sobota, 25 marca 2023

Przygotuj się na najważniejszy czas w roku

oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=DkBF4yyJ06c

Moi Drodzy, Obserwatorium Zmian Słońca NASA ujawniło wielki czarny obszar na słońcu - tzw. "koronalną dziurę". Bez względu na nazwę to nie jest fizyczna dziura na powierzchni słońca; otwory koronalne mają dużo niższą temperaturę dlatego nie świecą tak jasno jak inne obszary Słońca i wyglądają czarno. 

  Obecna dziura koronalna jest największa jak dotąd i ma średnicę ok 400 000 kilometrów. Dziury koronalneźródłem szybkich wiatrów słonecznych, które osiągają prędkość 800 km na sekundę.

   Konsekwencje wiatru o dużej prędkości możemy zobaczyć już od 24 marca, kiedy w magnetyczne pole Ziemi, wstrząśnięte już uprzednio przez otwarcie portalu Równonocy wleją się gwałtownie szczególnie mocne kwantowe potoki z galaktycznego centrum poprzez nasze Słońce.  

 Na tymże Słońcu powstała gigantyczna czarna dziura z której nastąpiło wielkie uwolnienie masy koronalnej, powodującej bardzo silny wstrząs ziemskiego pola geomagnetycznego.  

 Na Ziemi zaczęła się potężna burza magnetyczna. Na obu półkulach towarzyszy jej jasna zorza polarna. Energetyczne uderzenie doprowadziło do gwałtownego skoku aktywności sejsmicznej ale główne napięcie nastąpiło na płaszczyźnie subtelnej czyli w sferze niewidzialnej.  

 Wraz z początkiem równonocy w krótkim czasie skumulowało się kilka wydarzeń: wejście Słońca w znak Barana, nów księżyca i przejście Plutona w znak Wodnika.

   Połączenie potężnych energii tego stellum i inne czynniki, spowodowały wstrząs całej sytuacji na naszej planecie. Podczas tego ważnego tygodnia zmian sezonowych, nowej fazy księżyca i zmiany pokoleniowej Plutona w Wodniku razem z innymi ruchami planetarnymi - w tym miesiącu Ziemia otrzymuje wiele nowej energii kosmicznej.  

 Musimy też pamiętać że nasz układ słoneczny kontynuuje swoją podróż poprzez pas fotonowy a tym samym otrzymuje ogromną ilość ŚWIATŁA. Bądźcie ostrożni w tym roku - ujrzymy wszelakie „szczegóły”, gdy Pluton przedstawi nam swoje „wprowadzenie” w zmianie pokoleń.

 Ale zanim te „szczegóły” staną się nam znane w ciągu następnych 20 lat od stycznia 2024 - przygotujcie się do najważniejszego kierunku studiów w szkole na Ziemi. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=bRPJZzUeYtc