sobota, 13 sierpnia 2016

Odrodzenie obyczajowości.

Większość kobiet utraciła umiejętność dawania natchnienia mężczyznom. Delikatny urok przynależny Kobiecie ze swej natury przyćmiła wulgarność, chamstwo, nadmierny negliż w ubiorze, zachowaniu,słowach i manierach. Mówiąc jednym słowem - kobieta utraciła wstyd! Z tego też powodu uczyniła siebie dostępną i powierzchowną, poddała sie wpływom mody, która w wiekszości sprzyja zepsuciu kobiety a nie jej wzmocnieniu i rozwojowi kobiecości.
   W kobiecie powinna być głębia, mądrość, czystość, delikatność. Cechy te powinny znaleźć odzwierciedlenie we wszystkim, co ona czyni, w jej słowach i myślach. Kobieta może dawać natchnienie (inspirację) mężczyźnie do czystych działań, do prawidłowych postępków. Miłe kobiety i dziewczęta - pamiętajcie o tym! To również znajduje swoje odzwierciedlenie w odzieży - skromnie ubrana kobieta czy dziewczyna z czystymi myślami i dobrym sercem jest w stanie wzbudzić w mężczyźnie dobre intencje, przywołać szlachetne cechy, które będą miały swe odbicie w ich zachowaniu i postawie wobec siebie samych i ogólnie wobec kobiet.
   Pamiętajcie, że od nas, kobiet, zależy bardzo wiele - od naszego stanu, od naszych myśli, od naszego zachowania i postawy wobec otaczającego świata..

   Każdy człowiek odpowiada za wszystko co wydarza się w jego życiu i każdy sam jest w stanie uczynić ten świat lepszym miejscem po prostu zaczynając zmieniać siebie w lepszą stronę- stając po stronie Światła!

 Ju. Sz.

Źródło tłumaczenia:
"Odrodzenie obyczajowości" https://vk.com/vozrojdenie_nravstvennosti?w=wall-24943107_70487