sobota, 8 października 2022

Pełnia 9 października i portal 10/10

 link do rosyjskojęzycznego filmu źródłowego: https://www.youtube.com/watch?v=arYWZL7XPPE

Kochani, 

 październik przenosi nas do Portalu 10/10, który poprzedzony jest pełnią księżyca w Baranie 9-go. Oznacza to dwa dni intensywnej energii z pewną niestabilnością, która zwykle towarzyszy Ogniowemu Księżycowi. Wraz z pełnią księżyca w Baranie w niedzielę, 9 października na „światowej arenie” mogą się pojawić nieuporządkowane, impulsywne słowa i czyny.

  Za każdym razem gdy pojawia się taka silna ognista energia, musimy nakierować ją na działanie. Cokolwiek wydarzy się w tę pełnię księżyca, warto pamiętać że jest to ostatnia pełnia księżyca przed rozpoczęciem sezonu zaćmień. Oznacza to, że jeśli coś wydaje się nierozwiązane albo coś zaczyna się rozpadać, to być może będzie trzeba poczekać do zaćmienia księżyca w pełni w przyszłym miesiącu aby ujrzeć w jaki sposób będą się obracały wydarzenia.

  Pełnia w Rybach jest świetnym momentem aby wziąć małą przerwę i pozwolić sobie na odpoczynek - przestać się spieszyć i rozwiązywać milion pytań na minutę. Jest to podwójnie ważne, ponieważ Słońce w pełni księżyca zawsze znajduje się w diametralnie przeciwnym znaku, czyli w tym przypadku - w Pannie, i jeśli będzie brak zasobów energii to mogą się zacząć krytyczne oceny, czepianie się drobiazgów i niezadowolenie. 

 Znajdź czas na jogę, medytację, wewnętrzną kontemplację. To idealny czas, aby pobyć sam na sam i wsłuchać się w swoją intuicję. Nie należy zaczynać aktywnych działań: jest mało prawdopodobne, że dadzą one dobre i szybkie rezultaty. 

 Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 CZYTANKA W JĘZYKU POLSKIM DOSTĘPNA TU https://www.youtube.com/watch?v=PRHdhn_zPD0


 

Dzieje się wiele rzeczy, które nie są jeszcze widoczne dla zwykłych oczu.

 link do rosyjskojęzycznego oryginału: https://www.youtube.com/watch?v=EnGws4Y6VJo

 kochani, 

 wszystko dzieje się bardzo szybko bo nastąpił moment wielkiej transformacji i wszyscy ludzie jej doświadczą. Istoty, które zbytnio utkwiły w materii i nie rozumieją kim są i dokąd zmierzają przeżyją transformację w bardzo trudny sposób aby później być w stanie znieść ogromne zmiany, które nadchodzą.

  Wszystkie cywilizacje od niepamiętnych czasów żyjące w braku szacunku dla życia i w skrajnej przemocy skazane są na zagładę, a my teraz znajdujemy się u schyłku cywilizacji która istniała przez tysiące lat.

  Ale już odradza się nowa rasa, która będzie się rozwijać inaczej. Przyszłe podróże ludzkości będą setki razy łatwiejsze niż dotąd, ponieważ wiele zasłon zostanie usuniętych i wreszcie ludzkość zrozumie nie tylko to kim jest, ale wszystko, co sobą stanowi. Nowy człowiek będzie całkowicie integrować szacunek do siebie i do życia innych. 

 Aby przeszkodzić w narodzinach tej nowej ludzkości będą ograniczenia bo świat Mroku nie chce aby nowa istota mogła się wyrazić. Będą jeszcze miały miejsce zmuszanie i manipulacja, ograniczenia wolności pod fałszywymi pretekstami.

  Znajdujemy się pod koniec ery manipulacji, więc wszystko będzie przyspieszać i wiele spraw się pogorszy. Stare struktury będą się rozpadać na naszych oczach. To właśnie w tych momentach przyspieszenia, kiedy wszystko dzieje się bardzo szybko, kiedy wszyscy czepiają się tego, co odchodzi - niezbędne jest pozostawanie wolnym.

  Cokolwiek by się nie wydarzyło w ten nieco mroczny czas - pamiętajcie, że poruszamy się w wąskim korytarzu i jest wystarczająco dużo światła, aby się nie potknąć i nie upaść, ale dalej jest już  tylko bezkresne światło.

  Jedni pobiegną ku temu światłu a inni pójdą małymi krokami bo będą się bali tego, co ujrzą - dokąd ono może ich poprowadzić. Będą też tacy, którzy  w ogóle nie będą chcieli iść do tego światła i pozostaną zamrożeni w tym świecie ciemności, który im odpowiada.

  Wielu z tych którzy dręczą świat, który pociągają za sznurki także z wielu powodów odejdzie. Pierwszym powodem jest to, że dokonali swoich okrucieństw i wypełnili plan wielkiego przebudzenia żywych istot.

  Oni odegrali swoją rolę, więc za jakiś czas staną się niepotrzebni i znikną. Ale jest jeszcze inny ważniejszy powód - częstotliwość Ziemi wzrośnie tak bardzo, że ci  którzy nie będą istotami zrównoważonymi, którzy nie będą w stanie zintegrować tej nowej częstotliwości po prostu nie będą w stanie przeżyć.

 Miejcie zaufanie do życia, bo nawet jeśli będziecie musieli przejść przez trudne rzeczy to w zależności od Waszych działań, w zależności od Waszej pozycji nie będzie to zbyt trudne.

 Świat nie będzie już dłużej pozostawał w bezruchu i choć wielu ludzi może powiedzieć, że nic dobrego się nie dzieje, to tak naprawdę dzieje się obecnie bardzo dużo rzeczy, których na razie nie widać zwykłymi oczami.

  Pokój, radości miłość wypełni Wasze życie - ścieżka jest wytyczona, teraz pozostaje ją tylko go wydeptać stopami. Nie schodźcie już więcej na boczne drogi. Teraz jest czas, aby iść prosto i niczego się nie bać.

 Bądźcie błogosławieni i nauczcie się dziękować życiu za wszystkie dary, które ono Wam proponuje. Nauczcie się być wdzięczni za wszystko, co macie i za wszystko, co życie ma Wam jeszcze do zaoferowania.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

tekst w formie dźwiękowej tu https://www.youtube.com/watch?v=7Q3Kx-x7Y8c