poniedziałek, 27 lutego 2023

Iwan Carewicz luty 2023

 oryginał jest tu - poniższy fragment od około 18 minuty: 

https://www.youtube.com/watch?v=HC_ErRduuos

 weź z życia wszystko co najlepsze

przestań uprzejmie patrzeć na towar przeterminowany 

 mianuj siebie Stwórcą Wszechświata! - stań się władcą swoich dni!

broń zawsze swej godności i honoru, chroń go do krańca swoich dni,

wojna nas wiedzie w epokę Wilka - stań się wilkiem drapieżnikiem,

porzuć iluzji korowody - twoje spojrzenie niech będzie jak stal.

 TYLKO TAK!  Były prowadzone badania poziomu męskich hormonów płciowych - poziomu męskości i okazało się, że najbardziej mężni współcześni mężczyźni, tacy dziarscy, wyróżniający się dzisiaj w społeczeństwie to wartość przeciętna albo nawet niższy niż średni poziom męskich hormonów płciowych 100 lat temu.

  100 lat temu mężczyźni byli dużo bardziej drapieżni, zaciekli, testosteron w nich kipiał.  I ci, którzy dziś mają średni poziom testosteronu to według dawnych norm  niżej minimum - oni się dawniej nie liczyli. To byli mężczyźni którym trafiało się najmniej wszystkiego, zarówno kobiet jak i pieniędzy, dawniej uważano by ich za takich osobników płci męskiej.

 A dziś większość jest właśnie taka! Tak więc mężczyźni - musimy wydostać się z tego dołka.  Musimy tak jak Baron Munchausen wziąć sami siebie za włosy i podnieść wysoko w kosmos, do Welesa - Boga mądrości.

 Musimy powiedzieć: "Welesie! Oświeć mnie!". Musimy pociągnąć się do Swaroga i powiedzieć: "Swarogu! Przywal mi młotem w głowę aby moje oczy się zaiskrzyły!  Aby we mnie znów zakipiała męska furia! Aby we mnie pojawiła się zuchwałość, męska moc, pewność siebie! Abym znów stał się twórczy! - na przekór temu programowaniu współczesnego, przegniłego społeczeństwa, które nam mówi:

"toksyczna męskość, mężczyźni - nie należy być zuchwałymi, nie wolno nikogo bić - żadnej agresji!  Wszystko powinno być pokojowo i uładzone. 

 A najważniejsze dla szczęśliwego życia jest abyś oddał swoje jajka w depozyt żonie. Stabilność rodziny zapewni oddanie swoich jajek żonie na przechowanie. Wtedy między wami nie ma konfliktów, jesteście dobrą, spokojną, współczesną rodziną. 

 Ja jeżdżę wszędzie po kraju i widzę, że w większości dobrych rodzin mężczyzna oddał swojej "klejnoty" żonie do depozytu.

   A tam gdzie mężczyzna jest taki dziarski... to są z reguły samotne orły bo kobiety przestały cenić nas niebezpiecznych, zuchwałych, zdolnych do furii, twórczych którzy pchają ewolucję ludzkości. 

 Zrozumcie, że ludzkość zmieniają ku lepszemu tylko bezkompromisowi mężczyźni! To jak w pieśniach Wysockiego - on już wtedy to zauważał: "prawdziwych, bezkompromisowych jest mało - dlatego też brak jest zmian".

 Tylko wściekli, buntowniczy mężczyźni, którzy wynajdują coś nowego - którzy chodzą nieprzetartymi szlakami, mają dobry poziom testosteronu, którzy nie dbają o współczesną, wynaturzoną opinię publiczną, którzy żyją zgodnie z honorem i sumieniem, którzy mają wewnętrzną więź ze swoim rodem - z ojcem, dziadem, pradziadem, i tak dalej....

      Jakże dziś się zdegradowali mężczyźni - oni się dziś chwalą, który z nich ma dłuższy penis. jeden mówi: "a mój ma 12 cm", inny mówi: "a mój ma 14, 15, albo 20".

  A jak się herosi - rycerze dawniej przechwalali? Rycar to skrót od Ryczący Car - to Słowiańskie słowo. To ten, który może wyjść i ryknąć: "Hej!!! Żmiju Gorynyczu!! stawaj do boju, zaraz będę odrywał i odrąbywał twoje głowy! " I on to mówi zuchwale i z radością.

  https://www.youtube.com/watch?v=wVXIeWOih4k