poniedziałek, 26 grudnia 2022

Jeśli możecie to wyjeżdżajcie z wielkich miast

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=7AnJcWWNw78

 Kochani, sprawy nabierają tempa - przyszły rok będzie kulminacją w dużych miastach, będą bardzo silne egregory, zniszczenia, strachu i przemocy. Więc jeśli możecie to wyjeżdżajcie z dużych miast. 

  W tym momencie ważne jest, aby najlepiej być wewnątrz siebie podczas tej wielkiej transformacji. Dostrzegacie dziwne zachowanie zwierząt, a to dopiero początek! Zobaczycie jeszcze dziwniejsze rzeczy. Coraz więcej ludzi zacznie zrozumieć, że stary świat jest zdecydowanie martwy i, że ludzkości oraz wszystkiemu co żyje na Ziemi nadano nowy kierunek.  

 Zwierzęta zachowują się tak dziwne, bo mają zmysły odczuwania jakich my nie mamy. One czują częstotliwości których my nie jesteśmy w stanie dostrzec. My posiadamy umysł aby tworzyć, ale one mają zmysł intuicji, który straciliśmy w swoim destrukcyjnym, sztucznym świecie.  

 Przygotujcie się na wszystko co nas czeka, ale przede wszystkim cokolwiek się stanie, nie bójcie się bo tak powinno być. Ludzkość nie zdoła zniszczyć siebie i planety Ziemia. Ciemne światło czyni wszystko co możliwe aby zniszczyć to czego nie jest w stanie zatrzymać. 

  Więc przygotujcie się na wszystko, ale przede wszystkim bądźcie gotowi na najlepsze co Wam zaoferują. Od czasu do czasu będziecie czuli, że przepełnia Was niezmierzona Miłość.

Powitajcie ją z wdzięcznością, radością i wielką miłością.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=AaS6YxoGepI


 

Wielki punkt zwrotny 2023

oryginalny film:  https://www.youtube.com/watch?v=avOP1AqHHAQ

 Moi Drodzy, minione przesilenie zimowe to wielki punkt zwrotny. W połowie stycznia zaczniemy wychodzić z najtrudniejszej sytuacji w ostatnich latach, my dosłownie tworzymy nową oś (linię) czasu w nowym cyklu tworzenia.

  Umysł ludzki nie jest w stanie pojąć wielkości skali tego co dzieje się w tej chwili, jesteśmy w samym środku tej przemiany (transformacji).

 W ciągu ostatnich kilku lat aby przetrwać przyzwyczailiśmy się do dysfunkcyjnych wzorców. W ostatnich kilku miesiącach obserwujemy wzrost ogromnych napływów światła w parze z ekspansją Ziemskich energii.

  Zaledwie kilka dni temu w dniach 15-16 grudnia miało miejsce kilkadziesiąt rozbłysków Słońca klasy M. Wszystko, co nie odpowiada nowym częstotliwościom jest rozpuszczane - są to przestarzałe częstotliwości, które nadal się utrzymują w rozpuszczanym paradygmacie i w starym oprogramowaniu DNA, które wciąż mamy zmagazynowane w naszych ciałach.

  Ta zwiększona energia może spowodować szeroki zakres objawów fizycznych i emocjonalnych. Przy tak dużej aktywności słonecznej ciało może przełączać się na tryb oszczędzania - możliwe są problemy z dolną częścią pleców i napięciem mięśni - lista symptomów może być bardzo długa.

Wszechświat jest dobry dla naszych ciał biologicznych - transformacja zachodzi etapami, a my możemy się dostosowywać i wznosić małymi krokami. 

 Nie tylko nasz świat wydaje się być ruchomymi piaskami - również nasze DNA zawiera pradawną pamięć o rozpadających się światach przeszłości, więc nic dziwnego, że wymagana jest czujność, aby nie nastąpiło przełączenie do trybu walki i ucieczki.

   W niektóre dni udaje nam się dobrze przez to przechodzić a w inne nie. Ale z każdym krokiem uczymy się i rozwijamy. Tryb przetrwania potrzebny w tym konkretnym czasie się kończy.

 Moglibyśmy utknąć w tych tymczasowych, dysfunkcyjnych szablonach - moglibyśmy nawet próbować zawrócić i starać się znów wejść do iluzji bezpieczeństwa starego cyklu, ale pozostawanie w miejscu lub próbowanie odwrócenia kierunku nie zadziałają.

  Wszystko na świecie się zmieniło - nic nie działa tak jak dawniej. To jest normalne jeśli czujecie się bezbronni i niepewni, gdy wkraczamy w ogromną pustkę, jakiej kiedykolwiek doświadczaliśmy.

Podejmowaliśmy już podobne kroki w przeszłości, ale ten krok przewyższa wszystko czego kiedykolwiek próbowaliście. Kroki, które podejmiemy nie będą łatwe, jeśli brak będzie radykalnej ufności - już czas wkroczyć w nowe życie, które czeka nas poza ramami pradawnej przeszłości, a zwłaszcza poza granicami tego rozpadającego się jest prawdziwe życie.

  Przebywaliśmy na intensywnej linii (czasowej?) uczenia się (szkolenia) nasz system nerwowy jest doprowadzony do granic wytrzymałości, jesteśmy wyczerpani jak nigdy wcześniej, ale właśnie tutaj ma miejsce ogromny wzrost i duże skoki ewolucyjne.

Znajdujemy się w pierwszym wielkim szczycie nowego cyklu, który wspólnie tworzymy - a jeśli słuchacie tego, to uczestniczycie w tym. Wspólnie utrwalamy (mocujemy) ten pierwszy dziesięcioletni cykl, który stanie się kamieniem węgielnym dla całego 26.000 letniego cyklu i dla niezliczonych poprzednich pokoleń.

  Bądźcie dobrzy dla siebie wzajemnie i wzmacniajcie miłość w Waszych sercach, wysyłając ją do świata wszelakich przesileń. Niech kolejne lata będą płynąć z większą lekkością i niech będą pełne nowej magii i sekretów, które wciąż pozostają poza granicami naszej wyobraźni.

 I pamiętajcie, że wszechświat zawsze ma dla nas coś znacznie większego o ile przeniesiemy się do naszych serc i pozwolimy życiu po prostu płynąć.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=8HROx4WSHSs