czwartek, 17 listopada 2016

Dzieci Boga i dzieci Pana -cz 2.

Na wstępie pierwszego wpisu o tym tytule obiecałem się odnieść do ciekawego wpisu "Anonima" oraz "Karoliny" (linki przekierowujące do tej rozmowy znajdziecie w pierwszym wpisie Dzieci Boga i dzieci Pana.  ). "Co sie odwlecze to nie uciecze" -jak powiada stara mądrość. Odpowiedź sobie w głowie obrabiam i przyjdzie czas na rozwinięcie tych przemyśleń i "namalowanie" stosownego obrazka. Z grubsza rzecz dotyczy relacji kobieco -męskich u jednych i u drugich "dzieci" zaludniających Ziemię Midgard. Dzisiejszy tekst już nieco wyjaśnia tę sprawę- odpowiedź jest w tekście źródłowym do jakiego linkuję - jest to tłumaczenie fragmentu książki „Droga do Prawdy. (Podstawy Wiedzy Świętej)“, Aleksandra Rusalowa.  Powiada się tam, że:
 Lilith jest pierwszą żoną Adama, która została później pierwszą żoną Samaela. Satanail stworzyl Adama i Lilith (z gliny i prochu ziemi), obydwa stworzenia na wzór Aniołów drugiego (czyli wyższego) Nieba. Adam i Lilith dużo kłócili się, kto z ich dwojga jest istotą ważniejszą. To tak bardzo denerwowało Ojca Satanail, że stworzył także Ewę. -Tą jednak na wzór Anioła z pierwszego Nieba, a więc o jeden poziom niżej, niż Adama i Lilith.
Prawdopodobnie to jest powodem, że "dzieci Pana" pogardzają kobiecością
- nasze Kobiety sa przecie Boginiami, ale nie uprzedzam faktów. .


   A póki co ciąg dalszy rozważań na temat główny.
Damian zapytał w komentarzach: "kim są Chazarowie?".  Ania z nieznanych technicznych przyczyn nie mogąca zamieszczać komentarzy tu na blogu (bywało- ktoś jeszcze zgłaszał takie problemy) napisała mi mailem, że czytała kiedyś artykuł o tym, że pradawni Chazarowie faktycznie byli wspaniałym i sławnym ludem Słowiańskim (Aryjskim ściślej- w każdym razie nasi- biali). Link polskojęzyczny niestety prawdopodobnie zniknął (w każdym razie Ani nie udało się jak dotąd go odszukać).
  Staram się w tym momencie znaleźć coś w necie rosyjskojęzycznym ale pierwsze linki jakie się ukazują powiadają już wyłącznie o pierwszym państwie- pasożycie powstałym w 6 wieku naszej ery - kto chce niech spróbuje choćby ten link wrzucić sobie w tłumacz google-dobra zamieszczam już "przemielone" przez google - tłumacz https://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Ffizrazvitie.ru%2F2013%2F10%2Fhazarskij-kaganat-gosudarstvo-parazit.html&edit-text=
A tu link do oryginału: http://fizrazvitie.ru/2013/10/hazarskij-kaganat-gosudarstvo-parazit.html
Hasło dla wyszukiwarki:    кем были хазары славяне  арии
Tu inny link jaki się ukazuje ale i on rozważa wyłącznie już plemię pasożytów i nie sięga głebiej:  http://bibliotekar.ru/hazary/index.htm

 Ania kilka razy podawała mi link do ciekawej strony -ktoś jeszcze tu w komentarzach ten link zamieścił. Na podanej stronie jest kilka artykułów- pamiętam, że w tamtej chwili chodziło o różnicę między Koszczejami a Kaszczejami jaką to (za informacją od Lewszunowa) wytknąłem autorowi. Poza tym nie miałem zastrzeżeń ale też przyznam, że do tej pory nie miałem czasu uczciwie się "wgryźć w te treści.
Dziś zamieściłem w odpowiedzi dla Damiana taki dopisek:

Jeszcze o Chazarach (a raczej tych, którzy dziś się podszywają pod ten pradawny lud):

Ania i Piotr podesłali już któryś raz stronę - coś tam kiedyś nie do końca pasowało mi- mie mam czasu czytać wszystkiego wnikliwie ale tu jak dotąd (przeczytałem na ten moment ze 30% tekstu) wszystko jest zgodne z tym co dotąd wyłuskałem gdzieś tam w necie. Taki oto fragment:

".......Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć białej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. * Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida . Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny. "

Wcześniej na przykład: "Złoto i kryształy są dobrymi akumulatorami energii PSI. Bez złota, ich fizyczne ciało szybko ulega tutaj „rozregulowaniu“. Stają się grubi- jak np. Publicystka z Rosji, Valeria Novodvorskaja (która jest szaracką hybrydą/ Szarakiem o ludzkim wyglądzie, ale nie nosi złota)."


Tu jest ta Valeria:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Walerija_Nowodworska
Wpiszcie te personalia do netu a wyskoczy więcej zdjęć.
Zadziwiające jaka ona podobna do "polskiego" Wojciecha Manna. On swoim działaniem od dawna wyjawia swoje pochodzenie.

Link na wspomnianą stronę:

https://magdarian.wordpress.com/szaraki/
* Pamiętacie przesympatycznego Włocha opowiadającego o fraktalach i symbolach poszczególnych nacji? Cały wpis tutaj poświęciłem polecając 3 częściowy jego wykład na You Tube . Szukam teraz nazwy tematu w podglądzie ale nie pamiętam- wyleciało mi z głowy nazwisko człowieka (edycja: Nassim Haramein). Dopiszcie proszę w komentarzach- ten narciarz co pojawiał się wraz ze wspaniałą żoną w filmie "Birth as we know" i razem rodzą dziecko. To do czego on doszedł długimi latami rozważań poprzez fizykę kwantową itp. również mamy we wspomnianym powyżej tekście. On mówił dokładnie to samo pokazując przestrzenne modele brył.

Dobra- na dziś tyle- reszta w komentarzach. Jest bardzo dużo czytania, link zaraz doczytam do końca i chyba umieszczę tu w "abecadło" z jakimś odnośnikiem "pradawna historia" bo warto. To jest ten link powyżej- ostatni czynny tutaj - dla jasności ponawiam: https://magdarian.wordpress.com/szaraki/
 Wydaje się, że zbiera on wszystko (zaznaczam- czytałem dotąd 30% -zaraz dokończę, bywało nieraz, że takie teksty pod koniec "odpływały" w jakieś dziwaczne wnioski jak Luczis ze swoją wiedzą) i bardzo poszerza treści jakie starałem się zebrać w swoim poprzednim wpisie "Dzieci Boga i dzieci Pana".  Czytajmy i zapraszam do rozmowy.