poniedziałek, 4 grudnia 2023

Zachowaj ostrożność, jeśli coś nie wydaje się właściwe

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=mmc0FGoTkzk

kochani, zmiany są nieuniknione, ponieważ wibracje przyspieszają i wszystko co związane jest  z niskimi wibracjami pozostanie za nami.

 To oznacza, że ​​czas sił mroku jest ograniczony i nie mogą one osiągnąć swoich celów - oni woleliby raczej zniszczyć wszystko niż przyznać się do porażki, ale do tego nie dojdzie, ponieważ losy świata i ludzie są obserwowani przez potężniejsze siły.

  Tak jest od tysięcy lat - czasami może wydawać się, że moce ciemności mają swobodę czynienia, co chcą ale tak nie jest ponieważ istnieją dla nich ograniczenia.

   Może się to wydawać dziwne, ponieważ Ziemia jest planetą wolnej woli ale zawsze istniały granice tego jak daleko mogą wejść siły negatywne.

  Obecny czas jest najważniejszy, bo stawką jest nasza przyszłość i plany Stwórcy są realizowane.

 Nie rozpaczajcie pomimo tego, jak się sprawy toczą, ponieważ przyszłość jest gwarantowana bez względu na wszystko co dzieje się wokół.

  Wasi mentorzy grają ważną rolę w zapewnieniu, żeby wszystko wydarzyło się tak jak należy i często pojawiają się bez waszego udziału - chociaż oni są częścią waszego doświadczenia.

  Dlatego należy zwracać uwagę na to co dzieje się wokół was, ponieważ to może mieć pewien wpływ na przyszłe wydarzenia, w których będziecie uczestniczyć, z kim się spotykacie, z kim się pobieracie - to wszystko jest częścią planu powołanego aby zapewnić wam doświadczenie niezbędne do rozwoju.

  Dodatkowo pozostałe dusze w waszej rodzinie także odpracowują swój plan życia - wszystkie zainteresowane strony muszą nie tylko nauczyć się porozumiewać - to może być trudne, akceptujcie wszystko takim jak ono jest i wiedzcie o tym, że każde doświadczenie ma wartość. 

 Nie bądźcie zazdrośni wobec tych, których życie wydaje się łatwe i beztroskie, bo nie znacie prawdziwej rzeczywistości - rzeczy często nie są takie na jakie wyglądają.

  Dla większości są teraz trudne czasy i ludzie będąc w stanie stresu w różny sposób pokazują swoje prawdziwe oblicze. Świat staje się coraz bardziej bezprawny, dlatego bądźcie ostrożni wobec tych, z którymi macie do czynienia i używajcie swojego szóstego zmysłu, aby ocenić, jak traktujecie danego człowieka.

 W tych czasach trzeba uważać na tych, którzy próbują was oszukać, jeśli coś wam się wydaje nieprawidłowe to uznajcie to za ostrzeżenie i bądźcie ostrożni.

  Czyńcie wszystko, żeby zachować spokój, gdy wszystko wokół wydaje się chaosem.

  Aby nie ulegać wpływom tego co się dzieje, wasze nastawienie pomoże innym wytrzymać tę burzę - oni boją się tego co może ich czekać w przyszłości.

  Bądźcie pewni, że na końcu tunelu jest światełko. Któregoś dnia spojrzycie wstecz na ten okres i zrozumiecie, że wasze wysiłki nie były na próżno. 

 Tak więc nie popadajcie w rozczarowanie wobec bieżących wydarzeń, ponieważ one wkrótce miną.

 Zostaliście wybrani do wzięcia udziału w takim czasie ze względu na swoje doświadczenie i zdolność do adaptacji - a jednocześnie aby pomagać innym znaleźć światło.

 Wdzięczność Wam wszystkim.

https://www.youtube.com/watch?v=wB65GOh67dc