sobota, 8 lipca 2017

Kobieta - źródło energii dla mężczyzny.

Ona jest "paleniskiem", któremu niezbędny jest ogień. Dlatego też mężczyzna gotów jest oddać Kobiecie za ten ogień wszystko co ma najcenniejsze.
   
    Dla Kobiety istnieje tylko jedno najważniejsze zadanie w życiu, którego powinna uczyć się od dzieciństwa - absorbować, gromadzić i chronić energię. To jest jej przeznaczenie. Dla mężczyzny stanowi ona źródło żywej wody do którego powraca on znowu i znowu aby napełnić się siłami. Zmęczona kobieta nie jest w stanie pomóc mężczyźnie się zregenerować - jest wtedy jak wyschnięta studnia nie mogąca zaspokoić pragnienia.

  Sprawy wywołujące wewnętrzny konflikt lub negatywne emocje nie służą Kobiecie. Kobieta powinna czynić z miłością wszystko to czym się zajmuje - dla siebie, dla rodziny aby przeprowadzić swoją główną misję. Pasować (sprzyjać) jej będzie wszystko to co pomaga osiągnąć harmonię a więc śpiew, rysunek, malarstwo, taniec, muzyka, rękodzieło. Jeśli ma chęć się tym zajmować to niech się zajmuje. Kobieta ma wielką misję - być nieskażonym źródłem radości, optymizmu, piękna i światła dla całej rodziny.

   Ważne jest dla każdej Kobiety wiedzieć o tym, że jest piękna. Stwarza to poczucie nasycenia. Dzięki miłym słowom uznania i potwierdzenia jej piękna Kobieta staje się łagodna, czuła, delikatna, zabawna i rozkwita jeszcze bardziej. Mądry mężczyzna wie w jaki sposób pomóc ukochanej Kobiecie stać się jeszcze piękniejszą - im bardziej troszczy się o Kobietę, tym bardziej ona kwitnie i napełnia mężczyznę energią.

źródło tłumaczenia: https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_129502
Jeśli wierzycie, że do szczęścia potrzebny jest drugi człowiek....


to jesteście w błędzie. Do szczęścia wystarczycie wy sami -  drugi człowiek potrzebny jest po to aby podzielić z nim swoje szczęście.