wtorek, 21 lutego 2023

W końcu przydarzy się to każdemu

 oryginał https://www.youtube.com/watch?v=9A4e7wiAuzw

 Moi drodzy, wzrost wibracji generuje dużo wyższą rzeczywistość dużo wyższej świadomości. Wielu ludzi obecnie doświadcza tego procesu rozdwajania się linii czasu.

 Ci, którzy wybrali linię czasową wniebowstąpienia są wciąż mniejszością ale każdego dnia jest nas więcej - każdy przechodzi przez ten proces we własnym tempie, które było zaplanowane przed wcieleniem się.

  Przebudzając się wiele osób przechodzi przez ciemną noc duszy -przez to co zwane jest demontażem trójwymiarowej tożsamości. To dla wielu ludzi może to być trudne a inni prześlizgują się łatwo.

  Kiedy rozumiecie, że dzieje się tak z jakiegoś powodu to jest o wiele łatwiej.

 Istnieją tacy, którzy budzą się z koszmarami na naszej planecie, która istnieje od tysiącleci. Następnie istnieją przebudzeni którzy widzą poza to wszystko, którzy przynoszą wyższą rzeczywistość, wiedzę i mądrość.

  Ta wyższa wiedza znajduje się w każdym z nas -  każdy musi tylko pokonać mentalne ograniczenia i programowanie, które utrzymuje nas w stanie stłumienia.

  Przechodzimy proces rozpakowywania - przygotowujemy się do ucieleśnienia wyższej częstotliwości, przechodzimy do mniej gęstego stanu materii - to przydarza się wielu ludziom, ci którzy z tym walczą, tylko utrudniają sobie zadanie, bo ostatecznie tak będzie ze wszystkimi - innych opcji nie ma.

  Trzeba zrozumieć, że ciało fizyczne to święty Graal,  biologiczne wniebowstąpienie można nazwać wniebowstąpieniem rozpuszczającym władzę trójwymiarowej struktury.

  Nasze ciała narodziły się w trójwymiarowej strukturze, która niestety genetycznie zmieniła naszą fizyczną formę. W tej chwili jesteśmy prowadzeni na nieznane terytorium - fizycznie, duchowo i mentalnie.

 Jesteśmy obserwowani, kontaktują się z nami - oto dlaczego obserwujemy niesamowitą galaktyczną aktywność nad naszymi głowami.

 Ziemia przechodzi monumentalną transformację i podróżujemy poprzez kosmos, próbując wszystko to zrozumieć - i pamiętajcie, że każdy znajduje się dokładnie tam, gdzie powinien być.

   Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=jKgxcLb3ivs


 

23.02.2023 Najmocniejsza data w tym roku

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=-CblSGBhRlc

Kochani, 23 lutego będzie najpotężniejszą datą w tym roku. Jej energia pomaga otworzyć oczy na to, co się dzieje i zrozumieć sens wydarzeń.

 Jest to preludium do nowego rozdziału o dużo większej skali, który rozpocznie się w najbliższych tygodniach. To jest dzień w którym należy zrozumieć kim tak naprawdę jesteś i czego naprawdę chcesz.

   I jedynym sposobem na przejście z miejsca gdzie jesteś w tej chwili do miejsca gdzie chcesz być, tzn na Ziemię na której panuje pokój, na której jest pełnia radości, czyste jedzenie i woda, czyste powietrze – bezpieczeństwo dla twoich dzieci - jedynym sposobem na dokonanie tego jest utrzymanie Światła, które przybyliście tu zakotwiczyć. Póki stara struktura władzy myśli, że ma prawo do manipulacji i wykorzystywania, kontynuuje desperackie zachowania, najlepsze, co możesz uczynić to zachować w swoim wnętrzu miejsce pokoju.

  Im więcej będziecie rozumieć i akceptować to, co się dzieje na świecie, tym bardziej będziecie postrzegać swoją Ziemię spokojną. 

   Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

p.s. mamy tu datę - lustrzane odbicie. Film o liczbach tego rodzaju ukaże się niebawem. 

https://www.youtube.com/watch?v=C3qoV8-zDbk