niedziela, 2 października 2022

Jak przetrwać zniszczenie systemu.

 link do rosyjskojęzycznego oryginału https://www.youtube.com/watch?v=FytVPAJq2E0

Moi drodzy, wkrótce zobaczycie, że zasady normy i kultury naszego świata ujawnione zostaną jako kłamstwa i manipulacje. Wielu z was już zna większość tych informacji ale większość ludzi będzie musiała się jeszcze mocno douczyć. 

  I nawet ci z was, którzy już wiele wiedzą, zetkną się z nowym zatrważającymi informacjami. Kłamstwo staje się widzialne aby rozpuścić je w świetle. Ciemność rozpływa się w świetle, a Wy jesteście światłem.

Z tego powodu każde działanie, którego dokonujecie ze strony świata będzie poszerzać przestrzeń łaski (błogości), dlatego warto zwrócić uwagę na to, co sprawia, że Wasze serce śpiewa - to będzie pomocne, kiedy poczujecie się przytłoczeni, (przeciążeni) i nie jesteście w stanie nawet przypomnieć sobie jak to jest czuć miłość.

  Pamiętajcie, że ta faza jest dla wielu ludzi najbardziej bolesna we wszelkich relacjach. To się zakończy, ten przepływ oczyści bardziej niż kiedykolwiek.Dlatego gdy czujecie się przygnębieni to pamiętajcie, że najgorsze z tego wszystkiego wkrótce się zakończy.  

 Bądźcie łagodni dla siebie i dla innych. Miłosierdzie, przebaczenie, głos serca - te cechy to kompas Waszej Duszy.  Gniew i urazę kierujcie we właściwym kierunku - teraz nie czas aby się poróżniać wzajemnie.

Teraz jest czas aby jasno ujrzeć rzeczywistość, i kiedy Wasze wrodzone poczucie przyzwoitości jest tak bardzo wstrząśnięte, że Was porywa gniew to weźcie sobie jak przerwę.

Na ile to możliwe wykorzystajcie wszystkie dostępne w waszym otoczeniu narzędzia aby ochronić i zachować swoją czystą energię. Obudziliście się w tym czasie aby być świadomym światłem.  Podczas gdy inni będą widzieć tylko tragedię i przerażenie Wy będziecie wykazywać wielką przenikliwość i mądrość serca.

  Ufajcie sobie, do kogokolwiek byście się nie zwrócili w tym trudnym czasie - wezwijcie ich, bez względu na to czy zwracacie się do Boskiego źródła, do Wszechświata, do aniołów czy też do przyrody, do kogokolwiek się zwracacie  przybliżycie ich do siebie.  Wszyscy, którzy pomagają ludzkości na subtelnych - pozamaterialnych poziomach są tutaj na równi z Wami jak partnerzy - WSZYSCY JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę (to dzieło).

czytanka po polsku tutaj https://www.youtube.com/watch?v=HsCSgoNgLho


 

Mąż pije alkohol - Dimitr Trocki l

 https://www.youtube.com/watch?v=ODTrHF1xSgQ

 Warto się zapoznać - trzeba włączyć polskie napisy. Warto przejrzeć inne tłumaczenia na tym kanale.