środa, 21 grudnia 2022

Trehlebov, żeńskie sekrety

 tak naprawdę to kobiety często nie chcą o tym rozmawiać.

 Istnieją żeńskie sekrety i  męskie sekrety. Można to ując tak: "Kobieta nigdy nie powinna występować w roli nauczyciela w stosunku do swojego męża". Tu jest zawarta ważna mądrość. Powinna ze skromnością się zwracać: "wiesz - ja taka głupiutka jestem, nic z tego nie rozumiem- wyjaśnij mi proszę". I zadajesz mu pytanie. On naturalnie będzie zadowolony a Ty na to: "no tak, to bardzo ciekawe". Potem zadajesz drugie naprowadzające pytanie, on znowu będzie odpowiadał. 

 W ten sposób trzeba pokornie zadawać pytania aż on nie powie tego co ty chciałaś mu powiedzieć. Ty wtedy: "jaki ty jesteś mądry - sama bym na to nigdy nie wpadła. Wyjaśnij mi to głupiej jeszcze raz".

  I gdy on będzie mówił to będzie przekonany, że on sam swoim umysłem do tego doszedł. Trzeba go zachęcać i wspierać przy tym a wtedy on będzie w ten sposób postępował i żył w ten sposób.

 na tym polega żeńska mądrość aby nauczyć się w ten sposób kierować świadomością męża ale nigdy nie wolno stawać w pozycji nauczyciela:

" Ty niczego nie rozumiesz! trzeba tak i tak!" - w ten sposób zachowywać się nie wolno. Ona w ten sposób narusza swoje obowiązki - jej ewolucja będzie stała w miejscu. Mąż jej takiej kochać nie będzie. 

  Czyli powinna ustawiać się w pozycji uczennicy?

 Tak - męska psychika jest tak zbudowana, tak to jest - kobiety mają inną konstrukcję psychiczną.

 Słucham?

 Pytałam o psychikę męską i żeńską - kobiety są bardziej emocjonalne?

  Istotnie - tak to jest. Faktycznie można tak powiedzieć, że mężczyzna bardziej polega na logicznym umyśle a kobiety na emocjach. 

 Kobieta powinna wykazywać się żeńską mądrością i w ten sposób kierować. mężem - chociaż kobieta ma wiele więcej możliwości wpływania na świadomość i na ewolucję męża. Chociażby za pomocą pożywienia, przypraw, rozmaitych ziół.

 Możesz "uformować" męża tak jak chcesz. Prawdziwie mądra kobieta będzie działać w ten sposób.

 https://www.youtube.com/watch?v=uRzGfIPGvvU


 

Pamiętajcie o mocy jaką posiadacie

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=pb3b4q0QIEU

Moi drodzy, rozpuszczają się zasłony, które kiedyś ukryły prawdziwy status Ziemskiego życia większości ludzi. Proces ten pozostawia nam dwie możliwości: rozpaczliwie trzymać się kłamstw, które nadal są nam narzucane poprzez główne kanały informacji lub pozwolić sobie zobaczyć coś co było ukrywane pod płaszczykiem pozornej godności przez tysiąc lat i oznajmić o swojej suwerenności.

   Prawdopodobnie tylko połowa populacji budzi się chcąc ujrzeć tak długo ukrywane prawdy, a jednak ostatnio ponad połowa ludzi na Ziemi w takim czy innym stopniu weszła światło. To doprowadziło do tego, że stare siły "utknęły w korku".

  Obawiając się, że nigdy nie pozbierają się po tej utracie kontroli siły te zaplanowały rozwój wydarzeń, aby przynajmniej zachować kontrolę nad ludzkimi  konstrukcjami mentalnymi. Dzieje się to w formie wzbudzania reakcji lękowych poprzez tworzenie sytuacji, które mogą wydawać się onieśmielające.

  Mimo to dochodzimy do formy świadomości, które nas wiążą o wiele mocniej z w pełni aktywowaną krystaliczną siecią energetyczną niż z ostatkami znikającej macierzy.

  Oznacza to, że nasze sposoby patrzenia na świat i radzenia sobie ze stresami uległy zdecydowanej zmianie. One zostały wzniesione do dużo wyższego postrzegania i zdecydowanie wyższego poziomu zestrojenia wibracyjnego z naszym wyższym ja.

 Tak więc  stare katastrofy i groźne scenariusze nie mają już takich skutków jakie wywierały na nas wcześniej. Wielu ludzi zaczęło przypominać sobie własne siły współtwórcze i inwestować środki w tę wiedzę - łącząc się ze swoją duchową rodziną aby pomóc rozwijać swoją Ziemską misję do zupełnie nowego wyższego poziomu.

   Nawet jeśli czujecie, że kultura, w której żyjecie, nie daje Wam wyjścia to intuicyjnie wiecie, że na Was i na miliony innych ludzi czeka szereg wydarzeń o dużo wyższych wibracjach i że konsekwencje tego wypłyną na zewnątrz aby ostatecznie poprawić bolesne warunki życia wszystkich ludzi na naszej planecie.

  To znów oznacza, że nawet kiedy słuchacie tych słów to część Was cały czas to wiedziała i dlatego jesteśmy wezwani do poszukiwania pokoju i pocieszenia, poszukiwania ciszy w naszym wnętrzu dokładnie teraz z tą wiedzą, która pomoże Wam na tej drodze.

  Korzystajcie z tego, kiedy czujecie strach lub niepewność wobec zewnętrznych wydarzeń lub gdy gorszą Was przekonania i iluzoryczne wnioski do których doszli inni.

   Korzystajcie z tego gdy jesteście wstrząśnięci głębią kłamstw płynących z niektórych agencji prasowych i gloryfikacji pewnych grup i teorii, które jak w głębi duszy wiecie są częścią starego systemu, lecz w nowym przebraniu.

  Miejcie na uwadze, że nie ma włazów poprzez które można by przeniknąć do alternatywnego wszechświata, gdzie to wszystko zniknie. Nie po to tu przyszliście - mogą wydarzyć się Wam chwile, kiedy czujecie że cała prawda jaka jest teraz ujawniana u niektórych ludziach lub sytuacjach to już za wiele. - wtedy ją odpuśćcie, jeśli to niezbędne to przeżyjcie moment szoku, ale nie pozwalajcie tym rewelacjom obniżyć swoich wibracji do poziom smutku lub złości.

Spójrzcie w swoje serce, spójrzcie w twarz własnym wewnętrznym cieniom i niezagojonym aspektom a następnie zadbajcie o ich uzdrowienie, ponieważ jednym z najgłębszych aspektów naszej Ziemskiej misji jest uzdrowienie naszego wewnętrznego "ja" i podniesienie swojej częstotliwości do takiego poziomu, który byłby dla nas niespotykany w innych życiach.

  Przyszliście w tym czasie nie po to aby odreagować na to, co dzieje się na świecie (chociaż oczywiście będziecie doświadczać też takich chwil), ale teraz to nie jest Wasza misja. Obecnie Wasza misja to nadal umacnianie na Ziemi światła Wysokich wibracji  - umacniać i mocować je za pomocą szczególnych sposobów, które są najbardziej radosne, naturalne, głęboko odczuwane i mają dla Was kluczowe znaczenie w każdej chwili.

  W ten sposób rozgrywacie serię sytuacji, które trudno byłoby wdrożyć bez Waszej pomocy. Wy promieniujecie tak silnym światłem, że inni je odczuwają i czują się coraz bardziej wolni aby być swoim własnym wyższym 'ja" i świętować to.

  Wy promieniujecie kojącą wibracją, która przekonuje ludzi dookoła, że ​​rodzi się Nowa Ziemia i że stary reżim znika. Oferujecie platformę dla świętowania spokoju i ciszy, aby podstawy (fundamenty) wyższej miłości odrodziły same siebie jako normę na Ziemskim planie gdzie nie królowały niepodzielnie przez bardzo długi czas.

  Równie ważne są wszelkie Wasze działania, kiedy odpuszczacie splątaną pajęczą sieć kłamstw i oszustw rozwijających się wokół Was. Niweczycie ich skutki i w tych chwilach wznosicie się ponad nie - oto dlaczego słyszycie zalecenia aby jak najwięcej wychodzić na łono natury, aby jeść tylko zdrowe pożywienie i pić tylko czystą wodę, spędzać czas ze zwierzętami i dziećmi, aby jeśli to możliwe codziennie medytować lub po prostu siedzieć w spokojnym czasie, kiedy myśli są cicho a także świętować i śmiać się za każdym razem kiedy tylko możecie.

I tu nie chodzi o chowanie głowy w piasek lecz o wzniesienie się ponad piaskową burzę abyście swoją siłą i spokojem ducha mogli pomóc nie tylko sobie, ale też innym tworzyć znacznie wyższe warunki Ziemskiego istnienia oraz osiągać dużo lepsze rezultaty - to jest bezcenne.

  Pamiętajcie o mocy jaką posiadacie aby podnieść każdą sytuację na dużo wyższy poziom wyłącznie poprzez sposób w jaki ją nazywacie, poprzez Wasze zadecydowanie czym to jest i co to znaczy - a potem pomalujcie wszystkie sytuacje pięknym kolorem, nawet te o których ten czy inny polityk mówi lub czyni coś w co nie możecie uwierzyć, ponieważ to również oznacza koniec starego i początek tego, o czym marzyliście od tysiącleci.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=gS9zR5RKoaA