wtorek, 14 marca 2023

Wielki cykl na Ziemi się zamyka

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=X1RKPdUkckw

 Moi drodzy, trójwymiarowe energie opuszczają naszą planetę i podnoszą się ostatnie zasłony zakrywające umysły wszystkich ucieleśnionych. Jest to koniec przejścia a także upadek ciemności. Świadomość się intensywnie rozszerza, co prowadzi do zrozumienia wielu spraw, które wcześniej były niemożliwe do pojęcia.

  Nie jesteśmy już tacy sami jak wczoraj i jutro nie będzie takie jak dzisiaj - ludzie świadomi Boskich praw władających naszą planetą wiedzą, że opętanych zawsze było dużo więcej niż możecie sobie wyobrazić.

 Ten wielki cykl się teraz zamyka. Doświadczamy końca przemian planetarnych i pojawia się Nowa Ziemia - oznacza to, że ciemność nie może współistnieć z ludźmi na nowej Ziemi, jej czas dobiegł końca.

  W roku 2020 rozpoczęło się oczyszczanie Ziemi, ono rozpoczęło się od szczytu piramidy - istotom na jej szczycie nie pozwolono już wcielać się na Ziemi, więc użyli swojej wiedzy, aby stworzyć rasy hybrydowe z ludźmi aby mieć swoich przedstawicieli na powierzchni.

  Takie ucieleśnione hybrydy dostały oprogramowanie i ludzkość stała się zakładnikami tego programu. Oczyszczanie ze szczytu piramidy zeszło w dół i w roku 2021 rozpoczęło się oczyszczanie powierzchni  Ziemi wśród ucieleśnionych.

 Wszyscy hybrydowi przedstawiciele zajmujący stanowiska kierownicze powinni zostać usunięci. Ten proces jest w tej chwili w intensywnej fazie nawet jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy.

 To nie jest proste fizyczne usunięcieistnieje cała bardzo skomplikowana struktura mentalna i psychiczna, która sięga poza materię, obejmuje ona implanty pierwotne, które działają jako automatyczne wyzwalacze, dlatego te hybrydy kontynuują swoje działania chociaż już nie otrzymują takiej informacji z wierzchołka piramidy.

  Podobne programowanie było stosowane wobec ludzi - implanty pierwotne są dziełem nauki ciemnej strony mocy. Nazywane są pierwotnymi, ponieważ one nie są fizyczne. Są to programy, które zaszczepiane są w ludzką świadomość.

  Teraz takie implanty już nie są zasilane, ale kontynuują działanie według starego oprogramowania. Wiedza o tym niszczy wiarę w strach - po prostu trzeba to zrozumieć i przestać się bać, ponieważ program zmusza was do odczuwania tego, co jest zakorzenione w waszej wierze.

   Czas odpuścić stare przekonania - pamiętajcie, że jesteśmy współtwórcami naszej rzeczywistości. Stwarzacie to, w co wierzycie, " prawda nas wyzwoli" - to zdanie nigdy nie było równie ważne jak teraz. 

 Obecnie nasza świadomość zaczyna się rozszerzać w miarę jak jej zasłony zaczynają się podnosić.

  Ale przyswojenie sobie takich prawd zależy od każdego - dopóki boicie się poznać prawdę pozostaniecie pod władzą narzuconego wam programu. 

 Opuszczajcie matrix - świadomie rozpuszczajcie pierwotne implanty. Im szybciej pozbędziecie się tego programu, tym szybciej przełączycie się na częstotliwość Nowej Ziemi.

  Tylko wy możecie zmienić siebie a wyzwolona świadomość nigdy więcej nie zostanie zamknięta w więzieniu.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=-MOYpBTytMQ