środa, 5 czerwca 2019

10 sposobów na zmienienie człowieka w bio - śmieci.

Znalazłem kolejny ciekawy kanał na Youtube, jego nazwa to OSOZNANIE czyli "świadomość" albo "uświadomienie".
   Oto film od jakiego zacząłem przeglądanie zawartości tamtej strony - jeśli się spodoba to trzeba będzie zająć się dodaniem napisów do pozostałych - powiązanych z tym filmem podobnych materiałów wideo. Są one jak podpowiadają autorzy "zalinkowane" pod oryginalnym filmem a odnośnik do niego podaję na swoim kanale Youtube w opisie pod skopiowanym filmem.
          Słynne w Rosji słowa o jakich mowa w filmie: "w ZSRR seksu nie było" padły z ekranu TV podczas programu "telemost Boston - Leningrad" prowadzonego przez znaną osobę Phila Donahue i porównać je można do znanej w Polsce i tak samo celowo rozdmuchanej wypowiedzi Joanny Szczepkowskiej o jakoby końcu komunizmu.
 Słowa te (wracam do tego seksu w ZSRR) jak dziś wiadomo zostały sfałszowane przez TV  bo pani wypowiadająca się ze strony Rosji powiedziała coś więcej co wycięto.
   Tak jak wspomniana wypowiedź aktorki Szczepkowskiej były one w okrojonej formie cytowane potem wielokrotnie w różnych mediach i nadawano tej wypowiedzi inne zabarwienie - jakoby zacofania w tym względzie ZSRR w stosunku do "postępowego" zachodu. Był to program: "Kobiety mówią z kobietami". Powyższy filmik zaczyna się następująco:
- (9 sekunda) Wydaje mi się, że to czysto żeńskie pytanie, porozmawiajmy o miłości!
   (śmiech publiczności)
- ( 15 sekunda, wypowiedź amerykanki): chciałabym powiedzieć, że u nas w tele-reklamie wszystko kręci się wokół seksu. Czy u was jest taka tele-reklama?
- (Odpowiedź z Leningradu, Ludmiła Nikołajewna Iwanowa w 33 sekundzie): No seksu u nas nie ma i jesteśmy kategorycznie temu przeciwni!
Seks u nas jest - u nas nie ma reklamy! (tę drugą część słynnej potem wypowiedzi pani Ludmiły wycięto z prezentowanego w TV zapisu tej audycji).
- Inna uczestniczka programu też z Leningradu: proszę powiedzieć ile czasu
poświęcacie na swój wygląd zewnętrzny? I ile czasu poświęcacie na sport?
- Boston (51 sekunda): a mnie interesuje czy są u was narodowe mniejszości i jak ich traktujecie? 
- Leningrad (59 sekunda): To jest bardzo poważny problem kobiecej samotności. Jak on w tej chwili jest rozwiązywany?
Boston (1 min.04 sek.): Jak społeczeństwo odnosi się do aborcji w waszym kraju? Czy pojawiają się kwestie (problemy) etyczne? Czy są przeciwnicy aborcji i czy trudno dokonać takiego zabiegu? 
................i tak dalej.

Może tyle tytułem wstępu, gdybym mógł coś jeszcze wyjaśnić w rodzaju w/w kwestii to zadawajcie pytania - oto film na jaki gorąco zapraszam: