niedziela, 3 lutego 2019

Jakie rzeczy zabierają energię:

źródło tłumaczenia: https://vk.com/valerialarchenko?w=wall444606179_1898

Poniższy tekst to odpowiedź Wszechświata na moje modlitwy. Mam problem z pewną osobą, kiedyś tam dojdzie do spotkania a ja naprawdę nie wiem co jej powiedzieć. Rozmyślam od kilku dni, układam w głowie jakiś dialog, pojawiają się ewentualne sceny itp.  No i nagle znajduję w skrzynce pocztowej prośbę czyjąś o dopisanie do znajomych na portalu społecznościowym. Przeglądam profil człowieka a pierwszy artykuł od razu przykuwa uwagę. Zapraszam do czytania:

1. Niezakończone, niedoprowadzona do końca dzieła.
Za każdym razem, gdy podejmujesz jakąś działalność, zaczynasz coś ale nie doprowadzasz do końca to marnujesz nie tylko zasoby materialne. W psychice podobnie jak w komputerze pozostaje zawieszenie niezamkniętego procesu, który nie jest realizowany ale cały czas pochłania uwagę i moc.
Obejmuje to: złożenie obietnicy i niespełnienie jej, zaciągnięcie pożyczki, zaczęcie dzieła i rezygnacja z niego,  wzięcie na siebie zadania ponad siły.

2. Okłamywanie innych i samego siebie.
Kiedy ktoś kłamie, musi zużywać dużo energii aby utrzymać fikcyjne obrazy. Ponadto przepływ energii pomiędzy czakrą gardła i czakrą serca jest "wygięty" (skrzywiony/wykręcony. Oryginał rosyjski "kriwić"). Dlatego powiada się "kręci od duszy". Ona (dusza) faktycznie wykręca się (deformuje) od kłamstwa.
         Co powinno zostać wykorzenione: hipokryzja, samooszukiwanie się, próby ukazania się kimś kim nie jesteś.

3. Obraza, zamknięcie w sobie i wszelkie inne formy samoizolacji.
Człowiek jest otwartym systemem energetycznym i jeśli go wyizolujesz to zaczyna słabnąć. Podobnie jak przy blokadzie miasta, portu lub kraju. Izoluj jakikolwiek obiekt (podmiot) fizycznie, ekonomicznie, a nawet informacyjnie, a zacznie słabnąć.
Kiedy tak się dzieje: kiedy porzucasz więzi rodzinne, zapominasz o swoich przodkach, zaniedbujesz swoją rodzimą ziemię i Ojczyznę, kiedy masz urazy do ludzi, życia lub czegokolwiek innego. Gdy dana osoba nie jest włączona do jakiejkolwiek społeczności lub grupy osób to również słabnie. Utrata komunikacji ze swoim kulturowym egregorem to także utrata energii.

4. Strach, nieufność, niepotrzebna wrogość.
Z powodu strachu i nieufności dzieje się tak samo, jak z obrazą. Ponadto zasoby energii są marnowane ponieważ ciało jest zawsze w trybie wojny i jest gotowe do walki lub ucieczki. To wyczerpujące.

5. Przeciążenie fizyczne, emocjonalne lub informacyjne, brak ruchu i kontaktu z naturą.
Kiedy człowiek obciąża się pracą lub przeżywaniem (emocjonalnym) czegoś ponad miarę to także szybko traci swoją moc. Przetwarzanie informacji przez mózg pochłania dużo energii na puste emocjonowanie się -marnowane są hormony nadnerczy co prowadzi do niewydolności nerek.

6. Niewłaściwy i niedostateczny sen.

  Jeśli śpisz w niewłaściwym czasie lub zbyt krótko to ciało nie może w pełni przywrócić sił podczas snu. Toksyny gromadzą się, biorytmy zanikają, mózg jest przeładowany niestrawioną informacją.

7. Przejadanie się, zatrucie alkoholem, papierosami, narkotykami.
To powoduje, że organizm marnuje zasoby na neutralizację i usuwanie toksyn. Przeciąża system nerwowy, nerki i jelita.

8. Nadmierna rozmowność, wewnętrzny dialog w umyśle, niepokój ("rozlatanie"/roztrzepanie).
Może ci się wydawać, że nie ma to znaczenia ale w rzeczywistości następuje utrata ogromnej ilości energii, często na próżno. To staje się bardziej namacalne po praktykowaniu milczenia.

9. Choroby, niezagojone rany, szkodliwe okoliczności zewnętrzne, pasożyty i wampiry energetyczne.
Należą do nich nieprzyjemne i szkodliwe osoby w środowisku, strefy geopatyczne, zanieczyszczenia przemysłowe, traumy i inne
obrażenia..

10. Najsilniejszy kanał marnowania energii to nadmierna aktywność seksualna.
Niska kultura w dziedzinie seksu i brak zrozumienia istoty zachodzących procesów (rozwiązły seks, częste samo-zaspokajanie się) prowadzi do tego, że człowiek przeciąża swoje największe rezerwy energetyczne, które stanowią sfery seksualne. Uzupełnienie wymaga ogromnej ilości energii i szkód wynikających z tego rodzaju marnowania energii jest najwięcej. Rozłóż ten cenny zasób ekonomicznie i mądrze.