wtorek, 30 sierpnia 2022

ZASŁONA ZAPOMNIENIA

 Witajcie drodzy słuchacze, wielu ludzi pyta co to jest zasłona zapomnienia, jaki jest jej cel, dlaczego tak wielu ludzi wydaje się być oddzielonych od swojego wyższego „ja”, w jaki sposób usunąć tę zasłonę zapomnienia – porozmawiajmy o tym dziś w tym filmiku.

 Wielu ludzi przeżywa swoje życia nie dowiedziawszy się o istnieniu zasłony zapomnienia. Zasłona (kurtyna) zapomnienia służy 3 ważnym celom:
1. pozwala wam zapomnieć każdą traumę z poprzednich żywotów – na przykład traumatyczne wspomnienia z Atlantydy czy Lemurii.
2. pozwala nam to odnaleźć siebie pierwotnie nie będąc świadomymi więzi ze źródłem.
3. pozwala nam to uczyć się od ego, a także rozpuszczać ego.
   
    Niektórzy ludzie posiadają zdolność przypomnienia sobie swoich poprzednich żywotów, podczas gdy inni dowiadują się o nich przy pomocy hipnoterapii regresyjnej.

        Obie te metody pomagają w potwierdzeniu istnienia zasłony zapomnienia.  Inni mogą mieć przeżycia przedśmiertne podczas których na moment łączą się z Pra-stwórcą tylko po to aby powrócić do tej 3-wymiarowej rzeczywistości z przebłyskiem tego czego możemy oczekiwać przechodząc na drugą stronę.

 Możecie tu zapytać: dlaczego nie mogę sobie przypomnieć swojego życia u źródła? Podpowiedzi otaczają was poprzez przyrodę, zwierzęta, przyjaciół i rodzinę itd.
 
  Boska miłość i wdzięczność jakiej doświadczamy w stosunku do tych spraw są mikrokosmosem miłości, którą czujemy gdy powracamy do źródła.

  W trójwymiarowym świecie dualności gdzie nieustannie narzuca się nam strach czasami trudno jest przypomnieć sobie Boską iskrę światła, którą wszyscy posiadamy w swoich wnętrzach.
   Czasami dostajemy przypomnienia poprzez zjawisko synchroniczności – na przykład poprzez liczby 11,11 albo inne liczby powtarzające się synchronicznie.
    Częścią waszego zadania w tym wcieleniu jest ponowne przypomnienie sobie kim jesteście i przypomnienie swoich bliskich relacji z Pra-Stwórcą, choć czasem może się wydawać, że jesteście w tej podróży osamotnieni.  

   Prawda jest taka, że samotni nie jesteście – macie swoich duchowych mentorów - Aniołów stróżów, którzy was kochają i zawsze są obok was. Proście ich o pomoc lub współdziałanie bo to są ich zadania i oni pragną wam pomóc.  

 Oczywiście oni nie zaproponują wam rolls royce-a ale pomogą wam w sposób niematerialny tak, że będzie wam lżej podróżować.

 Wasze wyższe „JA” służy wam za przewodnika i nie wolno mu ingerować w Waszą wolną wolę – dlatego to do Was należy decyzja czy prosić wyższe „JA” o pomoc czy też poczynić inny wybór. Pamiętajcie o tym.

Jeśli kiedykolwiek wątpiliście w istnienie swojego wyższego „JA” – duchowych mentorów czy też Aniołów Stróżów to pomyślcie o przypadkach gdy korzystaliście ze swojej intuicji. Wasza intuicja zazwyczaj jest jedną z tych Istot przypominających Wam o czymś ważnym.

Zasłona zapomnienia pomaga w podtrzymaniu dwoistości z której wyciągniecie bardzo wiele lekcji. Wszak jest to jedna z przyczyn dla których zdecydowaliście się tu wcielić – dokładnie w tym czasie. Tak więc w istocie daje to wam możliwość duchowego wzrastania.

   Oto dlaczego niektórzy ludzie potrzebują więcej czasu niż inni aby się przebudzić. Zasłona zapomnienia różni się w zależności od osoby i w miarę tego jak podwyższacie swoje wibracje zasłona zaczyna się podnosić.

Ci ludzie, którzy są omotani strachem i dużo niższymi wibracjami mają dużo gęstszą kurtynę zapomnienia, która daje im szerokie możliwości dla pokonania przeszkód i dla wzrastania duchowego.

 Jest to ich własna wolna wola aby zdecydować o pozostawaniu w strachu czy też rozpocząć swoją podróż duchową.  Jest to bardziej szczegółowa podpowiedź dla jednej ze subskrybentek z czatu w kanale Telegram.
Tak więc w jaki sposób usunąć zasłonę zapomnienia? Prostym sposobem jest medytacja i oczyszczenie czakr. Medytacja pomaga uwolnić umysł od stresu i lęku a oczyszczenie czakr wraz z medytacją pomaga wzmocnić waszą więź z wyższym „JA” i pomaga w uruchomieniu procesu ponownego przypominania sobie.

 Zaczynamy obserwować nowy gatunek ludzki zwany dziećmi indygo, które rodzą się praktycznie bez kurtyny zapomnienia. Mają one w zasadzie bezpośrednie połączenie ze źródłem i mają konkretne wspomnienia ze swoich poprzednich wcieleń. Jest to symbol wzrostu, który jako kolektyw  osiągnęliśmy w naszej duchowej podróży.  

   Mówiąc innymi słowami: wielu z nas znajduje się na końcu procesu reinkarnacji, (która zawiera w sobie wchodzenie w trójwymiarową rzeczywistość) i są już gotowi do następnego etapu naszych podróży.

 Dzieci indygo wcielające się w obecnym czasie  mogą już wkroczyć w złoty wiek i przyniosą one bogatą energię, która pomoże przetransformować obecny system polityki, kształcenia, ekonomii – ogólnie zmienić cały świat.

 Gdy nasza zasłona zacznie się rozpuszczać to zaczniecie uzyskiwać wgląd   w działanie tego wszystkiego i będziecie pragnąć nowego początku – takiego, który zawiera w sobie zbiorowe współczucie dla ludzkości i naszego dobra.

 Odkryjecie, że strach łatwo się rozpuszcza i zamienia miłością gdyż nie dajecie się już złapać na stary system ekonomicznego niewolnictwa. Niecierpliwie oczekujecie zmian wiszących w powietrzu i nie wierzycie więcej politycznej retoryce, która dzieli nas jako ludzi.

 Wasze poglądy na religię mogą doprowadzić do uświadomienia sobie, że sam dla siebie jesteś Bogiem lub Boginią i że wszyscy w równym stopniu jesteśmy Boscy.

Woalka (zasłona) istnieje tylko w 3-ciej gęstości. Przewodnik po materiale RA głosi: „jest to jedyna płaszczyzna zapomnienia, istota z 3-ciej gęstości musi zapomnieć, aby mechanizmy dezorientacji lub też wolnej woli mogły mieć wpływ na dopiero co indywidualizowany całokształt świadomości.

  Jedne i te same warunki istnienia w czasie i przestrzeni zarówno przed jak i po naciągnięciu zasłony zapomnienia. Tak więc proces zasłony jest fenomenem przestrzeni i czasu. Bez zasłony umysł nie byłby schwytany w iluzję czasu.

 6 RZECZY, O KTÓRYCH TRZEBA PAMIĘTAĆ:

1. Poproście swoje wyższe „ja” o pomoc w przypomnieniu sobie kim jesteście i jaki jest cel waszego przebywania tutaj.

2. Medytujcie i oczyśćcie swoje czakry.

3. Rozpuśćcie swoje ego.

4. Pozbądźcie się wszelkich lęków.

5. Przestańcie oglądać telewizję i czytać wszystko co jest publikowane w głównych nurtach mass – mediów.

6. Pomóżcie innym w tym procesie przejścia.

 Bez względu na to, że otacza nas kurtyna zapomnienia wspominajcie dni swojego życia z miłością i bądźcie wdzięczni za wszystkie możliwości, które otrzymaliście aby wzrastać duchowo. Bądźcie też wdzięczni za wszelkie przeszkody, które pokonaliście – światło na końcu tunelu z każdym dniem jest jaśniejsze i to wy jesteście tym światłem.


Subskrybujcie kanał, dajcie kciuk w górę bo to mi sprawia radość, włączcie dzwonek. Dziękuję wszystkim sponsorom dzięki którym mam możliwość edycji nowych filmików i możliwość pomagać innym ludziom. Zawsze czekam na Wasze komentarze pod filmem – piszcie, nie krępujcie się, wszystkiego dobrego – zdrowia wam! https://www.youtube.com/watch?v=vEdxGDhV0vw


Jeśli ktoś chce mnie poczęstować kawą za tłumaczenie (kawą z żołędzi oczywiście albo zbożową) to może to uczynić tutaj:

 https://buycoffee.to/slowianska-kultura-michalxl600 

PAYPAL: jmacik@op.pl 

W opisie ewentualnego przelewu proszę umieścić słowo DAROWIZNA