niedziela, 25 września 2022

Nów księżyca 25 września 2022

 

link do oryginalnego filmu https://www.youtube.com/watch?v=uH1cDZz-edk

 Kochani, poprzez koncentrację super potężnych energii w jednym krótkim okresie czasu pomiędzy 23-26 września, Księżyc w nowiu będzie głównym punktem zwrotnym roku - przełomem dzielącym życie na do co było "przed" i  to co "po".

  Jest to czas, uzyskania ważnych rezultatów, czas zbiorów urodzaju, od którego będzie zależeć dalszy bieg wydarzeń. Słońce wyłączy (dezaktywuje) wiele trójwymiarowych programów 3D i załaduje do Matrixa dodatkowe,  wielowymiarowe oprogramowanie  uzupełniające. 

  Cały świat i wielu z nas znajdzie się w sytuacji, w której stare codzienne i strategiczne programy już nie będą działały a zastosować nowych jeszcze nie będziemy w stanie.

 Dlatego w tym momencie dużo rzeczy przestanie funkcjonować: polityczne, biznesowe i  finansowe procesy lub relacje między krajami mogą się spowolnić albo nawet wstrzymać. Spotkania i negocjacje zostają odwołane lub przełożone, a transakcje załamanie. Procesy te mogą być szczególnie intensywne podczas szczytowego połączenia Merkurego i Słońca, które to zbiegło się w czasie z Księżycem w nowiu 25 września.

 Dziękuję wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

czytanka na kanale youtube  https://www.youtube.com/watch?v=TQtauKbhLKg