wtorek, 27 grudnia 2022

Aktywacja wszystkich nici DNA poprzez Przebudzenie

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=4SIdhQcXJ0M

Moi Drodzy, Każda ludzka Istota urodzona na tej planecie jest galaktyczna. Źródłowy, galaktyczny plan jest powiązany z naszym DNA. Ludzie zaczynali jako stworzenia z 12 nićmi DNA i ta pierwotna konfiguracja dała ludzkości nieśmiertelność i moce, których większość nie jest w stanie sobie wyobrazić. 

  Poprzez manipulację z DNA ludzkość została sprowadzona do poziomu stworzeń z dwoma aktywnymi nitkami. Jesteśmy w trakcie procesu reaktywacji wszystkich nici DNA poprzez Przebudzenie. Wszystko zostało stworzone dla ewolucji ludzkości jako gatunku.  

 Kilkadziesiąt lat temu nasz Układ Słoneczny wszedł w intensywny pas fotonów o bardzo wysokich częstotliwościach. W 2012 roku Ziemia zaczęła podróżować przez najgłębszą część tych fal częstotliwości. Otrzymujemy aktualizację tego DNA, które tzw. "naukowcy" nazywają śmieciowym. Mamy około 95% DNA którego nie wykorzystujemy.

Wyobraźcie sobie, jakimi potężnymi Istotami staniemy gdy ukończymy ten proces aktywacji! Proces przebudzenia, przez który wielu ludzi obecnie przechodzi, oznacza komórkową restrukturyzację naszych ciał fizycznych i przeprogramowanie naszej pamięci komórkowej w wyniku aktywacji DNA przez wyższe częstotliwości.

   Jego celem jest przygotowanie nas do wyższych wymiarów. Stajemy się naszymi wyższymi, wielowymiarowymi "JA". Nadejdzie czas, kiedy ludzkości zostanie powierzona władza nad grawitacją i magnetyzmem - stanie się tak kiedy będziemy gotowi na takie zaawansowane technologie. 

  To nie może się zdarzyć wcześniej, kiedy jeszcze nie dojrzeliśmy i powierzenie nam takich technologii może stwarzać niebezpieczeństwo.

   Taki proces w technologii otwiera się tylko dla tych komu można zaufać. Istnieje wiele zmiennych związanych z tym skokiem w ewolucji człowieka ale do tego dojdziemy!

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=khUVpE0qc0o