środa, 26 kwietnia 2023

Przygotujcie się na szok

 oryginalny film jest tu:  https://www.youtube.com/watch?v=6Rlm9ntDkWY

 Kochani, chronologia się kruszy - możecie czuć się niepewnie, kiedy to co uważaliście za niezmienne zmienia się lub odchodzi. Ten czas zamierza przekierować nas na wyższą trajektorię duszy.

  Praktykujcie uziemienie i czyńcie to co lubicie. Pozwólcie energii aby to ona Was określała (definiowała) - nie starajcie się kontrolować tego, co się dzieje, ale pamiętajcie, że nic nie dzieje się przypadkiem.

  W tej chwili ważne jest, aby podążać za swoim wewnętrznym głosem, który uzdrawia i przynosi wolność. Mijamy w tej chwili kluczowy portal roku i przechodzimy przez jeden z najtrudniejszych okresów historii.

  Ludzie wybierają pomiędzy spiralą wstępującą i opadającą. Jeśli ktoś jeszcze uważa, że ​​obecni przywódcy w większości krajów istnieją aby służyć ludziom to niech Bóg ma ich w opiece.

 Nawet Stwórcy trudno jest naprawić ten bałagan biorąc pod uwagę wolną wolę, bezbożny wybór i działania przywódców.

  Na kalendarzu mamy 2023 rok - instytucje rządowe i religijne nie były w stanie przynieść nam powszechnego pokoju, wolności i rozkwitu.  

  Wszystko tak się dzieje ponieważ większość nie jest gotowa na prawdę i będzie uczestniczyć w osobistym niewolnictwie do samego końca. Brak krytycznego myślenia u ludzi nadal będzie służyć ludziom z etycznymi problemami - będzie im służyć do ostatniego - nawet jeśli będzie to oznaczać ich własną zgubę oraz ich rodzin.

   Dysonans poznawczy stał się epidemią - wielu ludzi bije pokłony swoim ciemiężcom.  

 Większość teorii spiskowych wyprzedza swój czas a ci, którzy się naprawdę obudzili ostrożnie publikują ostrzeżenia - podczas gdy główne wiadomości oraz sieci społecznościowe starają się jak mogą cenzurować je i dyskredytować.

  Widzialne i niewidzialne Siły Zła są już aktywne na Ziemi od dawna. Istniały cywilizacje, które pozwalały tym siłom przeniknąć i zarazić ludzkość. Ich niedawnym działaniem w historii był upadek Atlantydy, działanie przeciwko prawom uniwersalnym, nadużycia władzy i niewłaściwe użycie technologii doprowadziły ją do upadku.

  W obecnym czasie te same wpływy tworzą wszelkie podziały i sprzeczności pomiędzy płciami, sprzeczności w religiach, kulturachnarodowościach.

 To są to te same czynniki, które stały za epidemiami i wojnami w całej naszej historii. Te niewidzialne, negatywne wpływy żywią się bólem i cierpieniem ludzi - one stoją za globalną elitą, to jest niewidoczne i nie nie są to ludzie. 

 Oto dlaczego tak wiele jest na świecie nieludzkich zachowań.

  Istnieje wiele pytań, na które każdy może znaleźć odpowiedzi. Czy demoniczne królestwa mogą być prawdziwe? Czy istnieją dżiny, królewskie gady, drako, szarzy i inne niewidzialne, negatywne wpływy z innych wymiarów?

  Czy to może być źródłem kłopotów ludzkości i Ziemi? Czy możemy być w stanie między-wymiarowej wojny? Czy posiadamy zrozumienie i narzędzia do walki z tymi siłami?  Czy pomagają nam siły dobra - anielskie istoty i wniebowstąpieni mistrzowie ?

  Czy pomagają nam zaawansowane duchowo i technologicznie cywilizacje kosmiczne?

   Czy globalne elity chcą abyśmy o nich wiedzieli?  Dlaczego Przebudzenie, edukacja, siła osobista ,zdrowie i bogactwo jest dla nich zagrożeniem?

   Czy niektóre z tych zaawansowanych istot mają darmową energię, antygrawitację, technologie uzdrawiania i długowieczności, które wydają się magią?

   Czy to położy kres zniewoleniu poprzez zależność i czy przyniesie to dobrobyt i czyste technologie na Ziemię?

 Ludzie się jednoczą, budzą się i zdobywają wiedzę -  zdobywają kompetencje skupiając się na charakterze a nie na kolorze skóry lub przekonaniach kulturowych. 

 Największy strach manipulatorów budzi fakt, że ludzie dowiedzą się, kim oni są i co oni uczynili. 

 Wyjdźcie z matrixa. Znajdźcie w sobie odwagę, aby już dłużej nie uczestniczyć w grze podziału - aby nie wspierać ciemnych serc.

  Przygotujcie się na szok - wszyscy ujawnią swoją prawdziwą naturę, wewnętrzne postrzeganie jest teraz jedyną rzeczą na której możecie polegać.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=wZjR1CALH0c