poniedziałek, 29 maja 2023

Nadchodzi fala o wysokiej wibracji

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=F85NW6pKWA0

 Moi Drodzy, tworzycie tak, jak sobie to wyobrażacie. Miejcie więc świadomość jak bardzo każdy z was jest silny. 

 Istnieje potężna moc ponad wszystko co nam znane. Jesteście niezwykle silni, ale tylko jeśli w to wierzycie. I w miarę tego jak coraz więcej mówicie i czujecie, że w coś wierzycie - to staje się częścią Was.

   Zmień swój sposób patrzenia na rzeczy i rzeczy, na które patrzysz się zmienią. Jest to sposób wielowymiarowego wyrażania się i właśnie do tego się zbliżamy szybciej niż możesz sobie wyobrazić w tej chwili. 

  Wszystko to przyspiesza ponieważ nadchodzi fala wniebowstąpienia, która popchnie większą część światowej populacji do większej zmiany. 

  To nie zajmie całego życia. To zajmie kilka chwil.  

 A więc wiedzcie o tym. Macie w sobie siłę aby popchnąć naprzód wszystko na co pracowaliście przez tysiące lat - aby stać się wskazującymi drogę burzycielami systemu. 

  I czynicie to teraz niszcząc ten system na różne sposoby, aby nowy system powstał na gruzach starego. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=GuHCT_TkvRo


 

Możecie wszystko zmienić w oka mgnieniu

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=O2VXGRmx788

 kochani, gdybyście wiedzieli, jak łatwo jest zmienić życie, to już byście się więcej nie lękali i wszystkie zmartwienia by zniknęły.

   Świadomość własnej mocy jest kluczem do każdych drzwi i bramą do wolności Jedyną przeszkodą w ich realizacji są blokady ustawione przed Waszą świadomością i wydają się one nie do pokonania.

 One nie są niczym więcej niż iluzją - konstrukcją umysłu i ego, przerażonej części Waszej istoty. Ten obszar ma władzę nad waszymi decyzjami, ponieważ ludzie wierzą w strachy bardziej niż w miłość - w moc wewnątrz siebie.

 To co da się bardzo łatwo zmienić to kwestia przeorientowania Waszej uwagi ze strachu i zamartwiania się na swoje Boskie centrum i intuicję.

  Przełączcie uwagę i zmieńcie ostrość - na początku trzeba to czynić bardzo świadomie przyznając, że zbyt często wasza uwaga szuka życiazatrutych wodach.

 Trzeba zrozumieć, że to, dlaczego jednego dnia czujecie się dobrze a innego źle zależy wyłącznie od Was. To właśnie rozproszona energia tworzy ten brak stałości.

 Kiedy jesteście skoncentrowani to nie ma złych dni ani złych nastrojów - tylko co czujecie od was zależy, ponieważ to na co jesteście zorientowani w końcu staje się Waszym Losem. Od tego zależy czy jest on świetlisty, Boski i czy jest Waszym przewodnikiem czy też w centrum Waszego życia znajdują się rzeczywistości oddzielone od Boga. 

  Po prostu widzieć coś i być zaangażowanym w to co się dzieje to dwie różne rzeczy. Oto dlaczego proces stawania się bardziej szczęśliwym, zdrowszym i bardziej świadomym człowiekiem jest stosunkowo łatwy -  po prostu musicie przekierować swoją uwagę.

   Na początku możecie pomijać obrazy negatywnego świata - ci, którzy nieustannie widzą niebezpieczeństwo często nieświadomie służą sile z którą walczą.

 A to dlatego, że strach, który sami hodują, prowadzi do paraliżu ich świadomości. Tylko ci, którzy opuszczają strefę działań wojennych mają czysty obraz i całkowitą perspektywę zdarzeń.

 Przegląd sytuacji możliwy jest wyłącznie z zewnątrz bo wojownik na polu bitwy jest więźniem gry. On potrafi odważnie bronić tego lub tamtego ale zdrowy dystans do płynących wydarzeń jest rzadko możliwy.

  Dlatego w tej chwili po prostu musicie regularnie odłączać się od bieżących wydarzeń i stopniowo całkowicie się od nich uwolnić.

 To co trudne zawsze jest wymyślone przez człowieka - a to co ma boskie pochodzenie jest zawsze proste.

   Jednak człowiek od wieków żył w przeciwnym kierunku - im coś wydaje się trudniejsze tym bardziej jest to dla niego wiarygodne. Ludzie myślą: "Nie muszę się martwić o to, czego nie rozumiem" i dlatego nie widzą jak łatwo można pokonać trudności tego świata.

  Akceptacja bezsilności pozwala ludziom nadal podejmować nietrafne decyzje w pozornym świecie.

 Ale życie jest inne - kolejna wymówka dla zachowania uzasadnienia statusu ofiary, unikanie transformacji, wymówka aby kontynuować sen w nieświadomości niegodnej człowieka.

 I w ten sposób koło karmy kręci się dalej - jednak długi czas snu dobiegł końca. Coraz więcej ludzi doświadcza samopoznania,  ten proces ma ogromny wymiar dla jednostki ludzkiej i niewyobrażalną siłę wybuchową dla świata budowanego na piasku.

  Dzisiaj coraz więcej ludzi uświadamia sobie swoją prawdziwą moc - nagle coraz większej ilości ludzi łatwo jest nazwać zło, rozpoznać winnych i odseparować ich od tego obszaru kreacji.

  Możecie zmienić wszystko w jednym krótkim momencie, jeśli porzucicie swoje lęki wobec waszej mocy i wobec waszego światła.

  W tym tkwi esencja wszystkich wysiłków. Zmieńcie skupienie swojej uwagi ze  strachu na miłość - w ten sposób zmienicie świat na lepszy - nie ma innej drogi.

   Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=1EaJ4LnPVLs