wtorek, 20 września 2022

W najbliższym czasie rzeczywistość przewyższy wszystko co tylko możecie sobie wyobrazić.

 

Moi drodzy, nadszedł czas i Ziemia przygotowuje się do ostatniego energetycznego przeskoku w piąty wymiar, w którym ona już istnieje w swoich subtelnych (energetycznych) formach. Przygotowujemy się do nowej ery w naszej ewolucji i jesteśmy świadkami wielkich wysiłków dla tej globalnej, kolektywnej transformacji.

Wielu z nas czuje nadchodzące zmiany zapowiedzią których są niezwykłe zjawiska naturalne pojawiające się coraz częściej. Z ludzkiego punktu widzenia to przez co teraz przechodzi świat może wydawać się niebezpieczne i tragiczne bo zaczynają się walić wszystkie fundamenty społeczeństwa.

W wyniku tego zmieni się nasz powszechny sposób życia, nowa rzeczywistość

przychodzi tak szybko, że nie każdy może pokonać barierę psychologiczną oddzielającą stare od nowego.

Żyjemy w czasach transformacji, dawny sposób myślenia jest przestarzały i na jego miejsce zbudujemy lepsze i wydajniejsze społeczeństwo. Znajdujemy się pośrodku przesunięcia energii, które będzie miało wiele wpływów na nasze ciała fizyczne i trójwymiarowy świat wokół. Trzeba być gotowym na wydarzenia, które zmuszą

wielu ludzi kierowanych strachem przed takimi zmianami do opuszczenia ziemskiego planu (sceny).

Jednak dusze światła poinformowane o tym, co się dzieje na Ziemi, które przez długi czas przygotowywały się do przejścia przyjmą te zmiany spokojnie ponieważ rozumieją, że bez nich ostateczne przejście do wielowymiarowości nie jest możliwe.

W rezultacie tych zmian zmieni się styl życia – starych system finansowy zostanie zastąpiony nowym w oparciu o sprawiedliwą dystrybucję finansów a nie na zawłaszczeniu światowych bogactw przez małą grupę bankierów, którzy obecnie kontrolują świat aktywa bankowe.

Ten nowy system finansowy przyniesie dobrobyt tym, którzy go szukają i jednocześnie zniszczy stary skorumpowany system. Władza polityczna w wielu krajach zmieni się kardynalnie, a nowymi szefami państw będą ludzie z nowym sposobem myślenia, którzy będą szanowani za mądrość i umiejętność zapewnienia wolności i pokoju dla wszystkich istot na nowej Ziemi.

Autorytarna kontrola, ograniczenia i nadużycia przejdą do przeszłości a to położy kres klęskom głodu i ubóstwa. Wibracje ludzi będą szybko rosnąć, inaczej nie będą w stanie przetrwać na pięcio-wymiarowej Ziemi.

Oto dlaczego tak ważne wiedzieć i akceptować fakt, że wasza rzeczywistość i rzeczywistość, w której wkrótce się spotkamy będzie przewyższać wszystko, co możecie sobie wyobrazić.


Piąty wymiar to stan bycia, w którym intelekt i emocje, umysł i serce są jednością - wymiar gdzie naprawdę możemy żyć w harmonii, pokoju i miłość ze wszystkimi stworzeniami włączając zwierzęta i przyrodę.

Nadchodzi wspaniały czas i możecie być na niego gotowi. Jesteśmy ochraniani i otrzymujemy pomoc abyśmy mogli się rozwijać i rozkwitać. Nasi mentorzy cierpliwie czekali aż osiągniemy poziom duchowej dojrzałości i nasza świadomość będzie w stanie wznieść się poprzez proces przebudzenia.

Moce Światła zwracają uwagę na wszystko, co dzieje się na Ziemi i zawsze są gotowe wam pomóc.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

LINK DO "CZYTANKI NA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=GziWN-IFsQE


 

W najbliższym czasie wiele się zmieni

 źródło tłumaczenia https://www.youtube.com/watch?v=nKsVzE1G4W4&t=135s

Kochani,

dwaj ludzie mogą mieć jedno i to samo doświadczenie, ale jednemu z nich będzie znacznie łatwiej je przeżyć gdyż będzie on żył swoją świadomością miłości, radości i akceptacji, a ten drugi mający buntowniczą świadomość, pełną niezadowolenia będzie się zastanawiał: „dlaczego mi się to przytrafia?”.

Są to dwa zupełnie różne sposób myślenia i rozumienia życia. Tak samo jest z lękami, które dziś przeżywają ludzie. Dzisiaj wiele się wydarza abyśmy uczynili postęp i uwolnili się z więzienia świadomości, w którym tkwiliśmy przez wiele wcieleń. Wiele się dziś dzieje abyśmy stali się sobą i wreszcie zrozumieli kim jesteśmy i jaka jest nasza życiowa ścieżka.

Czy dostęp do tego wszystkiego nie jest wart przejścia przez trudne chwile dla ludzkości? Tak naprawdę nie będzie żadnych komplikacji poza zmianami w ciele fizycznym – w zmianie świadomości. I na koniec tego wszystkiego ogromną nagrodą jest to, że możemy wreszcie żyć w pokoju którego wielu pragnie całym sercem.

Nadchodzące tygodnie i miesiące przyniosą w tym świecie bardzo duże przekształcenia wibracyjne, ponieważ wibracje nieustannie rosną.

W obecnym czasie na świecie dzieje się tak dużo rzeczy, choć większość tego, co się dzieje, jest ukryte. Widzimy tylko bardzo mała część góry lodowej.

Wszystko co się dzieje prowadzi do zrozumienia, że ​​ludzie nie chcą już dłużej żyć karmieni polityczno – duchową papką, mówiąc po prostu: karmą zła, które jest nieustannie podsycane przez media.

Teraz dane będzie inne pożywienie - będzie to bardziej subtelne, niezwykłe cenne boskie pożywienie, aby zapewnić niezbędną energię do przeciwstawienia się wszystkiemu temu, czemu będziecie musieli najpierw stawić czoło a przede wszystkim wykorzenić wszelkie lęki.

Przyjmijcie wyższą wibrację, którą jest wibracja miłości, zgódźcie się nie tylko na integrację z nią ale także na jej wypromieniowanie. W stosunkowo krótkim czasie wiele się zmieni w ludziach.

Ludzie doświadczają ogromnego duchowego przygotowania do gigantycznego skoku kwantowego ciała i duszy. W obecnym czasie ludzkość ma wielką szansę uzyskać dostęp do czegoś nowego.

Jeśli nie akceptujesz tych ogromnych zmian, jeśli ciągle zaszczepiasz w sobie strach to spowalniasz swoją ewolucję, a także nowe energie, których coraz więcej będzie przenikać do tego świata. One tak czy siak wnikną w ciebie, ale lęki je spowolnią i nie spełnią one tej roli, którą powinny w stosunku do twojego przyszłego życia.

 W obecnym czasie wielu ludzi na Ziemi utraciło Radość a Radość jest młodszą siostrą miłości. Ona jest w głębi każdego z nas bez względu na przeżycia i doświadczenia cierpienia czy smutku. Po prostu musisz to zaakceptować.

Doświadczysz wielkiej radości w wyniku odkrycia siebie na nowo. Przypomnisz sobie kim jesteś i skąd pochodzisz, dostaniesz taką ofertę w twoim nowym życiu.

Nasze życie na Ziemi nie trwa nawet tyle co mgnienie, ale będziesz miał całą wieczność, aby zrozumieć, rozwijać się wzrastać w miłości i świadomości.

Nadaj swojemu życiu jego święte znaczenie, a nie tylko materialne. Nie czepiaj się swoich lęków. Życie to piękno, radość i miłość. Weź z życia to co najlepsze, a ono da ci to, co najlepsze.

Zachowaj ufność i wiarę, jesteś kochany, chronią cię istoty światła i galaktyczni bracia. W tej chwili oni intensywnie pracują aby przywrócić pewną harmonię. Nie możemy wiedzieć o wszystkim co dzieje się poza granicami naszej świadomości i pojmowania. Możemy podążać dalej ścieżką Światła która jest wytyczona dla każdego, żyjąc wszystkimi talentami swojej duszy.

Wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

   tu czytanka wideo https://www.youtube.com/watch?v=nS4HI8N1wNo