niedziela, 23 kwietnia 2023

Rodzi się nowy rodzaj ludzkości, który będzie się rozwijać inaczej.

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=HPelVO24C38

kochani - wszystko dzieje się bardzo szybko ponieważ nastała chwila Wielkiej transformacji i wszyscy ludzie jej doświadczą. Wszelkie cywilizacje od niepamiętnych czasów żyjące z pogardą dla życia i przejawiające skrajną przemoc są skazane na wyginięcie.

  Jesteśmy w tej chwili u kresu cywilizacji, która istniała przez tysiące lat, ale już odradza się nowy gatunek ludzkości, który będzie rozwijał się inaczej.

  Obecna podróż ludzkości w przyszłość będzie setki razy łatwiejsza niż do tej pory, ponieważ będzie usuniętych wiele zasłon i w końcu ludzkość zrozumie nie tylko to kim jest, ale wszystko co istnieje.

 Nowy człowiek będzie w pełni integrować szacunek do siebie i do innych żyć.

  Siły ciemnego światła nie chcą aby nowe istoty mogły się wyrazić i dlatego pojawią się przymusowe ograniczenia i manipulacje pod fałszywym pretekstem.

  Jesteśmy w tej chwili u kresu ery manipulacji dlatego więc wszystko przyspieszy i wiele spraw się pogorszy. Stare konstrukcje będą się rozpadać na naszych oczach.

  I właśnie w tych momentach przyspieszenia, gdy wszystko dzieje się bardzo szybko, gdy wszyscy chwytają się tego co odchodzi - konieczne jest pozostawanie wolnym.

 Bez względu na to, co się stanie w tym stosunkowo mrocznym czasie pamiętajcie że posuwamy się wąskim korytarzem i jest wystarczająco dużo światła, aby uniknąć potknięcia i nie upaść.

 Ale dalej jest już bezgraniczne światło i niektórzy pobiegną do tego światła, a inni pójdą małymi krokami, bo będą się bać tego co zobaczą - dokąd ono może ich zabrać.

 Będą i tacy, którzy w ogóle nie będą chcieli iść do tego światła i pozostaną zamrożeni w tym ciemnym świecie, który im się podoba.

  Wielu z tych, którzy dręczyli świat, którzy pociągali za sznurki, też odejdzie z kilku powodów: pierwszy powód jest taki, że popełnili swoje okrucieństwa i wypełnili plan Wielkiego Przebudzenia - odegrali swoją rolę, więc po jakimś czasie staną się niepotrzebni i znikną.

  Ale jest i inny, ważniejszy powód -  częstotliwość Ziemi wzrośnie tak bardzo, że ci, którzy nie będą przygotowani - Istoty, które nie są zdolne do zintegrowania tej nowej częstotliwości, po prostu nie będą w stanie przetrwać.

 Miejcie zaufanie do życia bo nawet jeśli trzeba będzie przejść przez trudne rzeczy, to komplikacja tych spraw zależy od tego jak będziecie się zachowywać. Ufając życiu przejdziecie te doświadczenia łagodnie.

 Świat nie będzie już statyczny tak jak dotąd i chociaż wielu ludzi może powiedzieć, że nic dobrego się nie dzieje to tak naprawdę dużo się teraz dzieje niewidocznego dla zwykłych oczu.

Pokój, radość i miłość wypełni wasze życie - droga jest już przygotowana a teraz pozostaje tylko przejście po niej.

   Teraz jest czas, aby iść naprzód i niczego się nie bać. Bądźcie błogosławieni i nauczcie się dziękować życiu za wszystkie Dary, które ono Wam oferuje.

 Nauczcie się być wdzięczni za wszystko co macie i za wszystko, co życie ma Wam jeszcze do zaoferowania.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę 💐

https://www.youtube.com/watch?v=4VJSgxJscdA