piątek, 31 marca 2023

Tak naprawdę wszystko jest inaczej niż się wydaje

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=KwuhPm_QNn8

 kochani, wszystko nie jest takie jak się wydaje - i nie chodzi tu o ludzi, którzy oszukują lub próbują was wykorzystać lecz o ogromny przepływ pozytywnej energii, która płynie i wzrasta bez względu na wszystko.

  Na subtelnym (niewidzialnym) poziomie ludzkość dokonuje gigantycznego skoku ewolucyjnego - miłość płynie teraz bardziej niż kiedykolwiek indziej. Pod wieloma względami nie jest to widoczne, ale wszystko nie zawsze jest tak, jak nam się wydaje.

   Widzimy działania niszczenia naszej planety w rezultacie ewolucji, ludzie opłakują przejście wielu drogich dusz, które nagle opuściły Ziemię, odczuwają ból w ciele, gdy wlewają się do niego strumienie miłości i gdy czasami natrafiają na obszary napięcia lub blokady fizycznej.

  Ludzie są nerwowi i martwią się o zmiany w wiecznym tańcu pomiędzy głową a sercem - starają się wejrzeć w swoje serca i zaufać tej życiowej drodze. Czasami może to być bardzo bolesne w tym czasie gdy dopiero uczymy się żyć w harmonii z tym przepływem.

  Aby poczuć się lepiej i wpuścić lepsze do swojego życia bądźcie dla siebie łagodni przechodząc przez okres tego  niesamowitego rozszerzenia. Akceptujcie miłość swoich  mentorów, którzy wiedzą o waszych okolicznościach i uczuciach i zawsze dają wam porady aby poprawić wasze życie, którego chcecie doświadczyć.

  Wyobraź sobie, że masz małe dziecko, które płacze, ponieważ chce ciastko. Ty wiesz, że ciastko na pusty żołądek powoduje wzrost poziomu cukru we krwi a następnie jego obniżenie i na podstawie wcześniejszych doświadczeń wiesz, że przed obiadem dziecko będzie zmęczone i marudne.

 Ty wiesz, że ono chce czuć się dobrze a jeśli ulegniesz jego krzykliwym żądaniom to dziecko zrozumie, że może manipulować ludźmi poprzez zachowanie o niższych wibracjach wynikające z poczucia bezradności.

 To może działać chwilowo, ale takie zachowanie nie będzie mu służyć w wieku dorosłym. Ty go kochasz i pragniesz aby to wiedziało.

  Wszechświat chce zaspokoić potrzeby i pragnienia lepiej niż tylko w powierzchownych decyzjach. Chcesz, żeby dziecko czuło się silne, kochane i szczęśliwe - przytulasz je i mówisz mu, że je zrozumiesz i masz coś innego - o wiele lepszego.

  Wyjaśniasz w każdy możliwy sposób, że chociaż kochasz i rozumiesz jego potrzebę ciasteczka, to masz wszystko czego ono chce, a nawet więcej. Jeśli ono posłucha, jeśli będzie wierzyć, że je kochasz i chcesz aby otrzymało jeszcze więcej to ono odłoży swój pyszny deser.

  Tak samo wasza dusza i wasi aniołowie stróże i bogowie słyszą wasze prośby, ale oni również znają całość wszystkiego, czego pragniesz.

 Oni są stale skupieni na przyszłości, w której będziecie mieli wszystko czego  chcecie i szukają sposobów aby poprowadzić was ścieżką najmniejszego oporu - pocieszają was tak jak mądrzy rodzice na tyle na ile na to pozwolicie. Nie mogą oni jednak zareagować na nisko-wibracyjne wymagania.

  Kiedy prosicie o lepsze rezultaty to oni zapraszają was do własnego światła. Jeśli chcecie uzdrowić swoje ciało lub emocje to oni są tutaj, aby pomóc.

  Przestańcie skupiać się na bólu i smutku - chociażby przez kilka minut każdego dnia, pozostań przez chwilę w ciszy, wchłaniaj miłość i ostatecznie poczujesz się wspaniale.

  Jeśli chcecie obfitości to przestańcie się nieustannie martwić i skupiać się na wadach - uczyńcie to co należy uczynić w danej chwili a następnie przełączcie swoją uwagę na coś lepszego.

  Przypominajcie sobie poprzednie cuda - pozwólcie sobie usiąść w ciszy każdego dnia, myślcie o tym, jak to będzie poczuć obfitość i ufajcie pomysłom (ideom) jakie wtedy się pojawią.

  Wielu ludzi mówi, że nie może przestać się martwić, ale przecież przestajecie się martwić za każdym razem gdy oglądacie dobry film lub przytulacie swojego psa.

 Za każdym razem kiedy tylko skupiacie się na czymś lepszym to przestajecie się martwić i trzeba dokonywać tego wyboru często i wciąż od nowa.

  Jeśli pragniecie miłości, to skupcie się na miłości - otrzymujcie miłość zawsze i wszędzie. Człowiek zakochany w życiu jest również kochany przez innych pięknych ludzi.

 Świat w tej chwili znajduje się w przejściowej fazie znaczącej przemiany. Wygląda to chaotycznie, ale bez względu na to co się dzieje, pamiętajcie, że chaos poprzedza większy porządek. 

  Wszystko jest inaczej niż się wydaje - świat energii kocha bezstronnie, on odpowiada na każdą Waszą wibrację. 

 Zacznijcie dostrzegać życie oczami swojej duszy, miłość jest u podstawy wszystkich serc, we wszystkich sytuacjach. Ona płynie nieustannie bez względu na to czy doświadczacie jej czy się jej opieracie.

   Możecie doświadczyć tego za każdym razem, gdy zaglądacie do swojego wnętrza, widzicie tam to co niedostrzegalne a rozglądając się wokół dostrzegacie to co dobre.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=5fprwbLajjU