poniedziałek, 3 kwietnia 2023

Byłbyś uzdrowiony niemal natychmiast

oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=rXVOS7uo2Q8

 moi drodzy, Jesteśmy zbudowani z miliardów komórek i wszystkie są zarządzane i podtrzymywane przez naszą świadomość. Nasze myśli, decyzje i działania kierują całym tym procesem a komórki są bardzo posłuszne - one działają dokładnie zgodnie z zarządzeniami.

  Jeśli się pojawi uczucie podekscytowania to jest ono powtarzane (kopiowane) przez wszystkie komórki i zaczynają one pracować z radością, nabierają sił, a nawet są w stanie eliminować te, które są dzisiaj chore.

  To działa jak potężny eliksir, który daje każdej z nich dodatkową siłę aby pozbyć się tego, co do niej nie należy. Ale to powolna praca - ona byłaby szybsza, gdybyśmy byli przez sto procent czasu szczęśliwi.

 Zostalibyśmy uzdrowieni niemal natychmiast, ponieważ dodanie waszego promieniowania światła do tej całej energii, która już jest wokół nas byłoby takie potężne, że ​​zdziałałoby cuda.

  Ale świat nie pozwala nam cały czas się uśmiechaćkontekst tworzony przez matrix nieustannie stwarza problemy i stają się one coraz trudniejsze, ponieważ przyspieszają ewolucję ludzkości.

  Wydaje się, że lekarstwo oddala się coraz bardziej, że coraz trudniej o ulgę, ale z każdym krokiem zgodnie z zasadami Światła wasze komórki będą się wzmacniać i młodnieć.

 Nie zapominajcie, że wielkim głównodowodzącym tego procesu są Wasze myśli - one kontrolują cały proces. Każda myśl jest falą, którą wy wysyłacie, jeśli jest to pozytywna fala to całe wasze ciało będzie ją czuło i zareaguje dokładnie tak samo, jeśli będzie ona negatywna to wasze ciało też zareaguje.

  Decyzję podejmujecie sami: albo decydujecie się podążać drogą, która przyniesie coraz więcej bólu i chorób albo nieznacznie zmieniając swoje nawyki myślowe i słowne coraz bardziej doprowadzać swoje komórki do równowagi - aby się stały młodsze i silniejsze.

 Macie wybór:  osiągnąć uzdrowienie i równowagę swojego ciała lub nic nie zmieniać w swoim życiu pozostając przy starych nawykach.

  To także wybór, którego każdy może dokonać dokładnie w tej chwili. Dokonaj swojego wyboru i odnajdziesz swoją drogę do zrównoważenia lub nie.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=vhy6mEhhYD4