czwartek, 15 grudnia 2022

Pozytywne zmiany są dla Was możliwe

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=pI3SNutrEm4

Kochani, dla tych, którzy wybrali ścieżkę Światła okres niestabilności się kończy, zmieniliśmy się i wkraczamy teraz w nową rzeczywistość. Możemy uczynić tak, ze nosiciele ciemnej energii (których jest jeszcze wielu wśród ludzi) nie będą już mieli wpływu na nic.

 Nie będą w stanie sięgać po władzę i osiągać jakiekolwiek swoje cele i to już się dzieje - już dokonujecie tego, już pozbawiacie ich sił. W miarę jak rośnie siła Boskich energii w Was oni stracą swoje siły. Dla nich nadchodzi czas zamieszania i niestabilności podczas gdy dla nosicieli Boskich energii świat staje się coraz bardziej spokojny i bardziej harmonijny.

 Zawsze możecie liczyć na pomoc i wsparcie z Wyższych sfer, ale dokonywać wyborów i przejawiać inicjatywę trzeba będzie samemu.

 Sytuacja w społeczeństwie i w Waszym kraju zależy od Was, możecie wpłynąć na polityków , możecie wpływać na mass - media i na rozwój sztuki. Widzicie już, że filmy katastroficzne lub przedstawiające przemoc nie są dla Was interesujące.

  Tak samo coraz mniej chcecie patrzeć jak mass- media podsycają strach i kiedy tylko podejmiecie decyzję: "nie chcemy już dłużej oglądać jak wszystko idzie źle i jacy wszyscy jesteśmy okropni. Chcemy oglądać jak światło wygrywa, jak wszystko co najlepsze manifestuje się w człowieku - jesteśmy piękni i Boscy i chcemy odzwierciedlenia tego w sztuce i w mediach"  to wtedy one będą zmuszone się przestroić - możecie mieć wpływ nawet na przyrodę, możecie pomóc naszej planecie w dojściu do równowagi. W tym celu najpierw musimy zrównoważyć samych siebie.

  Zmienia się nasza świadomość a to jest moc zmieniająca naszą rzeczywistość. W nowych energiach transformujące zdolności naszej świadomości stale się nasilają o czym na własnym doświadczeniu przekonuje się coraz więcej ludzi.

 Te wszystkie pozytywne zmiany stają się możliwe i aby się one zamanifestowały w Waszym życiu konieczne jest dokonanie ostatecznego wyboru na rzecz Światła. To wydaje się proste - wszak dokonaliśmy już tego wyboru, ale ważne jest, aby dzień po dniu podążać za nim.

Następnie trzeba zdefiniować wartości i priorytety. Przyjrzyjcie się tym ludziom którzy wybrali rozrywkę i gromadzenie bogactw materialnych, dążenie do wysokich stanowisk we władzy lub sławę. Im wszystkim jest coraz trudniej sprawiać wrażenie szczęśliwych, ponieważ te wartości pozwalają tylko tworzyć pozory szczęścia.

  Coraz więcej ludzi zaczyna sobie zdawać sprawę, że prawdziwe wartości zależą od nas - szacunek do samego siebie, poczucie własnej wartości, rozwój i wzmocnienie ducha, zdolności twórcze, kreacja dla dobra swojego i innych, Boska miłość, którą niesiecie w swoim sercu - wszystko to są prawdziwe wartości, które mogą sprawić że będziemy szczęśliwi.

  Jeśli dla Was ma znaczenie to co mogą dać Wam inni lub nawet to co oni myślą o Was, to stajecie się uzależnieni. Wybierajcie jakim wartościom pozwalacie definiować Wasze życie - nie pozwalajcie na spychanie Was z drogi wartościom na które nie warto tracić swoich sił. 

 Niech pragnienie zdobywania władzy, wyłudzania pieniędzy i opinia innych nie będą podstawą Waszych fundamentalnych wartości. Oprócz tego wszystkiego będzie się trzeba uzbroić w cierpliwość i dobre chęci do pracy.

  Realizacja marzeń będzie przebiegać szybciej u tych, którzy wykonali dużą pracę wewnętrzną na drodze do swoich celów. Po dokonaniu wyboru celu, pracujcie systematycznie i bez pośpiechu - nie dążcie do natychmiastowych sukcesów i chwilowych rezultatów.

  Wykonujcie swoje dzieło odpowiedzialnie, dbajcie o jego jakość i niezawodność - dotyczy to każdych Waszych działań: czy to zawodowych, budowania domu lub Waszych relacji.

 Jesteśmy częścią jednego wszechświata i żyjemy w przyjaznym nam świecie. Wszechświat jest pełen miłości i łaskawy dla nas - On jest gotowy nam pomagać. Nie jesteście samotni, jesteście otoczeni bezmierną miłością. 

 Podążajcie własną, niepowtarzalną ścieżką ku nowym radościom i odkryciom. Wasza Boska rodzina jest zawsze blisko i pomaga Wam.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=k_kP86Zk0-g