sobota, 3 grudnia 2022

Uczyńcie to a życie stanie się o wiele łatwiejsze

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=ra7XDi6NCUU

Kochani, z czasem zorientujecie się, że ludzie stają się coraz bardziej rozeźleni, coraz bardziej tracą nad sobą kontrolę bo wielu z nich wciąż nie rozumie przez co przechodzimy.

 Wielu ludzi wie, że mają problemy, ale wciąż myślą, że to nie jest czas na ich rozwiązywanie. Wiele osób uważa, że ​​to jak zwykle tylko słowa i że nic się nie dzieje. 

 "Jeszcze dużo czasu przede mną, dlaczego więc miałbym cokolwiek teraz zmieniać?" Niektórzy ludzie nagle zaczną wchodzić do piątego wymiaru - oni już będą żyć w bezwarunkowej miłości i będą mieć cudowne życie - a niektórzy już prowadzą takie życie.

 A ktoś inny utknie nie opuszczając swojego miejsca, ponieważ zdecydował się pozostawić wszystko tak jak jest. Przygotujcie się na to, co ma nadejść - urodzaj będzie konsekwencją Waszego wyboru, nic nie pozostanie niezauważone, nie ma sensu czynienia czegoś myśląc, że Wszechświat nie widzi. 

 Wasi mentorzy widzą wszystko, co czynicie - to zespół mistrzów którzy tylko przyglądają się temu, co czynimy. Jeśli podążamy zrównoważeni i świadomi to oni pomagają nam na wszystkie możliwe sposoby - na tyle, na ile ta pomoc nie narusza naszej wolnej woli.

  Kiedy postępujemy w inny sposób to oni po prostu siedzą i nic nie czynią, dopóki sami nie zrozumiemy, jakie czynimy głupstwo. Tak więc w takim czasie - w takim dniu trzeba uczynić tylko jedną rzecz: puścić cały ciężar (zbędny ładunek), który wielu z nas wciąż jeszcze dźwiga ze sobą.

  Każda lekcja jaką mamy sobie przyswoić jest jak ten ciężar. Istnieją ludzie z ogromną nadwagą a najgorsze jest to, że nie chcą się jej pozbyć. Gdy ludzie nie chcą działać to obwiniają istoty Światła o to, że im nie pomogły,

  Uważajcie aby nie zrzucać winy na innych bo wtedy także zbierzecie ten plon. Nie zapominajcie, że obfitość urodzaju jest proporcjonalna do tego, co czynicie. Jeśli macie mało wiary, to lekcja staje się trudniejsza i zmuszeni jesteście się obudzić.

  A gdy macie dużą wiarę, to lekcja staje się trochę łatwiejsza więc naprawdę możecie posuwać się do przodu. Zapomnijcie o świecie zewnętrznym - w nim będzie coraz więcej nieporządku i wyjątkowo dużo hałasu.

 Ludzie coraz bardziej tracą nad sobą kontrolę ponieważ światło dociera coraz intensywniej. Ludzie, którzy niczego nie pojmują reagują gniewem, rozpaczą i przemocą.

 A więc niczego się nie bójcie - bądźcie przygotowani i pewni, że Wam nic się nie stanie. Świat zewnętrzny będzie coraz dziwniejszy, do czasu aż ludzie naprawdę nie zaczną dochodzić do siebie i rzeczywiście się budzić.

  Błogość wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=hB7C6LluznY