sobota, 20 czerwca 2020

Kupała 2020

Właśnie słucham Andreja Iwaszko. Nie dam rady tego przetłumaczyć a więc krótkie streszczenie.

     Czeka nas w najbliższych dniach (a w zasadzie godzinach) "korytarz zaćmień".
Jutro około 8,40 naszego czasu będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Tytuł filmu brzmi "wstrząs roku" i Andrej przestrzega, że w chwili gdy powinno być energii "schodzącej" (Słonecznej) jak najwięcej będziemy mieli "przerwę w dostawie" i może mocno zabujać. Ludzie słabi i nieprzygotowani mogą to bardzo odczuć. Jutro około 12,07 naszego czasu ma mieć miejsce szczyt słonecznej mocy w tym roku a tu okazuje się taki psikus.

    Następnie 5 lipca o 7,44 czasu Moskiewskiego (to  godzina różnicy - nasze zegary będą wtedy wskazywały 6,44) nastąpi zaćmienie księżyca co podobno bardzo zabuja energią żeńską ("wstępującą" - z Ziemi). Kobiety mające kłopot z emocjami mogą to odczuć jeszcze 3 dni po zaćmieniu.

   Andrej proponuje na tę okoliczność (na oba dni trochę inaczej) rytuał ze szklankami z wodą ale ogólne zalecenie: PRZECZEKAĆ. Andrej prognozuje wzrost konfliktowości itp. - zaleca w miarę możności wziąć urlop, unikać kontaktów międzyludzkich itp.- szczególnie z ludźmi o niskim poziomie władania sobą.