piątek, 11 grudnia 2015

Pieniądz po kobiecemu- szczęście mężczyzny

Jedna z rozmówczyń podpowiedziała link. Jest to film z napisami polskimi dodanymi "on-line"  w systemie You Tube. Staram się w tej chwili ściągnąć ten plik aby oprawić napisy na stałe w film ale stare metody zawodzą.

   Nasz film jest tutaj. Temat już znany choć muszę jeszcze przetrawić bo pani twierdzi, że można coś zbudować na energii kochanki. Przecież to się wiąże ze zdradą i czyjąś krzywdą- czyimiś łzami - moim zdaniem takie budowle nie będą trwałe. Poza tym w podstawowych sprawach zgoda. Tłumaczenie jest dobre. Gdyby komuś nie ukazywały się polskie napisy to trzeba kliknąć na jedną z 5-ciu ikonek w prawym dolnym rogu. Konkretnie drugą od lewej strony. Gdyby nadal się nie pokazywały (ktoś, kiedyś miał problem) to trzeba zajrzeć do swoich własnych ustawień You Tube. Nie wiem czy przypadkiem opcja nie jest dostępna wyłącznie dla użytkowników z połączonym kontem google.

p.s. prowadzę śledztwo w necie. Są kolejne filmy tej pani z polskim tekstem. Podam już same linki aby strona tutaj się szybciej otwierała. W ogóle łączę te wszystkie filmy we wspólną  playlistę
aby łatwo było je wyszukać:

Modlitwa.
p.s. 2 no cóż- żeby nie było tak różowo to  po przesłuchaniu kolejnego filmu zgłoszę swoją uwagę. Jest to film nie posiadający polskich napisów- Swietłana opowiada tam o harmonizowaniu swojego świata zewnętrznego i wewnętrznego i jako jedno z narzędzi podaje słuchaczkom porównywanie sum pieniężnych jakie wydają one tu w świecie materialnym na pielęgnację stóp i na pielęgnację twarzy. Tu może tkwić spora pułapka bo kupić drogi krem nie musi oznaczać kupić dobry i dbać o twarz. Można zastosować niekosztowne zioła i włożyć w zabiegi swoją wiedzę oraz czas. Swietłana dokonuje tutaj pewnego dość mocnego uproszczenia ale rozumiem ją. Dla wielu ludzi jej rady będą pomocą.
                   W każdym razie przestrzegam nieco przez wyliczaniem wszystkiego przez pryzmat pieniędzy. Ja wiem, że na pewnym poziomie to może być częściowa prawda ale sam mam aspiracje do wyższego spoglądania na realia. Pięknie to kiedyś wyjaśnił pan Jegorow (kolega Władimira Megre). Tłumaczyłem ten film- nie jest łatwy w odbiorze. On tam podaje przykłady z życia swojej rodziny. Jego żona na przykład miała identyczny płaszcz jak przyjaciółka za 30% tej ceny jaką dała jej znajoma. Odpowiednio wizualizowała i trafiła na przecenę kolekcji.Trzeba umiejętnie "obrazować marzenia.  https://www.youtube.com/watch?v=vNPN3bT51rU -napisy polskie są tu włączane przez You Tube.

Ogólnie podsumowując nie rzuca to wielkiego cienia na przesłanie pani Luboswiety. Pozytywna osoba i  pożyteczna misja. Polecam.