środa, 24 maja 2023

Prawdziwa historia ludzkości jest stopniowo przywracana

 oryginalny film jest tu https://www.youtube.com/watch?v=NAEE4T_Oqc0

 Moi drodzy, oficjalne bajeczki o historii ludzkości są bardzo ograniczone, pełne kłamstw, rażących pominięć (białych plam) i nieskończonej ilości błędów.

 Współcześni badacze próbują przywrócić prawdziwy jej obraz starając się rozszyfrować strony starożytnych tekstów i mapy swoich przodków, ale informacji w kronikach pozostało tak niewiele, że jest to jedynie szok wywołany wiatrem wieków.

 Utrata najważniejszych kronik historycznych i zawartej w nich niesamowitej wiedzy ezoterycznej miała miejsce nie tylko ze względu na naturalną ewolucję Ziemi i upływu czasu.

  Zachowane przedpotopowe teksty były systematycznie niszczone przez krzyżowców i żołnierzy, którzy tak długo służą władzy, że współczesna kultura nie może nawet objąć takich okresów nie wspominając już o tym aby pamiętać.

   Niezliczone tomy najważniejszych informacji, które szczegółowo mówią o prawdziwych korzeniach naszej rasy i sił pozaziemskich, które wpłynęły na nasz rozwój zostały przejęte przez władzę oraz jej tajne społeczności i ukryte w podziemiach z dala od oczu zwykłych ludzi.

 Były one bez rozgłosu przekazywane z pokolenia na pokolenie i zawsze z dala od publiczności. Wiele z tych wielkich dzieł naszych przodków jest bezpiecznie ukrytych do dziś, ponieważ władze nadal uważają, że wiedza na temat prawdziwej historii Ziemi należy do nich i właśnie dlatego udaje im się podczas całego istnienia, ukrywać swoją zmowę mającą na celu kontrolowanie i tłumienie ludzkości kradnąc bogactwo planety Ziemia.

  Ale mylą się, prawdziwa historia naszych korzeni i niesamowitej podróży jest stopniowo przywracana za pomocą kluczy pozostawionych przez starożytnych.

  One są dostarczane nam za pomocą fal świadomości wchodzących w pole Ziemi - na tym etapie transformacji one wchodzą do naszej świadomości z podświadomych wspomnień.

   Wielowymiarowe doświadczenie duszy powraca do nas jako rodzaj pamięci. To dzieje się w teraźniejszych czasach zmian i odnowy a w najbliższym czasie będzie wiadomo jeszcze więcej.

   Mądrość przestanie być sekretem - na szczęście rękopisy Atlantydy pozostają nietknięte, zakopane głęboko w ziemi pod tajemniczym posągiem sfinksa.

  Tam przechowywane są kody dostępu do wielowymiarowej biblioteki kosmicznej, w której zostały umieszczone przez duchownych białego bractwa, którzy zeszli z bezpiecznych gór i przenieśli się do doliny Nilu, gdy wody w końcu się wycofały.

 Oto co wkrótce nastąpi - wiele jest ukryte w opowieściach i legendach rdzennych ludów, które zdołały ocalić swoje dziedzictwo i pamięć. Majowie wiedzą o tym od czasów gdy ich przodkowie po raz pierwszy zajrzeli do kryształowych czaszek i zdali sobie sprawę, że Ziemia po czterech poprzednich wcieleniach osiągnie piąte słońce pod koniec 2012 roku i wejdzie w ostatnią fazę Wniebowstąpienia z wszechświata materii do czwartego wymiaru gdzie iluzja czasu nie istnieje.

  Teraz widzimy upadek władz i możemy wziąć odpowiedzialność za swoją osobistą rzeczywistość przeciwstawiając się cenzurze, która cieszy się coraz większą liczbą dysydentów.

  Jeśli chcecie mieć wpływ na większą całość - na to aby cała ludzkość zaczęła pozytywnie myśleć i żeby niezbędne zmiany, (które już się zaczęły  pojawiać w niektórych punktach na Ziemi) rozsiały się po całej naszej planecie....to zawsze pamiętajcie, że trzeba się dzielić z innymi ludźmi doświadczeniami swojego osobistego rozwoju i oświecenia.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=aYvGZfQ3QfQ


 

Są ludzie, których musisz spotkać w swoim życiu

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=F9X5WZ76oiY

 Moi Drodzy,We wszechświecie nic się nie dzieje przez przypadek - nawet najmniejsze zdarzenie występuje w pewnym celu. Każde Wasze doświadczenie jest cenne. 

  Przez całe życie spotykamy różnych ludzi, którzy grają różne role i służą różnym celom. Niektórzy dają nam lekcje życia a inni nie pozostawiają żadnego wrażenia. Komuś sądzone jest zostać z nami na zawsze a komuś innemu NIE. 

  Są ludzie, z którymi powinniście spotkać się w swoim życiu tylko po to aby się budzić. Ci "przebudzacze" są dyrygentami zmian. Na początku mogą być irytujący i sprawiać, że poczujecie się bardzo nieswojo ale istnieje przyczyna Waszego spotkania. 

  Oni istnieją, aby w sposób bezpośredni lub pośrednio inicjować zmiany. Ci ludzie pomagają Wam zrozumieć że nie uczynicie kroku naprzód jeśli się nie zmienicie. Oni budzą wasz uśpiony potencjał, który pozostałby takim, gdybyście pozostali w stagnacji. 

  Istnieją ludzie, którzy tu są tylko po to aby przypomnieć kim naprawdę jesteście. Oni pokazują to czego nie możecie nauczyć się sami.  

 I są ludzie, którzy grają niewielką rolę w waszym życiu. Te małe spotkania potrzebne są aby ożywić was na waszej drodze - oni są członkami waszej duchowej rodziny,  odgrywającymi ważną rolę w waszym życiu w bardzo krótkich okresach czasu.  

 Ci, którzy zostają z wami na zawsze, zdarzają się rzadko ale to oni są najcenniejsi. To są nasi najbliżsi przyjaciele, partnerzy i najbliżsi krewni. 

  Większość z nich jest członkami waszej grupy dusz. Ci ludzie są z wami, ponieważ mają podobną misję. 

  Dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=5R1bHbogeVo