wtorek, 7 lutego 2023

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie tak

 oryginał https://www.youtube.com/watch?v=Ae3XhJyoxGA

Kochani, wszyscy jesteśmy połączeni z duchową esencją, którą można aktywować podczas naszego życia, pozwalając nam połączyć się z innymi wymiarami naszej istoty. 

  To może się zdarzyć z pomocą medytacji i innych technik, ale to też może się zdarzyć spontanicznie, kiedy jesteśmy aktywni, podczas snu lub gdy wykonujemy codzienne czynności. 

  Jeśli czujecie, że macie większą wiedzę niż większość ludzi, że wasza intuicja ma zawsze rację to być może należycie do gwiezdnych nasion. Energia gwiezdnych nasion jest tajemnicza i wciągająca. 

  Waszym celem na Ziemi jest pomaganie w tworzeniu pozytywnego świata prowadzącego do wyższej świadomości. Wasza dusza próbuje się komunikować z wami, kierując Wasze myśli i uczucia. 

  Ważne jest, aby się z nią skontaktować i słuchać bo ona daje informacje, które pomogą Wam w podróży na tej planecie. Jeśli czujesz się gwiezdnym ziarnem to zajmij się swoimi sprawami i nie zamartwiaj się zbytnio polityką.  

 Bądź wierny sobie i pozwalaj na to innym. Kieruj się swoimi przekonaniami i tym co najlepiej u Ciebie się sprawdza (działa). Świat jest jak śpiąca ludzkość, a twoją główną misją jest powiększanie świadomości zarówno swojej jak i ludzi. Jeśli masz od dawna uczucie, że w twoim życiu coś jest nie tak to możesz być jednym z gwiezdnych nasion i masz intuicję oraz super-moce, które możesz rozwinąć.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=OJZRZ2QDdDY