wtorek, 18 kwietnia 2023

Zaćmienie 20 kwietnia. Życie rozdaje nieoczekiwane karty

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=b6YpLyLAlZQ

 Kochani, w czasie zaćmienia słońca w naszym życiu często przejawiają się konsekwencje przeszłych działań i reakcji. Sposób, w jaki sobie radzimy ze swoimi emocjami i uczuciami, jak reagujemy na emocje innych ludzi, historie, które opowiadamy sobie o naszym istnieniu - wszystko to ma konsekwencje które mogą się jaskrawo wyrazić zaćmieniem Słońca. 

  Jeśli odkryjemy nieoczekiwane wstrząsy to szczera refleksja może ujawnić naszą rolę w bieżących wydarzeniach - jakkolwiek przypadkowymi i niekontrolowanymi by się one nam nie wydawały.  

 Identyfikacja konsekwencji przeszłych działań i zaniechań jest bardzo pomocna w przejściu do głębszej mądrości pozwalając na przejawienie pokory a nie rozpaczy wobec zachodzących u nas sprawdzianów życiowych, przypominając, że wszystko co czynimy ma swoje konsekwencje, z których wiele jest poza naszym zrozumieniem.  

 Podczas gdy życie rozdaje nieoczekiwane karty i czasami jesteśmy oszołomieni - to możliwość prześledzenia naszych własnych kroków pozwala na podsumowanie i powrót na właściwe miejsce.

   Jednak w tym czasie możemy ulec pokusie wpadnięcia w mentalność ofiary, przekonania, że jesteśmy karani - że ktoś traktuje nas niesprawiedliwie lub że nie jesteśmy w stanie zmienić własnego życia.  

 Ale tylko wtedy jesteśmy ofiarami, kiedy pozwalamy czemuś lub komuś dyktować nasz stan umysłu i serca zamiast iść w górę nawet w obliczu najmocniejszych doświadczeń (egzaminów) życiowych.  

 Aby to uczynić, trzeba zrozumieć, jak działa nasz umysł i serce: co wyzwala w nas rozpacz lub beznadziejność, złość lub zamieszanie. Teraz nie ma czasu na czekanie kiedy uczucia się zmienią same z siebie. 

  Musimy stać się panami swojego Losu i przewodnikami niezbędnych zmian. W ciemności zaćmienia słońca musicie zachować środek i stać twardo, pozwalając wszystkiemu co się dzieje, wyrażać swoja mądrość. 

  Podobnie jak światło słoneczne za chmurami, nasza zdolność do podejmowania skutecznych działań może wydawać się zablokowana podczas zaćmienia bo zaćmienia formują zdarzenia i emocje według swoich - często trudnych do zrozumienia priorytetów dodając nowe doświadczenia do naszej linii czasowej. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

https://www.youtube.com/watch?v=4mUgQ8dfn0U 


 

 

Czas przygotować się na to, co ma nadejść

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=3yFH-FzV9F8

Witajcie drodzy słuchacze, to jest czas o którym tyle słyszeliśmy - było wiele przepowiedni Wielkiej Przemiany, która dzieje się teraz. Nie denerwujcie się tym co teraz widzicie, nie przebywajcie na bagnach, w błocie iluzorycznej, trójwymiarowej ekspresji gdyż w tej chwili jesteście ponad tym. 

  Już nie jesteście w trójwymiarowym "uzewnętrznieniu się", poza tymi przypadkami kiedy pozwolicie sobie popaść w rozpacz i rozczarowanie. Wszystko, co wam się przydarza na zewnątrz ma bardzo małe znaczenie w Waszym życiu. 

  Oto w jaką stronę macie kontynuować swoją podróż -  po prostu idźcie za tym a wtedy nie da się już was zatrzymać poprzez stary, zaprogramowany strach, nienawiść i inne emocje, które mogą trzymać Was w trójwymiarowej, iluzorycznej manifestacji.

   Oczywiście w określonych okresach życia będą się wkradać stare programy ponieważ wspomnienia zawierają program, który ciągle Was porusza w określonych kierunkach.

   Ale kiedy bierzecie pod kontrolę swoje ego, ono ustąpi i pozwoli przejawić się dużo wyższym poziomom Was samych. Tam się teraz wybieramy. Każdy uczy się akceptować zmiany w sobie.  

 Oprócz zmian w świecie zewnętrznym, wiele zmian dzieje się w Waszym wnętrzu - podczas gdy Wasze DNA jest przestrajane, powodując jeszcze więcej zmian - przy czym większość czasu bez waszej wiedzy.  

 Ale są takie chwile w stanie snu lub czuwania, kiedy sobie uświadamiacie, że jesteście czymś więcej niż tylko tym fizycznym ciałem. 

  Bo na pierwszym miejscu jest Wasza świadomość a na drugim Wasza forma fizyczna. Kontynuujcie każdego dnia podążanie naprzód. Myślcie pozytywnie wiedząc, że wszystko działa dla najwyższego dobra zbiorowej świadomości całej ludzkości. 

  I w miarę tego jak to wszystko będzie kontynuowane, uświadomicie sobie, że nic nie może zatrzymać tego co nadchodzi. Słyszeliście o tym z wielu źródeł ponieważ teraz jest najwyższy czas aby się do tego przygotować.  

 Kontynuujcie uświadamianie sobie, kim jesteście, dlaczego tu jesteście i jak możecie iść naprzód w pozytywny sposób. 

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=50cEWH1FO7g