piątek, 30 grudnia 2022

Nastąpi wielkie sprzątanie, możecie być pewni

oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=bh4JM3ayJp4

Moi Drodzy, w tej chwili trwa odliczanie czasu panowania sił mroku na naszej planecie a ponieważ wszyscy, którzy służą Światłu są w mniejszości to otrzymują oni nieustanną pomoc. 

  Tak długo, jak pozostajecie całkowicie zintegrowani ze swoją misją - zawsze macie ochronę. Odnośnie wydarzeń świecie: nic się nie skończyło - jest wprost przeciwnie wszystko powraca na swoje miejsca - zarówno to co widzialne i co niewidzialne.

   Plan nie powinien zawierać najmniejszych pęknięć, nie może być w nim nawet najmniejszej interwencji dlatego też większość planu pozostanie ukryta do momentu aż nie zostanie on ukończony.  

 Plan jest wykonywany - bądźcie tego pewni. Jego skala jest ogromna. Nasi Galaktyczni Bracia i Istoty Światła muszą zmierzyć się na kilku frontach: front ludzki, front nieludzki, front istot nie należących do Ziemi ale posiadających destrukcyjną moc. 

  Muszą się spotkać z nieprzyjaznymi, z tymi który służą im nieświadomie lub świadomie, ze wszystkimi istotami, które ze względów finansowych lub innych powodów nie chcą przyjścia nowego Świata. 

  Siły Światła muszą poradzić sobie z walką, której będziemy doświadczać coraz więcej - walki z istotami, które nie mają już nic do roboty w naszym układzie słonecznym. Będzie więc miało miejsce wielkie sprzątanie, możecie być pewni. Będzie bardzo dużo trudnych zadań ale jeśli się obudzi się ważniejsza część ludzkości, to liczba klęsk żywiołowych zmniejszy się do minimum.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=UqkDdzRtCQc