poniedziałek, 17 października 2022

Gdy tylko się to wydarzy - wszystko na Ziemi zacznie się zmieniać na lepsze.

 rosyjskojęzyczny oryginał tu https://www.youtube.com/watch?v=gyYVNS6Dkbc

 Kochani,

 To jest ogromna zmiana w naszej rzeczywistości ponieważ otrzymujecie wszelką informację potrzebną do stworzenia nowego świata - i dzieje się to niezwykle szybkim tempie.

   I chodzi nie tylko o nas lecz także o naszą planetę i całe życie na niej. Nasza Ziemia była w stanie choroby przez tysiące lat i czas najwyższy powrócić do swojego normalnego stanu.

  Kurtyna się podniosła i Ziemia jest w stanie się uleczyć. Ten proces zajmie trochę czasu, ale jak tylko to się stanie to na Ziemi wszystko zacznie się zmieniać na lepsze. Gdy tylko otrzymacie bezpośredni dostęp do dużo wyższych poziomów świadomości, to będziecie mogli widzieć rzeczy, których inni nie mogą zobaczyć lub poczuć w swoim codziennym życiu.

Zaczniecie mieć wgląd do innych światów i rzeczywistości a także widzieć Istoty, które mogą się pojawiać jako anioły lub demony - w zależności od Waszego poziomu świadomości.

  Zmiana jeszcze trwa ale macie już informacje jakie waszym zdaniem są niezbędne do stworzenia swojej nowej rzeczywistości. U niektórych ludzi może to budzić lęk, ale jakie macie inne opcje? 

 Możecie to zignorować lub zaakceptować ale nie da się tego uniknąć, więc jaki sens ma zaprzeczanie temu? Nie jesteście w stanie zatrzymać zmian.

  W wyniku przyspieszenia tego ruchu po drodze będzie wiele usterek, takich jak w grach wideo. Miejcie świadomość, że one są obecne tylko w konkretnym momencie naszej rzeczywistości. Każda z nich jest przepięknym aspektem naszego nowego świata otwierającego się przed nami.

  Jest to bardzo ekscytujący czas i wszyscy wspólnie doświadczamy tego w dużo wyższych pomiarach. Zmiany zachodzą teraz - w tej chwili, i za każdym razem, gdy Wam się wydaje, że już to wszystko widzieliście lub słyszeliście to manifestuje się jeszcze jedna synchroniczność i zasłony złudzeń znów się trochę podnoszą.

 Nie ma wątpliwości, że żyjemy w czasach zmian i że wielu z nas postrzega wykładnicze przyspieszenie tych zmian. To zachodzi już od jakiegoś czasu na znacznie głębszym poziomie i nie możemy się doczekać możliwość zobaczenia owoców tych zmian, kiedy wszystkie one się pojawią.

  Mamy nadzieję, że te zmiany nie będą zbyt oszałamiające dla nas, jeśli zdołamy się w końcu zmienić to ostatecznie wszystko będzie dobrze. 

 Ta wiadomość ma na celu pomóc Wam podnieść Wasze wibracje gdyż my wszyscy kontynuujemy ten proces, bo jest to cudowna rzecz.

  Podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka w języku polskim na youtube https://www.youtube.com/watch?v=-6XaSngvvzE


 

Nadchodzi niesamowicie potężne wydarzenie

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=prTqvo06GB0

 Moi drodzy,

 czasami może się wydawać, że nasza bitwa jest przegrana i że okrucieństwo to nowy standard ludzkiego działania. Może się wydawać, że na Ziemi jest coraz ciemniej zamiast się rozjaśniać, stawać piękniejsze i wzniosłe.

  Ale pozostając niewzruszeni, mocni w wierze, nigdy się nie poddając wbrew temu, co się dzieje i pokazując swoją wytrwałość otrzymujemy pomoc i wsparcie od Wszechświata i od samego Stwórcy.

  W pewnej chwili zwycięstwo nad manipulatorami stanie się faktem i niedługo dojdziemy do tego decydującego momentu. 

 Decydujące o tym są dwie rzeczy:

 1. zewnętrzne wydarzenia, które pokazują, że istoty ciemności nie mogą już sobie poradzić ze swoimi roszczeniami do władzy.

2. wydarzenia w wewnątrz was, kiedy poczujecie, że Wasze wątpliwości rozwiewają się i przekształcają się w nową energię i zaufanie.

  Procesy zewnętrzne i wewnętrzne idą ze sobą w parze - już niedługo nic i nikt nie nie będzie w stanie wyprowadzić was z równowagi. Wasza ścieżka będzie prosta i będziecie mogli  korzystać z całej swojej mocy i możliwości dla triumfu Światła.

 Nadchodzi niewiarygodnie potężne wydarzenie przygotowane dla ludzi - będzie to transmisja światła kosmicznego o niewyobrażalnej dotąd mocy.

  Niezauważalnie dla sił ciemności - ci co ucierpieli w wyniku ich działań wznoszą się na nowy poziom wiedzy - nic i nikt pośród Boskich stworzeń nie ma na to wpływu. Tego nie można odroczyć ani temu zapobiec.

  Mocą Stwórcy to, co skazane jest na śmierć zginie a przeżyje to, co powinno żyć wiecznie. Postrzeganie ludzi stopniowo się zmienia i wyłania się nowa rzeczywistość. Ten duchowy proces jest cudem i tworzy cuda.

  Dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku na youtube tutaj https://www.youtube.com/watch?v=IHhnkI1Qip0