środa, 5 kwietnia 2023

Pełnia księżyca 6 kwietnia. Zakończenie cykli karmicznych

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=xV7rXRwEdEY

 Moi Drodzy, Księżycowe cechy - emocje i instynkty osiągają szczyt przy pełni księżyca. Użyjcie więc swojej zwiększonej mocy emocji i intuicji do pokonania wszelkich problemów.

  W tej chwili możecie ujrzeć dowolny dynamizm i negatywne uczucia, powodujące dysharmonię. Kwietniowa pełnia księżyca będzie naciskała na zakończenie naszych cykli karmicznych, które ciągną nas na powrót do wiru przeszłości, podczas gdy my próbujemy wykonać krok do innej przyszłości. 

  To świetny czas aby złamać kontrakty duszy, które już wysłużyły się w naszym życiowym doświadczeniu.

 Pełnia księżyca 6 kwietnia będzie bardzo niejednoznacznym dniem - nie tyle co niekorzystnym ale bardzo nieprzewidywalnym. Wielu ludzi będzie myśleć, że wszystko jest w najlepszym porządku, ale w rzeczywistości sytuacja może być bardzo niejednoznaczna.  

 W tym dniu trzeba być uważnym i niezwykle ostrożnym w słowach i czynach. Przyjaciele mogą okazać się wrogami i przeciwnie, dlatego nie spieszcie się z osądzaniem ludzi i zapisywaniem ich do tej lub do innej grupy. 

  Wielu ludziom będzie trudniej oceniać i kontrolować bieżącą sytuację. Pełnia może wyprowadzić (wytrącić) z równowagi. Konflikty w tym czasie, mogą przerodzić się w prawdziwą wojnę z niezwykle przykrymi konsekwencjami. 

  Zachowanie ludzi w tym dniu stanie się bardzo niejednoznaczne. Nie należy dążyć do celu poprzez hipokryzję, oszustwo, manipulacje i przebiegłość bo w przeciwnym razie możecie zniszczyć swoją najbliższą przyszłość.  

 Nie pozwólcie na pogorszenie swojej karmy - już i bez tego jest to ciężki dzień ale kłamstwa mogą stać się potężnym katalizatorem problemów we wszystkich dziedzinach życia. 

  Pełnia księżyca zwiększa emocjonalne reakcje, które eskalują zupełnie tak jak księżyc. W związku z tym będzie dużo zwiększonej uwagi na światową gospodarkę, służbę zdrowia i działania zbiorowe, gdy ludzkość wyjdzie na ulice, aby zaprotestować przeciwko różnym sytuacjom. 

  Próby przywódców zrównoważenia rozgniewanych i rozczarowanych grup raczej nie przyniosą rezultatów. Ludzie będą żądać tego co uważają za sprawiedliwe.  

 Ci, którzy mają WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚĆ i wynikającą stąd  WYŻSZĄ WIEDZĘ, będą musieli się uspokoić i zrozumieć, że ŚWIATŁO przynosi to co musisz zobaczyć.

  To jak reflektory na scenie, kiedy podnosi się kurtyna i aktorzy i aktorki będący dawniej za kulisami są teraz jak na dłoni.  

 Wpływ Pełni Księżyca 6 kwietnia potrwa dwa tygodnie do słonecznego zaćmienia 20 kwietnia.   Ta faza słabnącego księżyca będzie dobra do uwolnienia, odpuszczenia, uzdrowienia, medytacji, usunięcia śmieci, odcięcia i strzyżenia. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=ZEK6yF0vxhg


 

Rozpoczyna się nowa linia czasowa

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=pFyQqJerFoM

 Moi drodzy, światło spływające na Ziemię od środka naszej Galaktyki poprzez nasze Słońce ma ogromny wpływ na ludzkość. Wszelkie systemy doświadczają globalnej restrukturyzacji, która wyciąga na powierzchnię i pomaga rozwiązać wszystko w naszym życiu - włącznie z tym co dłużej już nie służy ludzkości.

  Rozpoczęła się nowa linia czasowa. W związku z tym co się dzieje na świecie można łatwo wpaść w zbiorowy strach. 

 Przyspieszona transformacja powoduje wiele zamieszania i ważne aby pamiętać, że jest to część procesu przebudzenia. Jesteśmy teraz na wyjątkowej linii (osi) czasu, która pozwala tworzyć zupełnie inną rzeczywistość opartą na zasadach, korzystnych dla całej ludzkości a nie tylko dla wybranych.

 Aby pomóc umysłowi przystosować się do zmian trzeba mu uświadomić, że on nic nie straci przyjmując to co nowe - a najprawdopobniej wiele zyska. Przy każdych zmianach umysł przechodzi w tryb ochrony i oporu. 

  Okażcie więcej miłości i troski, a umysł zacznie się dostosowywać do nowych pomysłów, nawyków i sposobów istnienia, które odpowiadają nowej rzeczywistości.

 Świat się budzi z szybkością, której nikt nie może już dłużej ignorować. To, co teraz obserwujemy na całym świecie jest wskaźnikiem że stare, patriarchalne systemy oparte na kontroli, strachu, separacji, przetrwaniu i na  hierarchii nie mogą dłużej  istnieć tak, jak to było w przeszłości.

  Ludzkość budzi się do prawdy o tym kim naprawdę jesteśmy. Branże i korporacje chcące się wzbogacić za wszelką cenę tracą władzę i wpływy. One będą musiały się albo zamknąć albo się rozwinąć.

  Wahadło władzy przechyla się od wybrańców do zbiorowych mas. Świadome firmy i alternatywne media oparte na szczerości stają się coraz bardziej popularne i pożądane.

   Medycyna alternatywna i holistyczne metody uzdrawiania mają coraz większy popyt. Ludzie zaczynają coraz więcej uświadamiać sobie, że obsesja na punkcie  świata materialnego nie jest tak ważna jak wsparcie i miłość wzajemna.

 Jedyną rzeczą jaka jest wymagana od nas to otwartość i uczynienie miłości do siebie priorytetem a wszystko inne przyjdzie samo.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=_lyefpT80jY