piątek, 23 grudnia 2022

23 grudnia to ostatni nów księżyca w 2022 roku

 oryginalny link: https://www.youtube.com/watch?v=h62ZQgpir_A

 Ostatni nów księżyca w roku 2022 przypada na 23 grudnia w znaku Koziorożca. Dużo w tym nowiu się objawi, i wiele energii wokół niego będzie wskazówkami od wszechświata na temat: czego się spodziewać w roku następnym. 

  Wielu z nas chce osiągnąć swoje cele. Wasz cel żyje w Waszym wnętrzu i może zostać aktywowany podczas tego nowiu. Ustanówcie zamiar połączenia się ze wszystkim czym jesteście, ponieważ właśnie tam połączycie  się z tym, po co przybyła Wasza dusza. 

  Możecie mieć wiele celów, które zostaną  aktywowane w różnych momentach naszego życia. W ten czas Nowiu Księżyca w znaku Koziorożca połączcie się z celem, który wydaje się Wam najbardziej odpowiedni do tego, gdzie znajdujecie się w swoim życiu właśnie teraz.  

 Tuż przed tym nowiem księżyca Jowisz wchodzi w znak Barana gdzie będzie przebywał większość 2023 roku i to może kształtować energię na nadchodzący rok. Jowisz w Baranie wskazuje na to, że 2023 to rok niezależności, innowacyjności i nowych początków - cała ta energia jest zawarta w tym nowiu. 

  Jakiekolwiek nasiona uczuć byłyby posadzone w tym czasie, najprawdopodobniej będą odbiciem tego, co może zaproponować rok 2023. Zwróćcie uwagę na ulotne myśli, uczucia i tematy, które martwią Was w tej chwili, ponieważ najprawdopodobniej będą one lekcjami i prezentami, które przyniesie nowy rok.

  W miarę zbliżania się do końca roku jesteśmy ostrzegani aby zwolnić i znaleźć czas na odpoczynek. Niedługo po tym nowiu Merkury wchodzi w retrogradację dołączając do Marsa, który był w retrogradacji od końca października. 

  Obie te planety razem wskazują, że nie należy się spieszyć i pomyśleć o mądrości, którą pokazała nam nasza przeszłość. Podczas tego nowiu Księżyca mogą wypłynąć wydarzenia lub uczucia z przeszłości a jeśli tak, to wiedzcie, że z tych wspomnień można wydobyć mądrość. Przyjrzyjcie się, czy da się zastosować to podejście do wszystkiego, co wam w tej chwili przychodzi do głowy.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=j1NC_skTkag


 

Cykl zła na naszej planecie się kończy

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=iEZaQx1uQC0

 Moi Drodzy, ludzkie ego jest prześladowane przez własne, pełne strachu egocentryczne plany myśląc, że może zniszczyć opozycję i rządzić światem.

  Większość ludzi odkrywa ograniczenia ego już w dzieciństwie i uczą się negocjować z innymi ego aby zawierać sojusze osłabiając grozę rozłąki i samotności.

  Ale niektórzy nie podejmują negocjacji lub kompromisów i albo szybko doświadczają klęski albo stają się dyktatorami ponieważ ich ego ma nad innymi całkowitą kontrolę.

   Wszelkie ziarna nieufności i zdrady próbują przejąć władzę, którą ich zdaniem sprawi, że będą niezwyciężeni. Oczywiście nie mogą odnieść sukcesu, ale oni często przekonują innych o tym, że bezpieczeństwo można osiągnąć wyłącznie drogą utrzymania się przy władzy mając za wsparcie siłę zbrojną.

  Skłonność sił Mroku do kontrolowania innych po prostu prowadzi do upadku i już nie raz widzieliśmy to na świecie. To co się teraz dzieje to ostatni napad złości, rozczarowanie i ujawnienie na wielu frontach tego, jak wygląda nienawiść, chciwość i przemoc.

   A to dlatego, że nawet ci, którzy zachowują się jak gracze w tej Mrocznej części ujawnienia to chorowite istoty szukające władzy - czy to jest rodzic, mąż czy prezydent.

  To nie ma znaczenie - chęć sprawowania kontroli nigdy nie przynosi radości. Ból po prostu narasta i dlatego działanie staje się coraz bardziej groteskowe i zwiększa się jego skala dopóki nie nastąpi naturalny finał.

  Ciemność nie zatriumfuje - ci, którzy zajmują stanowiska na których szaleje kontrola i nadużywanie władzy nie będą wspierani. Tego nie ma w planie dla Ziemi, Światło zawsze pokona ciemność. Nawet w tej chwili oni są usuwani i umieszczani tam, gdzie nie mogą już przyczynić wielkich szkód.

 Bitwa między ciemnością a światłem o kontrolę nad Ziemią wkrótce się zakończy, wynik zawsze był przewidywalny, nawet jeśli wydawało się, że siły mroku uzyskały przewagę.

   Czas dyktatorów dobiegł końca a także poparcie dla tych dyktatorów z pobudek egoistycznych. Zakończył się czas eksploatacji zasobów Ziemi bez względu na zniszczenia środowiska naturalnego tak samo jak zakończył się czas kiedy to bogactwa świata znajdowały się w rękach nielicznych.

   Wszystko co zbudowane jest na ciemności szybko dobiega końca. Ciemność i wzrost zła nie są uwzględnione w planie i nie będą podstawą do tworzenia nowego gatunku człowieka.

   Ciemność szybko osiągnie swój kres - czas zła się skończył. Siły mroku potrzebują czasu aby to przyznać i zrezygnować z kontroli nad systemami naszej planety - ale to jest nieuchronnie, nie będzie nuklearnego armagedonu.

  Kiedy one odchodzą jeden po drugim to odejdą wszyscy i cykl zła na planecie Ziemia się zakończy. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=vEPkJejn4Wg