sobota, 7 stycznia 2023

Nie możemy liczyć na spokojniejszy rok

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=KCH8FMOvxI0

Moi Drodzy, Ponieważ energie nadal przyspieszają i coraz więcej ludzi uświadamia sobie swoje duchowe więzi poza granicami religii, energie będą bardzo dalekie od spokojnych!  

 Biorąc to pod uwagę, nie możemy liczyć na spokojny rok. Jednak jeśli odpowiednio planować i przy dobrych intencjach przebudzone dusze będą w stanie utrzymać się powyżej burzy i pomagać innym czynić to samo. 

  Jakkolwiek niepokojące by się to wszystko wydawało, pozostawajcie stabilni - w kontakcie ze swoim wyższym „Ja” i kochającym światłem Stwórcy. Istnieje kilka powodów eksplozji tej energii, ale główną przyczyną jest zderzenie światła i ciemności, prawdy i kłamstwa, wiary i iluzja. 

  Teraz nie ma miejsca na strach bo on tylko karmi ciemność. To co jest teraz potrzebne to czujność, jasność myśli i umiejętność czytania między wierszami, bo  zasłona iluzji staje się najcieńsza jaka kiedykolwiek była. 

  Nie ulegajcie propagandzie i fałszywym wiadomościom, które krążą już od wielu lat. Nie da się już dłużej żyć w fizycznym świecie nie mając więzi ze światłem, bo to spowoduje wiele nierównowagi, cierpienia i chaosu. 

 W chwili obecnej jest tak wiele informacji wprowadzających w błąd, że prawda jest dobrze ukryta pośród kłamstw zaplecionych w czarną matrycę misterniej niż jakakolwiek pajęczyna. 

  Gdyby ktoś próbował ją rozplątać lub zrozumieć co się dzieje, to tylko zaplątałby się jeszcze bardziej. Wszystko nie jest tym, czym się wydaje a to jest początkiem końca dla władców ciemności. 

  Nadszedł czas dla przebudzonych dusz aby przejąć kontrolę nad swoimi umiejętnościami i przejawić światło w każdym zakamarku swojego życia.

  Jednocześnie efekt falowy będzie wielki, a światłość zaćmi ciemność. Rozum to potężne narzędzie i intencja stojąca za każdą myślą jest kluczem do powodzenia jego oddziaływania.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=6aVhCur-jYI


 

O tym się nie mówi w stronniczych wiadomościach

oryginał tłumaczenia jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=f8UumbvV8Hk

 kochani, nadchodzący okres to jeden z najtrudniejszych, jakich kiedykolwiek doświadczaliśmy i wciąż nie wiemy, co nas czeka. Nie bójcie się zmian, stare musi ustąpić miejsca nowemu, które będzie się Wam podobało.

  Tak więc akceptujcie zmiany i bądźcie przygotowani na okres trudnych decyzji. Siły światła nie pozwolą sytuacji wyjść z pod kontroli. Bądźcie pewni, że one pracują za kulisami, aby zachęcić wszystkich do podjęcia właściwych działań, ale one nie mogą mieszać się w te sprawy jeśli taka jest karma.

  Siły Mroku wciąż próbują wpływać, ale są mniej skuteczne, ponieważ pozytywne energie przybierają na sile czego na razie nie zobaczysz stronniczych wiadomościach.

   Ziemia jest chroniona przed poważną Interwencją - jest wielki plan na przyszłość. Zagrożenie zniszczenia naszej planety jest anulowaneW miarę wzrostu waszych wibracji i wzrostu mocy kreatywności nawet cuda są w waszym zakresie umiejętności.

 Jesteście wielkimi duszami mającymi doświadczenie - wielu z was przezwyciężyło próby sił ciemności złamania was i ukrycia prawdy o waszej prawdziwej istocie.

Siły Mroku próbowały przeszkodzić Wam w nauce o Waszym gwiezdnym pochodzeniu, ale w niedalekiej przyszłości wielu ludzi pozna tę prawdę.

   Dbajcie o siebie i miejcie świadomość, że jesteście wielkimi istotami, które wybrały życie w niskich wibracjach wiedząc, że nigdy Was nie opuszczą Ci, którym powierzono zadanie przyspieszenia naszej ewolucji.

  W miarę upływu czasu i przy zwiększeniu wibracji będziemy w stanie nawiązać z nimi bardziej bezpośredni kontaktMożecie to poczuć, kiedy budzicie się z dobrym samopoczuciem. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=YA2yr3kZQ5w