piątek, 9 grudnia 2022

Zmieniają się reguły gry na Ziemi

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=R2pNAQniqFo

 Moi drodzy, Zmieniają się reguły gry, długa era kontroli przez siły Mroku dobiegła końca. Obywatele protestujący przeciwko polityce swoich rządów, wstrząsy w narodowej ekonomii, wojny i różne takie będące poza polem widzenia opinii publicznej - według Boskiego porządku Światło uwalnia Ziemię od wszelkiej Ciemności.

  Chociaż jest to jedno z najbardziej ważnych wydarzeń w dziejach Ziemi to nie oznacza, że ​​wszystko zmieni się na radosne w mrugnięciu oka. Będzie zamęt i zamieszanie, o którym można myśleć jak o usuwaniu gruzów pozostawionych przez huragan aby wszystko można było uporządkować

 Przez cały ten czas pokonywaliśmy trudności a teraz mamy pomoc wibracji, które Wasze światło pomogło wznieść na nowe wyżyny. Ludzie, którzy są mocno zakorzenieni w zasadach naukowych lub dogmatach religijnych mogą nie wierzyć, że niektóre części świętych ksiąg zostały napisane przez ludzi mających w tym swój interes, aby mogli oni kontrolować wszystkich pozostałych.

  Nie ma problemu jeśli nie mogą uwierzyć, że to co mówią historycy i nauka w większości jest fałszywe lub nie dostrzegają, że gdy tylko "teoria spiskowa" wypływa na światło dzienne to staje się prawdziwą informacją.

  Jeśli oni nie mogą uwierzyć, że rządy kłamią i ukrywają swoje kontakty z innymi cywilizacjami to ich prawo. Nie próbujcie ich przekonywać - wszystkie dusze w naszym wszechświecie mają prawo uczyć się we własnym tempie i mają na to całą  wieczność.

  Nikt nie powinien ingerować w wolny wybór jakiejkolwiek duszy, ale teraz Stwórca uczynił wyjątek ze swojego daru wolnej woli i żadna dusza nie może zdetonować ładunku jądrowego aby siać spustoszenie pośród ludzkości.

 Zgodnie z tym wyjątkiem wszystkie cywilizacje posiadające technologie zapobiegania detonacji jądrowych głowic zostały poproszone o ich zastosowanie.

 Mówi się o wojnie nuklearnej ale jej nie będzie , nawet jeśli uda się wypuścić rakiety (co jest mało prawdopodobne) to głowice zostaną unieszkodliwione.  

 Wiele z tego co nam opowiadano o Stwórcy zostało wymyślone a niektóre z tych rzeczy nie mają nawet sensu. Jakim sposobem Źródło może być kochającym Bogiem i jednocześnie być zły, skory do gniewu i mściwy?  

Każda dusza jest częścią Stwórcy a więc po co wysyłać część siebie do miejsca, które religie nazywają piekłem?  Dlaczego on niby musi jednym ze swoich dzieci nakazywać zabijanie innych tylko dlatego, że ich religijne przekonania się różnią Dlaczego tylko jeden był godny tytułu syna Bożego? - nic z tego nie prawdą.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 


 https://www.youtube.com/watch?v=7vttwiU5Cd8

To jest czas o którym mówią wszelkie proroctwa

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=Jz7ctJmEFYo

 Kochani, To jest czas o którym mówią wszelkie proroctwa od kalendarza Majów aż po proroctwa Indian Hopi czy księgi objawień -  wszystkie one mówią to samo,  przechodzimy teraz okres przejściowy, który będzie trudny.

  Po drugiej stronie, oczekuje era światła na Ziemi - fale świetlne o wysokiej częstotliwości spadają na nasza planetę i będą się nasilać. Proces może okazać się skomplikowany. Wniebowstąpienie ma pewne skutki uboczne - możecie czuć się dziwnie, zmiany zachodzą na wszystkich poziomach naszej istoty.

 Można ich doświadczyć na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Doświadczamy ponownego energetycznego uruchomienia (restartu) i mogą wystąpić różne stany. Może się zmienić dieta, mogą być dziwne odczucia w głowie, zmiany słuchu lub nadwrażliwości na dźwięk lub na światło.

  Zmiana trybu snu, falami silne zmęczenie, które może przychodzić i odchodzić niespodziewanie. Ogólne łamanie i ból w całym ciele - w tym napięcie i bolesność, wybuchy przypływu energii - okresowe uczucie podwyższonej aktywności, nagły niepokój bez oczywistej przyczyny, zwiększony potencjał umysłu, skoki energii lub rozproszenie myśli, uczucie silnych lub nietypowych wibracji a także silne emocje, które przychodzą i odchodzą, uczucie rozproszenia lub nietypowe utraty pamięci  - tę listę można ciągnąć bardzo długo.

   Mamy do czynienia z komórkowym oczyszczeniem i "nadpisaniem" (uzupełnieniem) wraz z naszym DNA. Oczyszczamy ogromną ilość niższych energii gęstości karmicznejzarówno osobistej rodowej jak i zbiorowej. Bądźcie otwarci, zrelaksujcie się i obserwujcie co dzieje się na wszystkich poziomach.

  Pamiętajcie o tym, że nie jesteście sami, jesteście prowadzeni - dostrójcie się do tego co dzieje się w środku i wokół Was.Wasze wyższe ja i mentorzy mogą komunikować się poprzez medytację tak samo łatwo jak poprzez synchroniczność w świecie.

  Świat może stać się ogromną talią kart Tarota mówiącą do was językiem symboli, którego trzeba się nauczyć i rozumieć go. Wiele osób tutaj zajmuje się wskazywaniem drogi ale nie jesteśmy tu w celu znalezienia duchowego Guruw tym procesie nie ma liderów, to cecha mijającej ery Ryb.

  Każdy powinien znaleźć swojego wewnętrznego nauczyciela i stać się własnym kanałem mądrości. Posiadacie intuicję - rozwijajcie ją, wszystkie odpowiedzi są wewnątrz Was, zawsze akceptujcie tylko to, co rezonuje z Wami i jest dla Was prawdą.

 Jest wiele dezinformacji, nie podążajcie na ślepo, istnieje wiele duchowych ścieżek i technik - niektóre z nich będą Wam pasować, a inne nie. Tu nie chodzi o poprawność, a o to co pasuje Wam w danej chwili.

Stanowicie część jaśniejszej fali światła na naszej planecie - ciemność nie ma nad Wami władzy, ona ustępuje. Ciemność ma swoją rolę i w trójwymiarowym świecie  stymuluje wzrost i ewolucję. To jest stara gra światła i ciemności, która się teraz kończy.

  Niektóre bardzo ciemne rzeczy zostały już odkryte i będzie ich jeszcze więcej ponieważ ciemność rządziła tą planetą przez tysiąclecia. Ciemność potrafi manipulować energią, ale w obecnym czasie to nie działa już tak dobrze i nie warto się tym niepokoić.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://youtu.be/8fr4q5yWqn0