piątek, 8 grudnia 2017

  Dla każdego mężczyzny siłą napędową jest kobieta. Bez kobiety nawet Napoleon byłby zwykłym idiotą. (John Lennon)
  źródło tłumaczenia: http://life-move.ru/kak-vdohnovit-muzhchinu/
Autorka już kilka razy gościła w naszym kąciku dyskusyjnym i ja osobiście bardzo cenię jej wypowiedzi. Ten artykuł również uważam za ważny. Zapraszam"
 Inspirować mężczyznę oznacza "tchnąć" w niego dążenie. Dążenie do wzrostu i rozwoju, chęć do pracy, aby zarobić pieniądze, chęć ożenić się, kupić dom, chęć posiadania dzieci pragnienie bycia wiernym swojej żonie, i tak dalej ... Kwestia  zainspirowania ukochanego męża wzbudza niepokój u tak wielu kobiet. Jest to zrozumiałe, ponieważ wiele z nas chce zobaczyć męża, który odniósł sukces i zrealizował się, jest pełen ognia i entuzjazmu. Inspirować go do darowania kwiatów, komplementów i prezentów - nie od święta, ale ot- tak po prostu. Po prostu aby idąc z pracy do domu, on, pamiętając o nas, nagle poszedł do kwiaciarni, by zaskoczyć nas  pięknym bukietem ... Czy to możliwe? Oczywiście! Z każdym mężczyzną? - Absolutnie tak! 

Wcześniej słyszałam wymówki niektórych mężczyzn, mówiących: "Zasadniczo nie daję kobietom kwiatów". Dlaczego - nie potrafili wyjaśnić. Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że nie byli inspirowani przez te kobiety. W duszy każdego mężczyzny żyje romantyk -i to nawet tego najpoważniejszego, nawet najbardziej biznesowego, nawet najbardziej pryncypialnego. Sprawienie, aby kobieta była szczęśliwa - to naturalny program, który kontroluje każdego członka płci męskiej (który włada każdym mężczyzną)! Mężczyzna nie może czynić nic tylko dla siebie, on nie doświadcza z tego powodu przyjemności ponieważ jego pole emocjonalne nie jest tak szerokie jak u kobiety.

Emocje kobiety - oto co pobudza umysł mężczyzny i rozpala wewnętrzny ogień. Emocje to energia, na której funkcjonuje mężczyzna. Im wyższej jakości są emocje kobiety, która go karmi -tym lepiej mężczyzna "pojedzie" przez życie. Jeśli te emocje są złej jakości, to i ruch mężczyzny będzie jak ruch samochodu, którego bak napełniono najtańszą benzyną. Ruch będzie krótki, a czasem nawet nastąpi awaria w systemie i silnik odmówi pracy. Dlatego też frazę "Zasadniczo nie daję kwiatów kobietom" wymawiają wyłącznie mężczyźni
nie inspirowani ani razu, ci, którzy nie mieli tyle szczęścia aby spotkać w swoim życiu prawdziwą kobietę!

       W rzeczywistości kwestia inspiracji nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Poprzez osobiste doświadczenie zidentyfikowałam kilka punktów, które kobieta musi obserwować, aby "natchnąć do wyczynów" jej drogiego męża!


1. Bądź piękna.

2. Bądź natchniona (zainspirowana) sama z siebie.
3. Daruj mężczyźnie rozkosz.
4. Dawaj mężczyźnie pozytywne emocje, bądź źródłem szczęścia.
5. Nie wykonuj męskiej pracy i nie przejawiaj się jak mężczyzna.

1.PIĘKNO

Piękno jest wielką siłą, która bardzo inspiruje
mężczyznę. Wygląd jest pierwszą rzeczą, na którą patrzy mężczyzna podczas spotkania z kobietą. Jeśli jej wygląd nie jest dla niego intrygujący, to mężczyzna nie będzie chciał pogłębić związku. Bycie piękną to jeden z podstawowych obowiązków wielkiej kobiety. Bez uwzględnienia tej zasady, jakość inspiracji nie zadziała. Kobiece piękno jest dla mężczyzny wielką inspiracją! Trudno być leniuchem u boku Bogini w domu, i dość niewygodne być pasożytem blisko uprzejmej żony, noszącej biżuterię i mającej pięknie upięte włosy.

Aby dawać natchnienie musisz być Muzą. Czy Muzy bywają zrzędliwe, drażliwe, w szarych spodniach i rozciągniętej koszulce
? .. Wręcz przeciwnie, Muzy to bardzo piękne istoty, bardzo uśmiechnięte, bardzo dużo w nich miłości dla tego, kogo inspirują - one naprawdę w niego wierzą-  bardzo potrafiące cieszyć się życiem! Ciesz się aromatem pachnącego mydła, delektuj się smakiem słodkich wiśni z ciasta, ciesz się pocałunkami i ciepłym wiatrem ... jest tyle piękna w życiu, którym możesz się cieszyć! I Muza ciągle się napełnia, absorbując piękno świata poprzez czerpanie z niego radości ...

I właśnie taka
kobieta napełniona energetycznie, piękna i szczęśliwa, z łatwością potrafi zainspirować mężczyznę do bohaterskich czynów nie czyniąc nic specjalnego! Ona po prostu jest u boku mężczyzny. Zakochana w nim i pięknu świata. Po prostu jest. Resztę czyni on sam! ... Mężczyźnie nie jesteś w stanie dać natchnienia ani poprzez łzy, ani poprzez wymówki, ani poprzez urazy. Jedyną rzeczą do której możesz go natchnąć takim zachowaniem jest rozwód! A jeśli nawet kobieta dostaje to czego dzięki takim grubiańskim manipulacjom, to pokazuje to tylko jej brak kobiecości i brak umiejętności natchnienia (inspiracji) -wykrzyczałam, nakombinowałam,, popłakałam. Mężczyźni nie znoszą kobiecych łez dlatego są gotowi kupić wszystko i zgodzić się ze wszystkim jeśli tylko się uspokoimy. Ale czy jest w tym jakaś wartość? .. Nie ... Ale kiedy inspirujesz go poprzez swoje piękno, swoją miłością, swoją pełnią, to darowujesz mu zupełnie inne odczucie!

2.BYCIE ZAINSPIROWANĄ


Kobieta powinna być inspirowana sobą. Powinno być dla niej ciekawe przebywanie sam na sam ze sobą, musi mieć ekscytujące zajęcia, hobby - ale koniecznie żeńskie! 🙂 Jeśli nie potrafisz wprowadzić się dobry nastrój sama, jeśli nie potrafisz być szczęśliwą i znaleźć sobie rozrywki, na przykład poprzez taniec, medytację, spacery, "babskie wieczory" to skąd będziesz czerpać inspirację i energię natchnienia dla  ukochanego męża? ..


3.DARUJ MĘŻCZYŹNIE ROZKOSZ


Rozkosz może być na dwóch poziomach: subtelnym i szorstkim (przyziemnym). Przyziemne odnosi się do kontaktu fizycznego, na przykład seksu, masażu, dotyku. A do subtelnych zaliczają się: uśmiech, czułe słowa, pozytywne emocje, radosny śmiech, flirt, kokieteria ...


Niektóre kobiety narzekają, że ich mężczyźni są "zaabsorbowani" kwestią seksu, ciągle na to naciskają. To może mieć miejsce gdy żona nie daje mężowi rozkoszy na poziomie subtelnym. Mężczyzna potrzebuje paliwa w postaci kobiecej energii. Ale możesz dostarczyć to na różne sposoby, niekoniecznie poprzez seks. Kobieta może napełnić mężczyznę poprzez pocałunek, poprzez czułe słowa, dotykanie itd.


Ale jeśli kobieta nie jest zainspirowana sama sobą, jeśli jej żeńskie centrum jest zablokowane to i z darowaniem rozkoszy będą problemy ... Konieczne jest zwiększanie żeńskich hormonów w swoim ciele poprzez zajęcie się kobiecymi obowiązkami (działaniami), poprzez jadanie słodkich pokarmów, poprzez komunikację ze swoją Boginią i noszenie kobiecej odzieży , a także poprzez auto-przyswajanie (napełnianie się) pozytywnymi emocjami w wyniku kontemplacji piękna.


4.DAWAĆ MĘŻCZYŹNIE POZYTYWNE EMOCJE, BYĆ ŹRÓDŁEM SZCZĘŚCIA


Żona powinna być dla męża źródłem radości, źródłem dobrych wieści. Tworzy to w podświadomości mężczyzny same najmilsze skojarzenia związane z tobą, wtedy zawsze będzie dla ciebie dążył jako do źródła niewyczerpanego ciepła i światła. Staraj się nie mówić mu złych wiadomości, nie przeciążaj go swoimi często zmieniającymi się nastrojami. Tak, kobieta ma prawo być wysłuchana przez mężczyznę, aby on ją pocieszył, pożałował, ale nie należy posuwać się za daleko. W świecie już i bez tego jest wiele problemów, tak wiele trudnych wyzwań stojących przez mężczyzną, a jeśli jeszcze i w domu będzie widział kwaśną minę żony, niezadowoloną z czegoś lub słyszeć będzie od niej negatywne informacje to sympatii to w nim oczywiście budzić nie będzie. Inna sprawa, gdy cały świat mówi o złych rzeczach - z twoich ust niech słyszy tylko przyjemne, tylko inspirujące słowa! Czy możesz sobie wyobrazić, jakim drogocennym diamentem możesz się stać w tym przypadku dla swojego mężczyzny? ..


Dla psychiki mężczyzny jest bardzo ważne aby po powrocie z pracy zobaczył w domu piękną, uśmiechniętą żonę, wypowiadającą czułe słowa (nawet jeśli był spóźniony). Jedno czułe spojrzenie kochającej żony, jeden delikatny dotyk, dobre czułe słowo, są w stanie usunąć cały jego niepokój i zmęczenie,  obdarzyć pokojem i szczęściem, a u mężczyzny rodzi się silna, podświadoma chęć powrotu do tego mieszkania, w którym na niego czekają, kochają i witają radośnie.


5.NIE WYKONYWAĆ PRACY MĘSKIEJ I NIE POSTĘPOWAĆ JAK  MĘŻCZYZNA.

 

Aby być inspirującą żoną, musisz unikać wszelkich działań, które są sprzeczne z twoją kobiecością. Na przykład, kobieta poprosiła mężczyznę, aby przesunął szafę. Ale mężczyźni z reguły nie reagują natychmiast na prośbę kobiety. Najpierw musi on wyjść ze swoich myśli, przemyśleć słowa żony, podjąć decyzję, dokończyć stare działania a dopiero potem wykonać zadanie. Mężczyzna rzadko kiedy biegnie od razu wykonać to o co go proszono i jest to normalne. Ale oto żona poprosiła, a mąż nadal klika pilotem przed telewizorem. Poprosiła po raz drugi, trzeci i nadal nie było reakcji. A potem są dwie opcje rozwoju wydarzeń. -Pierwsza: niekobieca. Idziesz i nadwyrężając się przepchniesz sama tę szafę, a następnie koniecznie urządzasz mężowi awanturę, że jest pasożytem albo też po prostu obraź się i chodź cały dzień po domu ponura jak chmura.-I druga opcja: kobieca. Po wyrażeniu prośby swojemu mężowi, zostawiasz go, aby to przemyślał. Nie szturchasz go co pięć minut i czynisz swoje ... Prędzej czy później mężczyzna przesunie tę szafę. Czy wiesz, kiedy mężczyźni przenoszą szafy? W dwóch przypadkach: w pierwszym (i tak powinno być zawsze): wtedy kiedy chcą! A w drugim: kiedy ich zmuszają ... Kobieta wypowiada prośbę i odchodzi. Jeśli mężczyzna natychmiast idzie to wykonać to ma wrażenie, że jest pantoflarzem: "byłem zmuszony". Dlatego on przeciąga to w czasie aby ona zapomniała o tej prośbie, a on (niby sam z siebie) podjął decyzję o przeniesieniu szafy, poszedł i ruszył. Tacy są mężczyźni -trzeba to wiedzieć i szanować.

Oznacza to, że pierwsza opcja - załatwianie
samej spraw męskich - jest sprzeczna z naturą żeńską, a zatem nie inspiruje - nie daje natchnienia. Jeśli chcesz coś udowodnić mężczyźnie i demonstracyjnie wykonujesz przed nim męską pracę, to udowadniasz mu w ten sposób, że jesteś silną niezależną kobietą, sama wszystko pięknie wykonujesz i nie potrzebujesz mężczyzny. Ale w drugim przypadku, który nie jest sprzeczny z kobiecością, mężczyzna będzie szczęśliwy okazując troskę i pomoc, ponieważ przed nim jest słabe, nic nie znające i nieumiejące stworzenie. Oczywiście tak myśli :) My wiemy, że gdy nie ma mężczyzn w domu to szafy i półki się łatwo przenoszą. Ale kiedy mężczyzna jest blisko to nie powinien nawet pozwolić na taką myśl, że umiesz wykonywać pracę mężczyzny. Im bardziej jesteś kobieca, tym bardziej jest on inspirowany do tego aby być mężnym!

Autor: Maria Mawieła


O ILE ZADANIEM MĘŻCZYZNY JEST ZMIANA ŚWIATA - O TYLE ZADANIEM KOBIETY JEST NATCHNĄĆ GO DO TEGO.