piątek, 4 marca 2016

Kobieta - kim ona jest..

    Poobserwuj jak zachowuje się, jak mówi, jak się porusza Prawdziwie Kobieca Kobieta. Zauważysz w niej ukrytą moc, która pozwala jej nie biegać, nie denerwować się ale po prostu płynąć ufając rzece życia. Ona wie, że świat jest po jej stronie i że wszystko dzieje się dla dobra. Wszelkie straty, wszelkie doświadczenia niosą w sobie oczyszczające wibracje - one uczą ją mądrości.

  Ona nie złości się na okolicznosci, ona wie, że w każdej sekundzie życia rysuje swoimi myślami jego obraz. Dlatego też świadomie wybiera myślenie o dobrym i ogranicza dostęp do siebie negatywnej informacji.

    Jej spojrzenie jest świadome, promieniuje ono czułym, łagodnym światłem bezwarunkowej miłości. Ona nie przywiązuje się do mężczyzny - ona z nim współpracuje. Potrafi pokazać mężczyźnie jaki jest silny, jak czuje się natchniona jego męstwem tym samym dodając jemu skrzydeł i pozwalając dościgac nowych szczytów.

  Pośród nerwowego tłumu się nie denerwuje, nie biegnie bo dokąd ma biec? Niesie sama siebie jak drogocenny klejnot, jej chód jest lekki jak lot motylka. Jest pełna pokoju i przebywa w chwili obecnej rozkoszując sie pięknem tego mgnienia wiedząc, że poczuć szczęście można nie gdzieś tam kiedyś ale tylko teraz.  I pije ten nektar szczęścia w promieniach słońca, pośród kwitnących kwiatów, w ciepłych kroplach letniego deszczu, w śmiechu bawiących się dzieci i posród niezwykłych obłoków, pośród uśmiechów przechodniów. Ona się nim napełnia umnażając promieniowanie swojej duszy i szczodro obdarowując nim innych - pomagając dotknąć swojej Boskości każdemu kogo wszechświat przyprowadza jej na spotkanie.

Maria Mawieła     http://vk.com/feed?w=wall-58597087_178304