wtorek, 21 lutego 2017

Wzrastać czy wzlatywać?

Bardzo ciekawe zagadnienia- gorąco polecam bo jest to dość powszechna przypadłość. Nadto końcowe uwagi wspaniale wpisują się jak sądzę w to co zaleca Lewszunow (skompletuj Matrioszkę).  Podaję dwa rodzaje dostępu- link na You Tube gdyż niniejsze tłumaczenie połączone jest z "play-listą" innych tłumaczeń pani Lory Szeremietiew. lora bardzo często wybiera z netu cudze teksty i czyta- tak jest i tym razem, treść napisana przez mężczyznę - najwyraźniej praktyka.

Napisy są połączone nietrwale z filmem więc gdyby ich było brak to proszę sprawdzić ustawienia You Tube (ikonka "CC" po prawej w dolnym rogu ekranu).


KOBIETY MYśLCIE! o szamponach, podpaskach, szczepieniach i nie tylko.

Nosiłem się z zamiarem przetłumaczenia wnikliwego artykułu obalającego mity jakoby szczepionki pomagają na cokolwiek ale jedna z czytelniczek- @astriti https://michalxl600.blogspot.com/2017/02/co-oznacza-byc-mezczyzna.html?showComment=1487690312114#c3224689512108627623
podpowiedziała kanał z kilkoma bardzo ciekawymi wykładami d-ra Jerzego Jaśkowskiego. Ogladnąłem jednym tchem wykład o historii i na pewno posłucham innych wypowiedzi. Tu link bezpośredni do opowieści o szkodliwości szczepień https://www.youtube.com/watch?v=BnQ2Po5tadA
     
Klikając na niego mamy dostęp do innych nagrań na rózne tematy- na przykład ciekawych rozważań historycznych. Jako "sztandarowy" podaję film na tematy poruszane już u nas a więc szkodliwość szamponów, podpasek itp. Naprawdę warto.