wtorek, 30 stycznia 2024

Jeśli to jest twoje ostatnie życie

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=q2T0HvlhKUM

 Kochani, życie na Ziemi to skomplikowane i wyjątkowe doświadczenie, ale czasami cierpienie, smutek i ból sprawia, że ​​jest ono prawie nie do zniesienia. Jednak wiele dusz powróci po tym życiu, ponieważ umrą one bez świadomości przegapiając sygnał przebudzenia.

 Ich lekcje pozostały niezrealizowane - one nie zrozumiały swoich dlatego wrócą tu aby tego dokonać.

  Jednak niektóre dusze ostatecznie zakończą swój cykl reinkarnacji. Jeśli doświadczyłeś przebudzenia to istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz musiał reinkarnować na Ziemi.

  Duchowe odrodzenie jest oznaką całkowitej przemiany - wtedy wewnątrz panuje pełny spokój, który wzrasta z każdą chwilą.

   Może się pojawić poczucie, że świat wam nie pasujeczujecie miłość i szacunek do siebie, coraz bardziej odczuwacie swoje znaczenie i nie dokonujecie już wyboru poświęcania swojego dobra.

  Rozkoszujecie się swoim towarzystwem - nie interesuje was władza lub status. Władza was nie pociąga i nie zachwyca - postrzegacie to jako rzecz, która odłącza ludzi od źródła.

  Młode dusze są skupione na tych rzeczach, lecz dla was one już dawno utraciły swoją atrakcyjność. Ważnym znakiem tego, że nie będziecie musieli powracać jest to, że już się uwalniacie lub już się uwolniliście od systemów matrixa.

Nauczyliście się istnieć w świecie, ale nie uczestniczyć w paradygmatach trójwymiarowej rzeczywistości i lękach prześladujących ludzkość.

 Ważnym znakiem tego, że nie będziecie musieli powracać na Ziemię jest rozwiązanie karmicznego długu - zrozumiecie to gdy wasze cierpienia się zakończą i odrobicie swoje lekcje.

  Ale możemy być świadomi lub obudzić się w tym życiu, ale mimo to odrodzić się tu na Ziemi, ponieważ nadal musimy ukończyć misję swojej duszy.

   Pamiętajcie, że Ziemia jest szkołą i możemy ją ukończyć jedynie otrzymując przepustkę dalej.

   Tak, to jest trudne, ale to także może być ciekawe kiedy osiągamy dużo wyższy poziom świadomości,

 Wdzięczność nam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=HgkPk7tHVnk