wtorek, 4 października 2022

TO CO WIDZIELIŚCIE DO TEJ PORY JEST ZALEDWIE POCZĄTKIEM

 oryginalny filmik tutaj https://www.youtube.com/watch?v=fvHk25IE4rM

kochani, zbliżają się dni radykalnego przewrotu, gdy system niesprawiedliwości zostanie zniszczony i eksploduje. Wielki wybuch jest niezbędny ponieważ ludzkość potrzebuje tego wstrząsu.

  To co przeżyliśmy przez ostatnie lata wystarczy tym, którzy mają oczy i potrafią myśleć sercem, ale za mało dla tych, którzy jeszcze się nie obudzili aby ta gra dobiegła końca.

  Moce światła obecnie bezpośrednio interweniują w to co się dzieje na Ziemi. Ludzkość pokona chaos - zostanie wyprowadzona z doliny ciemności i podąży ścieżką Światła.

  Ujawnienie zła ciemnych istot stanie się falą uderzeniową dla całej ludzkości. Przeszłe działania i plany na przyszłość są ujawniane a to co się wydawało stałe niszczone jest za jednym zamachem.

  Ci, którzy mają oczy zobaczą i ci, którzy mają uszy usłyszą - wszelkie nieludzkie
 plany nie mają przyszłości. Człowieczeństwo triumfuje a dusza bierze wdech nowego życia. To się może wydarzyć w ciągu najbliższych 24 miesięcy.

  Proces ujawniania informacji już trwa i cały czas wzrasta osiągając coraz większą skalę. Wszystko zmierza w kierunku wielkiego wybuchu wrzenia. Niesprawiedliwość i bestialstwo musi eksplodować, aby mogło się zacząć uzdrowienie poranionych ludzkich serc.

Niektórzy doświadczają silnych lęków w obliczu takich objawień ale obawy się rozpuszczą, gdy tylko staną się widoczne wymiary uzdrawiania i światło za tym stojące. Trzeba się na to przygotować i uzbroić swoje serca w prawdę, pełnię ufności i zaangażowania a wtedy wszystko inne dzieje się samo.

  Niebiosa zstąpiły na Ziemię  bo coraz mniej ludzi karmi się piekielnym zamieszaniem. Ci, którzy jeszcze powinni się obudzić otrzymają takie otrzeźwiające doświadczenie.

To co widzieliście do tej pory to był dopiero początek, w miarę otwierania się otchłani dołączy się do powstania coraz więcej ludzi, i nie tylko żądając nowego, sprawiedliwego systemu opartego na pokoju i jedności, ale i sami go zniszczą.

 Nastąpi szok i zadziwienie - w każdym horrorze istnieje uzdrowienie. Ludzkość wzrasta i to co można ujrzeć już dzisiaj i co było prawdą tylko dla mniejszości rozwinie się w niewyobrażalnie potężny ruch, który teraz dojrzewa.

  To co widzieliście do tej pory z punktu widzenia rewolucyjnego ducha ruchów wolnościowych był zaledwie początkiem. Aby osiągnąć sukces, te zmiany potrzebują przebudzonych ludzi. 

W tej chwili inicjowany jest proces, w którym bierze udział coraz więcej ludzi. Stary porządek rozpadnie się z głośnym hukiem i najlepszym sposobem zachęcania do udziału w tym procesie jest czynienie tego co potrzeba we właściwym miejscu i we właściwym czasie - zgodnie z natchnieniem swojej Duszy.

Niech Wasza Dusza Was prowadzi, ponieważ prowadzi ją Stwórca. W ten sposób zawsze będziecie światłem i we właściwym czasie wskażecie bliźnim światło.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

czytanka (wersja dźwiękowa) dostępna jest tutaj https://www.youtube.com/watch?v=4QmDJQN4xNo