niedziela, 19 marca 2023

Portal zostanie otwarty za kilka dni i wszyscy będą zaangażowani w taki czy inny sposób

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ULhHWfs3iIU

 Kochani, kosmiczna energia gromadzi się. Księżyc w nowiu i równonoc jest prawie tuż tuż. Następnie Pluton przechodzi do Wodnika w dniu 23 marca. To kluczowi "gracze" na „kosmicznej scenie”.

   Dlatego kosmiczne wydarzenia bardzo się zaktywizują. Pluton całkowicie niszczy starą strukturę aby na jej miejscu można było zbudować coś nowego w oparciu o nową zbiorową świadomość.

 Pluton zaoferuje mądrość, a ludzkość ma wolną wolę podążać za tym albo nie. Rewolucje, powstania, powodzie, huragany, nagłe wstrząsy, nieoczekiwane sytuacje i przebudzenie świadomości z wzięciem pod uwagę nowych idei - te aspekty cywilizacji będą stanowiły „scenariusz”, na którym zostanie skupiona uwaga w nadchodzących miesiącach, ponieważ Pluton tworzy „widowisko” (spektakl), który będzie grany w „Kosmicznym teatrze" przez następne 20 lat, począwszy od 2024 roku, ze wstępnym przedstawieniem od 23 marca do 11 czerwca tego roku. 

  "Bilety" na to przedstawienie już od dawna są w sprzedaży od dłuższego czasu. Drzwi teatru zostaną otwarte dosłownie za kilka dni. Aktorzy będą się okresowo zmieniali. Nie lekceważcie tego, bo wszyscy będą w taki czy inny sposób w to zaangażowani.

  Przygotujcie się na nadchodzące dni, tygodnie i miesiące, kiedy Pluton ujawni swoje "przedstawienie" - będzie to portal do przygotowania o wiele dłuższego tranzytu.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=PPCBrEBJDK0