wtorek, 4 lutego 2025

Ten świat nie ma już długo żyć - Era Wodnika

Witam Was kochani - przez wiele tysięcy lat nauka na planecie Ziemia była prowadzona zgodnie z harmonogramem ułożonym przez samego Stwórcę.

   Wielu ludzi ma nadal duże opóźnienia w nauce - tak było zawsze, tylko dawniej było dużo czasu a teraz go już nie ma i czas nas pogania. Ci, którzy przeszli tę drogę dobrze to wiedzą - oni zdają sobie sprawę, że kręte ścieżki mogą nieodwracalne opóźnić ukończenie drogi wcielenia duszy.

Tacy ludzie utracą prawo odziedziczenia Nowej Ziemi, która czeka już na tych, którzy zakończyli swoją podróż. 

 Na początku otrzymaliśmy wszystkie instrukcje dotyczące zasad i nauki w tej szkole. Każdy miał dostęp do kierownictwa oraz każdemu przyznano prawo do przyjmowania indywidualnych rozwiązań.

 To się nazywa wolną wolą i nikt, nawet Boskie podmioty nie mogą ingerować w te osobiste decyzje.

  Każdy duchowy uczeń na własną rękę podejmuje decyzję w jaki sposób iść tą drogą do Wniebowstąpienia. A więc nie ma niewłaściwych dróg - zawsze istnieje indywidualny wybór.

 Wy wybraliście ścieżki, które skróciły tę trajektorię i wiecie, że ścieżka po której idzie ktoś inny jest dla was już zbyt stara.

   Wy wiecie, że po tej jego podróży czeka go jeszcze długa droga. A najważniejsze jest to, że nie będzie już czasu - każdy otrzymuje według swoich wyników pracy.

   Być może jest to jedyna oferta pod koniec tego cyklu. To jest w zasadzie przypomnienie, że zasady były ustanowione na początku tej podróży.

  Dnia Sądu ostatecznego nie będzie - będzie tylko finałowa klasyfikacja. Będą tylko ci, którym dzięki swoim wysiłkom udało się osiągnąć przejście na dużo wyższy poziom świadomości.

  Wielu już dotarło na szczyt góry i teraz ze szczytu mogą ujrzeć wszystkie przebyte szlaki, na których są jeszcze ci, którzy nie dotarli jeszcze do mety, oraz ci, którzy przybywają w ostatniej chwili przed zamknięciem.

 Ponadto można zobaczyć tych, którzy nadal podążają złą drogą i niestety nie osiągają sukcesu. Nie osądzajcie ich gdyż będą mieli wystarczająco dużo czasu, żeby to przemyśleć i  uleczyć ból spowodowany ich wyborem.

  Wy teraz zaczynacie lepiej rozumieć cel dla którego się teraz wcieliliście.

  Możecie teraz lepiej zrozumieć życie i to, jak różnie ono płynie u ludzi na Ziemi. Teraz rozumiecie, że nie ma złych dróg, że wszyscy się uczą i każdy idzie swoją drogą.

  Nikt nie ma prawo do ingerowania w czyjeś życie i osądzania kogokolwiek, ponieważ każdemu będzie dane według jego uczynków.

   Błogosławieństw Wam wszystkim.

 wersja polska: https://www.youtube.com/watch?v=G2iL6rF05Yk