerka doczepiła Annie linkę ujemną, ale w rzeczywistości to Anna stworzyła i wzmocniła niepotrzebne powiązanie. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że takie sznury działają w dwóch kierunkach - od Ciebie i od Ciebie, dlatego też uważaj na to, do kogo się przywiązujesz. 

 W rozdziale „10 sposobów na przecinanie sznurów i zapobieganie ich nawrotom” będą omówione oba kierunki wiązania. 

 10 sposobów na przecięcie sznurków przywiązania

 i zapobieżenie ich powrotowi 

 1. Przebaczenie.

 To pojawia się cały czas. Nigdy nie zdołasz przeciąć niepotrzebnych sznurów, jeśli nie wybaczysz. Jeśli doświadczasz emocji lub myśli, w których obwiniasz, nienawidzisz lub szukasz zemsty, nieumyślnie przywiązujesz się do osoby lub rzeczy, z którą nie chcesz mieć związku. Jest to niewątpliwie najważniejszy powód niepotrzebnego ponownego wiązania, jaki widzę. Prawie zawsze to Ty również stworzysz te przywiązania, dlatego bardzo ważne jest, aby zawsze zaczynać od przebaczenia. Pomoże ci w tym praca z przebaczeniem i czakrą grasicy.  

 Zwróć uwagę: W medytacji Oczyszczenia Fioletowym Płomieniem (tu w oryginalnym artykule podano link) pracujemy z przebaczeniem. 

 2. Unikaj dramatu 

 Drugim częstym powodem niepotrzebnych przywiązań jest przyzwyczajenie się do dramatyzowania i „dać się ponieść”. Dramat energetyczny to chaotyczna energia, która nigdy nie może przynieść spokoju ani równowagi. Z tego powodu, jeśli wokół ciebie będzie chaotyczna energia spowodowana dramatem, nie będziesz w stanie utrzymać zdrowych eterycznych nici. 

 3. Unikaj opowiadania historii

 To może brzmieć jak dramat, ale tak naprawdę chodzi bardziej o budowanie historii (nieprawdy lub kłamstw) o ludziach wokół nas, jak również o nas samych. Jest to również bardzo częsty powód dołączania niepotrzebnych wiązań, czego dowodem jest działanie Anny w powyższym przykładzie. Opowiadanie historii nie tylko wiąże cię z kłamstwem, ale także wiąże cię z innymi ludźmi i rzeczami poprzez niepotrzebne przywiązania, które tworzy. Jestem pewien, i możesz sobie wyobrazić, że bardzo łatwo jest czuć się uwięzionym i wyczerpanym gdy dajesz się ponieść opowieściom.

 4. Odrąbać jak w karate

  To świetny sposób na szybkie odpięcie sznurów. Po prostu wykonaj szybkie kopnięcie karate przez czakrę splotu słonecznego. Czyniąc to, miej intencję, że wszystkie niepotrzebne przywiązania zostaną usunięte. To ćwiczenie działa, ponieważ większość niepotrzebnych sznurów ma tendencję do przyczepiania się do i wokół splotu słonecznego podczas normalnych codziennych czynności. Ludzie często to zauważają, gdy wychodzę z ruchliwego centrum handlowego! Nie wiem, co ludzie powinni myśleć, ale to świetny sposób na celowe usuwanie niechcianych połączeń.

  5. Medytacja i wizualizacja

  Jeśli już praktykujesz medytację, bardzo łatwo jest włączyć wizualizację odcięcia przywiązania. Przed zakończeniem medytacji użyj swojej intencji, aby odciąć niepotrzebne przywiązania i poczuć, jak się rozluźniają. Następnie użyj wizualizacji, aby zobaczyć, jak to się dzieje, a także obszary, do których mogły zostać przyczepione, patrz jak się uzdrawiają i zabliźniają. Jeśli jesteś doświadczony, możesz użyć tej wizualizacji wszędzie i nie musisz medytować. 

 6. Intencja i działanie.

  Do tego wystarczy prosty zamiar odcięcia wszystkich niepotrzebnych eterycznych powiązań. Możesz to robić regularnie w ciągu dnia, chociaż myślę, że najlepiej nie skupiać się na tym, ponieważ jeśli masz obsesję na punkcie usuwania tych sznurów to możesz zacząć je tworzyć! Prawdopodobnie najlepiej zacząć od tego co uznasz za niezbędne. Ja do tego punktu dołączyłem również działanie, ponieważ intencja nie zadziała skutecznie bez działania. Zastanów się więc, co możesz zrobić, aby oczyścić i zapobiec ujawnianiu niepotrzebnych powiązań, a następnie zrób to.

7. Unikaj niepotrzebnych ludzi i otoczenia.

  Jest rzeczą oczywistą, że jeśli otaczasz się ludźmi i rzeczami, które już nie przynoszą ci korzyści lub wyczerpują ciebie to narażasz się na możliwe przywiązanie. Nie zapomnij o miejscach, które często odwiedzasz. Przede wszystkim należy pamiętać o komunikacji miejskiej, biurach, barach i klubach. Oczywiście nie możesz ominąć wszystkich tych miejsc, ale ta lista pomoże ci uporać się z wynikającymi z tego podłączeniami.

 8. Przestań o nich myśleć.

 Jeśli masz połączenie i / lub próbujesz zerwać niepotrzebne połączenie z kimś konkretnym, naprawdę ważne jest, aby spróbować przestać o tym myśleć i rozmawiać. Myśli i komunikacja to energie, i zerwanie niepotrzebnych przywiązań może być trudniejsze. Na początku może to być trudne do osiągnięcia , szczególnie w przypadku swojego "ex" (dawnego towarzysza życia). Nie spiesz się i kontynuuj regularne przycinanie tych sznurów. 

  Możesz także użyć Oczyszczenia sznurów przywiązania za pomocą Bliźniaczego Płomienia, aby pracować ze swoim towarzyszem duszy lub jakąkolwiek osobą, z którą chcesz zerwać lub zerwać więzy. Zobacz także Zerwanie ciągów połączenia podwójnego płomienia. 

 9. Nie badaj, nie trop i nie prześladuj.

  Nigdy nie zdołasz zerwać z kimś niepotrzebnych przywiązań, jeśli aktywnie (skupiasz się na działaniu) poszukujesz ich i podążasz za nimi. Jeśli masz zamiar zerwać te więzi, ale twoje działania są temu przeciwne, nie będziesz w stanie zerwać tych sznurów i ryzykujesz, że je wzmocnisz. 

 10. Podnieś swoją wibrację 

 Podnosząc wibracje, zmniejszasz poziom zniekształconych energii w swoich ciałach energetycznych. To także wzmacnia je i zwiększa ich witalność, dobre samopoczucie i siłę osobistą. Wszystko to prowadzi do tego, że czujesz się silniejszy, co pomaga uniknąć wielu z tych wymienionych punktów. Możesz podnosić swoje wibracje na różne sposoby, z ogólnym naciskiem na unikanie energii o niskich wibracjach (strach, nieprzebaczenie, powtarzające się myśli, przetworzona żywność, niektóre chemikalia itp.). Skoncentruj się na zwiększeniu witalności poprzez dobre odżywianie, skupienie się na miłości i akceptacji oraz odpuszczenie przeszłości.

  Leczenie energią może być również bardzo skuteczne nie tylko w przecinaniu sznurów, ale także w utrzymaniu ich w zdrowiu. Istnieje wiele technik, które można wykorzystać do energetycznego przecinania sznurów. Mam nadzieję, że te pomysły okażą się dla Ciebie interesujące, a także dadzą Ci powód do przemyśleń. 

Craig MacLennan