wtorek, 7 lipca 2020

Rewelacje Insidera.

Szukam czy ten tekst ktokolwiek tłumaczył na język polski ale chyba nie. Ja to znalazłem w wersji rosyjskiej, są 3 takie teksty- poniżej pierwszy. Rzecz miała miejsce na jakimś zachodnim forum. Sądzę, że warto poczytać, im głębiej się w to wchodzi tym robi się ciekawiej -zapraszam do lektury:Rewelacje Insidera - część 1

W ciągu kilku dni na forum godlikeproductions.com wydarzyło się coś niezwykłego, co podekscytowało niektóre części Internetu.

Ktoś, kto nazywa się Wtajemniczonym (oryg. Insider- przyp michalxl600), twierdził, że należy do rodowej linii klanu rządzącego światem i obiecał odpowiedzieć na wszelkie pytania. Początkowo wyglądało to na kolejne oszustwo w Internecie, udzielono prostych odpowiedzi na kilka prostych pytań, ale potem wszystko zaczęło się nagle zmieniać.

Każdy, kto rozumie dialektykę, wie, że odpowiedzi "Wtajemniczonego" (w formie pytań) celowo prowokowały innych do zadawania pytań, które doprowadziły do ​​istoty zjawisk. Jedno z pierwszych pytań zadanych przez Wtajemniczonego (Insidera) brzmiało: „Czy myślisz, że mieszkasz na określonej planecie? Czy naprawdę na niej żyjesz?"

Odpowiedzi, które ta osoba zaczęła udzielać na następujące pytania, wykazały głębokie zrozumienie filozofii, historii, metafizyki, religii, magii, polityki i innych. Te odpowiedzi były bardzo oryginalne i szczegółowe, a niektóre skłoniły  do zamyślenia.

Co zaskakujące, Insider odpowiedział na pytania w bardzo krótkim czasie. Tematy pytań były bardzo różnorodne, a odpowiedzi były szczegółowe, a czasami po prostu epickie i pojawiały się dosłownie za kilka minut. Jak to jest możliwe? Skopiować tekst z Internetu? Dokładnie sprawdziłem i nie mogłem znaleźć tekstów, z których skorzystał Insider w swoich odpowiedziach. Jak ktoś zauważył, było to poza zasięgiem zwykłych ludzi.

Niektórzy byli zdenerwowani, inni wręcz przeciwnie, byli zainteresowani, ale w końcu doprowadziło to do dialogu, w którym otwarto tak wiele, że teraz można go badać przez lata. Trudno w to uwierzyć? Czytaj poniżej.

09/24/2005

Wtajemniczony:
Jestem członkiem Elitarnej Rodziny, którą gardzisz ... Zadawaj mi pytania, a ja na nie krótko odpowiem.
Czemu?
Bo mogę.

Co to jest rodzina Elitarna?

Ta nazwa jest używana przez większość.
Są to rodziny, które przez bardzo długi czas rządzą tymi, którzy nie należą do tych rodzin - nie są z nimi spokrewnione.

Co sądzisz o problemie „szczytu ropy” (peak oil- moment maksymalnej produkcji ropy, po którym wielkości produkcji będą już tylko spadać)

W niektórych kręgach wiadomo, że ropa jest cały czas wytwarzana.
Ziemia produkuje więcej ropy i gazu niż ludzie obecnie używają, to nawet, (wierzcie mi lub nie) naturalny proces zgodnie z zasadą „im więcej bierzesz, tym więcej przybywa, aby zachować równowagę”. Poznaj pszczoły i sposób, w jaki produkują miód, a zrozumiesz.

Ponadto istnieje wiele miejsc na planecie bogatych w minerały, których człowiek nigdy nie dotknął.

Program? Myślę, że wiesz.

Co jest powszechne (wspólne) w liniach genealogicznych Elitarnych Rodzin?
Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks z dzieckiem?


Zrozum, że linie genealogiczne zostały wybrane do rządzenia, nie pojawiły się z powietrza. Dusze wcielone w te linie są wybierane przez Boskie Prawo. Nie ma konieczności wspominania o innych rzeczach.
Drugie pytanie pokazuje, że czytasz za dużo Davida Icke-a, który jest po prostu narzędziem ale odpowiem: nie.

Wybacz - nikt mną nie rządzi i nigdy nie rządził!

Stare powiedzenie: Idealny niewolnik to ten, który mówi: „Nie jestem niewolnikiem”. To jak alkoholik, który mówi, że nie jest alkoholikiem i dlatego zawsze pozostanie alkoholikiem. Czy znaczenie jest jasne?

Gdzie wy, elitarni, trzymacie psychicznie chorych krewnych, którzy pojawiają się z powodu wielowiekowego kazirodztwa?

To mit, że kazirodztwo zawsze stwarza problemy. Jeśli dwoje rodziców ma geny lepszej jakości niż reszta ...

Dlaczego pozwoliłeś nam rozmnażać się jak króliki, jeśli zagraża wam przeludnienie?

1. Nie pozwoliliśmy na to. Macie więcej mocy niż myślicie.
2. Przeludnienie w żaden sposób nie zagraża „nam” ... to także mit.

V. od gospodarza forum Trinity:
Jestem ciekawy, co członek „elitarnej rodziny” myśli o godlikeproductions.com
Więc co o tym myślisz?


Im więcej ludzi jest oddzielonych, tym łatwiej nimi zarządzać. Dając im pewność, że mają w rękach miecz, co ich zdaniem czyni ich potężnymi i zdolnymi do walki z „ciemnymi siłami”, podczas gdy jest to tylko wykałaczka.
Musisz bardzo uważać, komu dajesz ten miecz, Trinity. Czy wiesz, że nie tylko mówione, ale pisane słowa emitują częstotliwość, a to ma bezpośredni wpływ?
Myślisz, że walczysz po określonej stronie. Ale powiedziałbym, że zdecydowana większość słów tutaj napisanych nie pomaga twojej stronie.

Jakie są twoje religijne przekonania?

Religie są tworzone przez „nas”.
Popularne obecnie religie to te, które są pod naszą pełną kontrolą. Nie mogę o tym szczegółowo mówić, ale chrześcijaństwo / judaizm / islam / buddyzm są nieco na złej drodze, powiedzmy tak. Istnieje rdzeń prawdy, ale jest on pochowany w morzu wynaturzeń ... wybierajcie, życzę powodzenia.
Nasze przekonania nie mają znaczenia, ale wiąże się to ze służbą Boskiemu Prawu, które zostało nam objawione.

Co z globalną gospodarką?
Teoretycy spiskowi mają rację, że gospodarka światowa opiera się na pieniądzach, które nie istnieją, nigdy nie istniały i nigdy nie będą istnieć. Ci, którzy są właścicielami banków, są także właścicielami mediów i polityków, dzięki czemu wszystko można przedstawić w taki sposób, abyś wierzył w to, czego potrzebują.

Kiedy ziarna zostaną oddzielone od plew?
A może chcesz wyrzucić ziarno i zostawić łuskę jako swoich niewolników?
W każdym razie, kiedy to się stanie?
Mam dość fałszywych prognoz, tym razem proszę być szczerym.


Jestem pewien na 100%
, że końca świata nie będzie przynajmniej takiego, jak jest wszędzie reprezentowany, czy to będzie religia, media itp.
Zakończenie w taki sposób w jaki ci to opisują, nigdy nie było przeznaczone dla tego miejsca.
Nadejdzie czas, kiedy wszyscy zostaną uwolnieni, ale to nie jest zjawisko masowe, a każdy z osobna (indywidualnie) ... pracujcie nad sobą.

Bardzo ciekawi, dlaczego elita nie zarządza? Bardziej prawdopodobne jest, że są pasożytami w społeczeństwie.


Ryby w oceanie nie widzą ptaków latających na niebie.

Czy ty lub ktokolwiek z twojej rodziny odbywałeś okultystyczny rytuał, a jeśli tak, to jaka jest jego natura?

Rytuały mają cel, którego większość nie może zrozumieć. Rytuały służą do łączenia się z wyższymi istotami, które kontrolują ten poziom istnienia.
Wykonujemy naszą pracę.

Hmm, muszę powiedzieć, że wasze boskie prawo bardzo dobrze „poklepało” (w oryginale słowo niecenzuralne) tę planetę i jej populację!

Prości ludzie tacy jak ty nie rozumieją, że sami to zrobiliście i nikt oprócz was.
Nawiasem mówiąc, z powodu tego, co właśnie napisałeś, przedłużyłeś swój pobyt na Ziemi o kolejne życie ... moje kondolencje.

Czy odwiedzasz Bohemian Grove i bierzesz udział ...
w kremacji opieki (rytuał
cremation of care) ... ofiary dla Molocha ... seks z homoseksualistami, prostytutkami ... orgie ... itd.

To i inne podobne miejsca są przeznaczone dla polityków i przedstawicieli mediów, są do tego zobowiązani.
Czasami ktoś z Elity powiązanej krwią może być obecny, ale nie będzie uczestniczył w tych czynnościach, które nie są naszymi rytuałami.

Komentarz od Wtajemniczonego (Insidera):
Było wiele pytań. Odpowiedziałbym "tak" na większość z nich ale na niektóre "nie". Nie wierzcie wszystkim tym „guru” w to co mówią o nas, a wszystko będzie w porządku.

Czy dominacja / sukces przestępczości zorganizowanej jest ogromną porażką waszej kolektywnej woli?

Istnieje powód ich istnienia.
Nie są tak skuteczne, jak wyglądają, są wadliwe.

Dlaczego ciągle próbujesz kontrolować masową świadomość poprzez szerzenie strachu w jakikolwiek sposób? Dlaczego nie można ujawnić wszystkich informacji, jak to było dawno temu, słowo pisane rozpościera skrzydła prawdy?
Miecz został dany barankowi i nadejdzie wkrótce dzień sądu. Nie wierzę w żadną teologię ani hierarchię, wszyscy jesteśmy równi wobec Stwórcy i wy odpowiecie przed nim w odpowiednim czasie.
Pokorni odziedziczą Ziemię, modlę się za was.


Gdyby to był cel to natychmiast by to wykonano. Nie rozumiesz, czym tak naprawdę jest świat, w którym żyjemy.

Nie mam pytań. Ale chcę powiedzieć, że nadchodzi czas rozrachunku.

Nie.

Powiedziałeś ... najlepszym niewolnikiem jest ten, kto myśli, że jest wolny.
13. Ostatecznie chodzi o geny, prawda?
Czy macie wiedzę o samo-klonowaniu?
Czy zgadzasz się, że planeta jest pełna fałszywych sojuszników i fałszywych wrogów?


Nie tak powiedziałem ... o niewolnikach. Jeśli przeczytasz uważnie, zrozumiesz.
Odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi: tak, nie ma też prawdziwych sojuszników i prawdziwych wrogów.

Jeśli naprawdę jesteś tym, za kogo się podajesz, powinieneś wiedzieć, że ty i twój ród macie poważne kłopoty ... Twój czas się skończył i ci, do których należysz, którzy są w naszej "kwadrancie" przestrzennym (jak to nazywamy), już to wiedzą!
Mogę sobie wyobrazić, jak się teraz denerwują.
Ale oczywiście musisz zachowywać przyzwoitość (pozory), nawet jeśli wiesz, że walczysz w przegranej bitwie. Osobiście będę bardzo szczęśliwy widząc ten dzień ... i nadejdzie wcześniej, niż myślisz;)


Nie ma końca świata.
Dawno temu ludziom PRAWIE udało się wygrać, ale potem zdarzyły się bardzo złe rzeczy dla tych ludzi na ziemi ... i co teraz widzisz? Czy naprawdę żyjesz na planecie, na której myślisz, że żyjesz?

„Wyższe istoty, które rządzą tym planem” - czy im służysz? Jak je nazywacie? Czy kiedykolwiek je widziałeś? Gdzie one są?

Przenikają wszystko i są przyjazne.

Wtajemniczony, przegapiłeś moje pytanie o to, co faktycznie zderzyło się z Pentagonem ... Czy to oznacza, że ​​nie zamierzasz odpowiedzieć na moje pytanie?

Czy to ważne, co dokładnie spadło na Pentagon?

Zbyt często unikasz odpowiedzi.

Nie podpisałem umowy, która mówi, że muszę odpowiedzieć na wszystkie pytania.
niektóre pytania nie wymagają odpowiedzi, inne w ogóle nie mają sensu, chociaż myślisz, że mają.
Wrócę jutro.

25.09.2005

Wtajemniczony:

Jak dziwne jest to, że niektórzy z was mówią o miłości, świetle i pokoju, a później po dwóch zdaniach bluzgają, mówią o morderstwach, a nawet uśmiechają się z tego powodu.

Czy jesteś pewien, że jesteś po „dobrej” stronie?
A kim jest Natasza?

Ci, którzy są mądrzejsi od tych, pytają - odpowiem w sposób, który wybrałem. Zanim zapytasz, postaraj się wyjść poza ramy tego, co stworzyli dla Ciebie inni ... Zadawaj prawdziwe pytania, o których myślałeś. Sformułuj je szczegółowo.

Powiem pozostałym: gdybyś mógł uwolnić się od oszczerstw, nienawiści, fanatyzmu i uprzedzeń (w oparciu o ogromną mądrość swoich guru), zobaczyłbyś coś więcej, wznosząc się z poziomu ignorancji.

Nie odpowiem na wszystkie pytania. W niektórych przypadkach, ponieważ odpowiedzi są oczywiste jeśli się nad tym zastanowić lub część odpowiedzi została już podana, w innych - po prostu dlatego, że nie jestem zobowiązany.

Czy Bill Gates jest bardziej elitarny od ciebie?
Co z królową Elżbietą?
Czy jesteś Arabem?
Czy nie możesz kontrolować ropy zamiast Arabów?


Ci, których imiona znasz, nie należą do prawdziwych rodów krwi, jak nauczyli cię teoretycy. To nie oni piszą muzykę, ani nie dyrygują.
Ci, których wymieniłeś, i inne znane osobistości, grają na skrzypcach lub wiolonczeli tylko wtedy, gdy im się powie, i tak jak im przykazano.

Nie ważne jakiej jestem rasy. To niczego nie zmienia.

Ropa jest już pod pełną kontrolą, podobnie jak wszystkie inne zasoby naturalne.

Jak działa wizualizacja?

Ona pracuje (działa) u każdego. Konieczne jest osiągnięcie pewnego poziomu rozwoju osobistego. Oznacza to życie według surowych zasad, stosowanie ich do wszystkiego, co robisz w życiu, nawet do drobiazgów. Większość ludzi nie ma dyscypliny ani umiarkowania, aby osiągnąć ten poziom. Niektórzy tutaj twierdzą, że są do tego zdolni, ale wiem na pewno, nawet nie mając pojęcia o ich życiu, że są o wiele dalej od tego, niż im się wydaje.

„Wizualizacja” działa, ponieważ jest niezbędnym sposobem tworzenia w tym materialnym wszechświecie.
Wszechświat jest żywą istotą, która wykorzystuje swój Rozum do tworzenia, a stworzone z niego Istoty mogą mieć taką samą moc w swojej mierze.

Takie pytanie: kto wykorzystuje z Icke-a?
I jeszcze jeden lepszy: po co?


Icke zna istotę prawdy i próbuje ją przekazać.
Jednak nie rozumie, że to tak naprawdę działa przeciwko niemu.
Informację o pokrewieństwie z gadami przekazał mu człowiek pracujący dla „rodziny”. Przez siedem do ośmiu miesięcy był bombardowany „ofiarami”, które widziały przemiany, szatańskie rytuały itp. tak aby mógł w nie uwierzyć. Czasami „świadków” podsuwano mu kilka razy dziennie, w zależności od jego miejsca przebywania. Inni, tacy jak Icke (a jest ich więcej niż myślisz), mieli podobne historie.

Naprawdę nie jestem gadem.

Pytanie „dlaczego” nie wymaga odpowiedzi.

Witaj, wtajemniczony!
Czy jesteś członkiem Boskiego Bractwa? Czy jesteś mną? Czy to ty kontrolujesz Matrycę?
Dociekliwy umysł chce wiedzieć,
ponieważ jestem raczej zdezorientowany. Mówisz, że wami gardzimy, ale nie wyobrażam sobie, jak można gardzić Istotą z Boskiego Świata! Następnie przedstawiasz się jako członek „elitarnej rodziny” na Ziemi, ale co ta rodzina robi ze światem Duchów? Znów jestem w konsternacji. Czy możesz to wyjaśnić? Czym jest Elita, którą, jak powiedziałeś, gardzimy i która, jak się zdaje, zna wszystkie „tajemnice”?
Z westchnieniem, Sammy.


Jesteś zdezorientowany, ponieważ zaakceptowałeś dla siebie inne wersje „prawdy” i pomyślałeś, że masz ogólny obraz świata, ale to, co powiedziałem, rozwiało większość z nich.

Istnieje pewne nieporozumienie z pojęciami „rodzin” ... i pytania zadane tutaj to potwierdzają. Ale jest ku temu powód, a to służy konkretnemu celowi.

Manipulujemy tym światem nie więcej niż jest to dozwolone przez Boskie Prawo. Dajemy Ci narzędzia, a decyzja, jak z nich korzystać, zależy od Ciebie. Narzędzi można używać do zła, ale nikt nie zmusza cię do korzystania z nich w ten sposób ... sam wybierasz. Dlatego pogardzać tymi, którzy wyposażyli cię w narzędzie, które arbitralnie używasz do „grzechu”, jest jak maskowanie własnego odcisku stopy.

Dostałeś to na co zasłużyłeś. Tak działa ten wszechświat.
Wykonujemy nasz obowiązek, ty robisz to samo.

Jest stare powiedzenie ... nie zapisane w otwartych źródłach: diabeł nie wie, że jest diabłem - myśli, że jest Bogiem.

Nieprawidłowo. W rzeczywistości oznacza to, że ludzie, którzy czczą „zło”, myślą, że służą „dobru”.

„Nie rozumiesz, czym jest świat, w którym żyjemy”
-------------------
Gotowy jesteś do przedyskutowania tego oświadczenia? ..
Doceniam dalszą dyskusję.


Tylko jeśli sformułujesz pytanie i zrozumiesz, że na niektóre pytania powinieneś odpowiedzieć ty sam, a nie ktoś inny - w przeciwnym razie nie będą miały one  sensu.

Hej 13 (imię, pod którym mówi Insider)
Nie wrócę więcej na waszą planetę.
Zrelaksuj się.


I dlaczego masz wrażenie, że kiedy nadejdzie ten czas to będzie mógł tak powiedzieć?

Dlaczego wasz lud przybył na tę planetę?

Z tego samego powodu co wy.

A więc, którą „elitarną” rodzinę zna ktokolwiek wystarczająco dobrze, by „gardzić”?
Dubya, czy to ty?


Aby wyjaśnić to raz na zawsze ... Bush-owie nie należą do „rodzin”… w rzeczywistości są to ludzie z twojego plemienia, którzy chcą być ubóstwiani przez ludzi z twojego plemienia.

Podkreślam raz jeszcze: ci, których nazwiska i osobowości są znane, jednoznacznie nie należą  do „rodzin”. Nie są kompozytorami i dyrygentami. Po prostu grają na flecie, jak im powiedziano.

Bush, Clinton, Sharon, Arafat, Hitler, Dalajlama, Mandela, Blair, Góry, Chavez, Gandhi, Kennedy, Lennon, Dylan, Einstein, Michelangelo, Papież (lub kapłani), Cezary, Arystoteles, Herodota,
Echnatonowie.
Wszyscy grają / odegrali swoją rolę tak, jak im przykazują / przykazano.

Ci, którzy pragną uznania i czci ludzi waszego rodzaju, nie mogą być na tej samej łodzi, co ludzie do których ja należę.

Pytanie od gospodarza forum Trinity:
Wtajemniczony, zamiast dawać im miecz (lub wykałaczkę), daję im płótno i pędzel.
Słowa, jak powiedziałeś, niosą wibracje i mają wpływ. I chociaż, tak, wiele napisanych tutaj zaprzecza JEDNEMU (jedynemu? - przyp michalxl600) to coś innego brzmi dobrze. A to "niewielkie" znaczy najwięcej.
Mój przyjaciel niedawno zapytał mnie: „Co byś zrobił, gdybyś był gospodarzem gry?”
To pytanie, które można zadać osobie na swoim stanowisku.
Moja odpowiedź: „Uratowałbym jak najwięcej”.
Ciekawe jaka będzie Twoja odpowiedź?


Jeśli coś ma wpływ natychmiastowy, to nie jest to już płótno i pędzel, ale miecz ... wyimaginowany, ale mimo to miecz. I to wcale nie działa tak jak myślisz.

Powiedziałeś, że większość jest sprzeczna z Jedynym - tak, to prawda. Zasadniczo wszystko jest sprzeczne. Ale mówisz, że skoro pewna mała część brzmi „prawdziwie” to warto. Nie mogą istnieć dwie przeciwne istoty w tym samym miejscu / czasie, nawet jeśli mają one wspólne pochodzenie. Oznacza to, że jedno z dwóch stwierdzeń wyraźnie nie dotyczy tego forum ... Czy trzeba uściślać, które z nich? ..

Odnośnie zarządzania grą:
Skąd ktokolwiek może wiedzieć, że to on ją kontroluje? Czy ktoś mu to powiedział? Widzicie, jeśli „mistrz” nie jest tak naprawdę mistrzem, ale zachowuje się tak, jakby nim był to popełni błędy. Będzie miał błędne myśli i odpowiadające im działania. Ludzie będą go słuchać i przyjmować błędne opinie i styl życia… tak, on oczywiście wyrządzi więcej szkody niż jedna „rodzina” w zasadzie może wyrządzić osobiście.
Dlaczego tworzy się dla was „liderów”, którzy „kontrolują swoją grę”. Jezus z Nazaretu jest doskonałym przykładem - on został stworzony. Ten człowiek ma wielu naśladowców, którzy zabijali w jego imię i trwa to do dziś (Bush). Jezus z Nazaretu nie był mistrzem gry- był marionetką używaną w grze i nadal działa w waszym otoczeniu dla celów planu.
Możesz myśleć, że ratujesz wielu tak jak on, ale czy to naprawdę tak jest?

Jak odpowiedzieć na pytanie „Co zrobiłbym, gdybym był mistrzem gry?”

Postawiłbym mat. (uwaga tłumacza: najprawdopodobniej chodzi o ruch w szachach. Jest jeszcze znaczenie "położyłbym matę" ale chyba nie o to tu chodzi).

Czy ziemia jest więzieniem?


Tak, a nawet gorzej.
Ci, którzy tak nie myślą, nigdy się nie wydostaną.

Dlaczego ogłaszający się członkiem „elitarnej rodziny” spędza minuty swojego czasu lub ufa wszelkiego rodzaju śmieciom (które tworzą godlikeproductions.com)?

„Rodziny” nie są robotami, które działają tak samo. Mylisz niektórych z nich, (którzy według ciebie kontrolują was) z innymi.

Jeśli chodzi o zmniejszenie populacji ... Mamy kilka środków, takich jak AIDS ... ale mam wrażenie, że „oswobodzenie” bio będzie okresowym wydarzeniem ale ukrytym w innym wydarzeniu w trwającym chaosie. Co na to powiesz?

Nie ma żadnego planu ograniczenia populacji, wszystko jest w rękach samych ludzi. Chociaż niektóre zjawiska wydają się dążyć do tego celu, podczas gdy służą czemu innemu ... niezrozumienie. Jeśli coś powoduje spadek populacji, nie oznacza to, że zostało to właśnie do tego celu użyte.

To prawda, że ​​jeśli celem było zmniejszenie populacji, byłoby to zrobione dawno temu w kilka tygodni. W rzeczywistości jest odwrotnie w przypadku większości regionów planety.

To, o czym mówisz, może się zdarzyć, ale zrobiliby to ci, którzy rządzą niższymi światami. Wyżsi zrobiliby to poprzez żywność, które codziennie jesz.

Czy Jahwe był
negatywną istotą pozaziemską? A może był fantazją wymyśloną przez żydowską fabrykę snów w czasach, gdy Grecy rządzili Palestyną?

Jeśli imię jest publiczne to znaczy, że został specjalnie wymyślony.
Jahwe zwykle reprezentuje czas, w którym ukształtowała się masowa kontrola.

A więc Mormoni są jedynymi, którzy stanowią właściwą "odnogę drzewa" - władze i tak dalej.

Nie.

1) Czy nie masz dość braku prawdziwej jakości w muzyce i kinie? Z twoją władzą / pieniędzmi / wpływem, dlaczego nie napełnicie ich czymś naprawdę wartościowym?
2) O jakie trzy procesy najbardziej martwisz się jeśli chodzi o ich zdolność do zakłócania planów? [Zdarzenia poza bezpośrednią kontrolą RTV, na które staracie się jak najlepiej przygotować]
3) Kto zamawia i wykonuje spektakl na planecie Ziemia? Proszę wymienić główne grupy aktorów odpowiedzialnych za kolejne poziomy, od góry do dołu. Wystarczy opis jeśli nie chcesz ujawniać nazwisk. Czy to jest jak piramida, czy może kilka oddzielnych frakcji walczących o władzę?
4) Jaka jest prawdziwa historia szaraków i czy nadal są głównymi graczami?
5) Czego się najbardziej boicie?
6) Jakiej prawdziwej historii jeszcze nam nie powiedziałeś, ponieważ jeszcze nie zapytaliśmy?


1. Poszukiwacz niezawodnie znajdzie klejnoty w Muzyce, naprawdę leżą w widocznym miejscu. Nie naszym zadaniem jest oświecenie was, ale waszym. Mamy narzędzia, z których możesz korzystać, decydując: „na dobre lub na złe” (w złym lub dobrym celu).

2.
To nie ma z nami nic wspólnego tylko z marionetkami.

3. Kształt jest piramidą, tak. Ale ludzie zapomnieli o podziemnych korytarzach (salach). Góra piramidy tak naprawdę nie jest górą.

5. Strach opiera się na impulsach fizycznych. Fizyczność nie jest ważna.

Mój  włoski rodowód po linii matki wywodzi się od króla Karola I (Karola Wielkiego), ale jego imię pochodzi od hrabiego Dotto Dottiego, który był kapitanem łuczników za księcia Filipa (króla Karola IV) i który należał do grupy strażników tajemnicy Merowingów i Templariuszy. Nie będę dyskutował o tajemnicy co do której nie mam wątpliwości, jednak nie rozumiem, dlaczego konic końców Wy działacie tak jak działacie a ja działam tak jak działam. Nie oznacza to, że należę do jakiegoś szczególnego rodu, który jest częścią tych pradawnych o których mówisz, ale moje życie jest znacznie bardziej udane niż któregokolwiek z moich przyjaciół, naukowo i profesjonalnie, z wyjątkiem strony ekonomicznej (ale to się wkrótce zmieni). I widzę wokół siebie iluzje.
Proszę wyjaśnij to.


Już trochę to wyjaśniłem.
Twoje pochodzenie nie jest tym, co o tym myślisz. Karol Wielki (podobnie jak inni „królowie”) skromnie grał na flecie, podobnie jak jego potomkowie w polityce, szczególnie w obecnym czasie.

Jeśli jednak masz w sobie ślady pochodzenia (i, jak rozumiesz, jest to nieco głębsze niż geny lub krew), wtedy oczywiście będziesz rozumieć środowisko lepiej niż reszta. Są ludzie bezpośrednio połączeni i będą działać inaczej.

Czy nie uważasz Wtajemniczony
że ta bitwa odbywa się w dwóch etapach. Teraz na płaszczyźnie eterycznej a tysiące lat temu, w świecie astralnym, kiedy wszyscy duchowi ludzie porzucili swoje ciała fizyczne i WESZLI NA WYŻSZE POZIOMY ŻYCIA, UZYSKUJĄC WCIELENIE W ŚWIECIE ASTRALNYM. Tak więc cała akcja zaczyna się od nowa, z nowymi graczami.


Mylisz kilka pojęć.

Jest tylko jedna bitwa, która toczy się teraz na tej planecie, na poziomie osobistym ... to znaczy tylko w tobie. Nie ma wroga, którego można zaatakować oprócz ciebie samego. Jeśli jesteś zajęty atakowaniem kogoś innego, marnujesz cenną energię i przegrywasz!

Jeśli wygrasz, nie będzie więcej żadnych bitew.

Drogi Insider,
Powiedziałeś, że mamy narzędzia do pracy. Czy mógłbyś powiedzieć coś o nich, coś o pracy z nimi, abyśmy mogli się uwolnić? Zgodziłeś się, że jesteśmy na planecie - więzieniu.
Wydawało mi się, że tu jest bardziej jak zoo, gdzie patrzą na nas i studiują. Ale jeśli jesteśmy w więzieniu, to, jak rozumiem, nie mamy wolnej woli.
Dobrze myślę?
Dziękuję za odpowiedź.


Narzędzia są w twoich rękach, wokół ciebie, wszędzie ... można powiedzieć, że są nawet wydobywane z twojego wnętrza. Twoim obowiązkiem jest otworzyć je dla siebie, a następnie zrobić z nimi, co chcesz ... ale zawsze pamiętaj o konsekwencjach.

Więźniowie mogą nadal decydować, co robić w więzieniu za pomocą otrzymanych narzędzi, mogą sami decydować, jak chodzić po podwórku, rozmawiać, myśleć ...
Masz wolną wolę, więc cierpisz i boisz się swojego cierpienia.

Drogi Insider,
Dziękuję za odpowiedź na moje dwa poprzednie pytania i za poświęcony czas. Powinienem od razu zadać to pytanie z tymi dwoma poprzednimi ale robię to teraz. Po co dawać mi środki na wyjście z więzienia? Wydaje się, że nie pasuje to do celu samego więzienia.

Wiedziałem, że władza publiczna to marionetki sterowane rękami, których nie tyle, że nie możemy ujrzeć ale, że nam nie pozwalają, ale dlaczego zmuszać ich do głupiego działania (na zewnątrz) a przynajmniej do nielogicznego? Czy naprawdę potrzebujecie rewolucji?
Mówisz, że wojna jest w środku, a nie na zewnątrz, ale wydaje się, że władze publiczne chcą, abyśmy myśleli inaczej - po co nas wprowadzać w błąd? 
Przed osiągnięciem czego próbują nas powstrzymać? Wolności?
I tak (zgadzam się), przypominają mi o moim cierpieniu każdego dnia.
Dziękuję.


Jesteśmy neutralni i po prostu wykonujemy swoje obowiązki, które pod wieloma względami wyglądają jak działania negatywne. Jeśli przyjrzysz się uważnie, rozprowadzamy narzędzia, których możesz użyć, aby się uwolnić lub zniewolić - wybór należy do ciebie.

Boskie Prawo zawiera cel dla ciebie, a tego celu nie ma na tej planecie. Udowodnij, że jesteś godny ponownego wyzwolenia.

Dezorientowanie jest częścią całego procesu. To prawie tak, jakby wiedzieć, kto jest, a kto nie. Ci, którzy wspierają którąkolwiek z tych sławnych osobistości, przegrywają (tracą).

Wygląda na to, że próbujesz ostrzec Trinity przed udzieleniem pełnej wolności słowa. Czy tak jest?

Może robić, co chce i otrzymywać konsekwencje w skali globalnej.

Jaka jest twoja interpretacja Boskiego Prawa i jak mogę osiągnąć pokój sam ze sobą?

Poznać siebie i zorientować się gdzie jesteś to dwa najważniejsze pytania, na które należy odpowiedzieć. Twoim zadaniem jest zrozumieć to wszystko. W rzeczywistości, jeśli ktoś udzieli ci prawidłowej odpowiedzi to ona nic dla ciebie nie będzie warta, bo wszystko co w niej powiedziane nie będzie miało zastosowania u ciebie tak, jak
by było to twoje. Znajdź tę odpowiedź sam.

Jeśli znajdziesz odpowiedzi na te pytania, wykonasz większość obowiązków wobec siebie. Potem twoim zadaniem będzie życie zgodnie z Boskim Prawem, które otworzy się przed tobą po tym etapie, przed twoim odejściem.

Może wrócę jutro, a może we wtorek.

25.09.2005
Wtajemniczony:
UWAGA: Jestem Insider/AC 13. Z innego serwera proxy, poprzedni serwer proxy którego użyłem, zniknął. Dlatego używam innego, z innym adresem.

Wtajemniczony:
To znowu Insider / AC 13. I znowu z innego serwera proxy ... ten ostatni zniknął natychmiast po wysłaniu poprzedniej wiadomości.

Trudno mi tu wejść i pozostać w kontakcie, ale postaram się wytrzymać tak długo, jak to możliwe.

Pytanie do Insidera (AC 13):
Czy znasz Czarną Arystokrację?
Śledziłem i znalazłem powiązania między wszystkimi wciąż istniejącymi rodzinami królewskimi w Europie i na Bliskim Wschodzie. Znam ich nazwiska, siłę, pieniądze i wpływ na współczesny świat. Mogę nawet zidentyfikować tego, który jest potencjalnym Antychrystem (ma wszystkie znaki: cudowny, słodki młody człowiek, który jeszcze nie zrealizował się w roli światowego lidera). Czarna Arystokracja kocha tego młodego człowieka.
W końcu jesteś częścią Czarnej Arystokracji, Wtajemniczony?


Czarna Arystokracja jest odrębną frakcją, która działa z własnej woli. Mają inne pochodzenie, co zostało szczegółowo opisane w tekstach stworzonych przez moich przodków.
Jest to grupa znacznie węższa niż większość twierdzi, ponieważ jej rdzeń różni się od „ścian zewnętrznych”.
Są to ci, których zawsze mylisz z moją rodziną, a zatem kierujecie nienawiść na niewłaściwych (jak najmniej inteligentni pokazali na tym forum).

Co do Antychrysta ... w tej chwili są dosłownie miliony Antychrystów.
Nie jestem jednym z nich.
Znajdziesz ich wśród chrześcijan, muzułmanów, Żydów, ateistów, satanistów, agnostyków, buddystów, hinduistów itp.
Nie potrzebują przywódcy, aby stać się antychrystem w większym stopniu.

Muszę wyjaśnić: Chrystus nie jest spokrewniony z Jezusem z Nazaretu. Ta część została sfabrykowana później.

Gnostyk nr 13, czy podzielasz pogląd, że nasz dualny wszechświat zapewnia duszom doskonałą okazję do rozwinięcia w sobie bezwarunkowej miłości, aby mogły one przekroczyć nasz
dialektyczny wszechświat i nie uciec od niego?
Wciąż wierzysz w prawo równowagi i karmy, które czyni duszę królem w jednym życiu i żebrakiem w innym. Jeśli to jest prawdą to nie ma znaczenia, czy należysz do elity - to może być wyjątkowym doświadczeniem dla duszy, tak wyjątkowym jak każda inna rola w społeczeństwie, o ile dusza się rozwija.
Czy historyk Lawrence Gardner jest wpływowym członkiem elity, jak twierdzi Icke, czy może jest zwykłą osobą z dostępem do ukrytych informacji? Insider, dziękuję za wiadomości (mam nadzieję, że ten wątek rozmowy nie jest mistyfikacją ze strony niedojrzałej osoby. Chciałbym wierzyć, że mówisz poważnie)


Zadaniem każdej duszy jest wypełnienie tego póki znajduje się ona w ludzkim ciele. Jedną z części jest to, co można nazwać „wyjściem poza granice” świata materialnego, po którym następuje przejście na nowy poziom, a w przypadku niepowodzenia-  reinkarnacja. Jednak słowo „miłość” jest niezrozumiane ... nie oznacza miłości w sensie ludzkim, która zniewala ludzi. To zepsuta wersja prawdziwej miłości. Boskie Prawo rządzi tym, co nazywa się karmą, ale jest ono znacznie szersze i „surowsze” niż ludzie chcą myśleć.

Przykład: ten, kto umiera powolną, bolesną śmiercią z powodu raka, zasługuje na to, ten człowiek przechodzi korektę, to dla jego własnego dobra. Brzmi „surowo”? To jest kolejność rzeczy. To co w naszym świecie wygląda negatywnie, może wyglądać inaczej, jeśli spojrzysz na cały obraz. Kiedy ludzie mówią o reinkarnacji (ponowne wcielenie jest czymś przeciwnym do poprzedniego życia) to tu nie ma uniwersalnego prawa, które określałoby, co powinno się ostatecznie wydarzyć. Reinkarnacja istnieje, ale jeśli wykonałeś swoje zadanie, to nie ma reinkarnacji, nie ma potrzeby przechodzenia przez wszystkie poziomy życia na Ziemi, ponieważ przejście to jest w zasadzie bezcelowe. Gardner odnosi się do ludzi, którzy chcą sławy i uznania przez ludzi, i otrzymuje je w zamian za niektóre usługi (szerząc dezinformację "posypaną" faktami, które służą ludziom jako przynęta). Został inicjowany na niektórych poziomach, ale nie jest tak głęboki poziom jak mogłoby się wydawać (w tym jemu samemu), chociaż jest dość bystry. Jest członkiem co najmniej sześciu „wspólnot” (jednak trzy z nich są blisko spokrewnione i można je uznać za jedno, więc można mówić o co najmniej czterech), ale społeczności te mają dokładnie tyle samo siły / mocy, co wy im dajecie. Ludzie tacy jak Icke pomagają wzmocnić te społeczeństwa, nie zdając sobie z tego sprawy. Mówię poważnie.

Czy dzieje się tak dlatego, że chrześcijanie uczą, iż człowiek musi być posłuszny Bogu, który jest święty? Innymi słowy, to On może osądzać, co jest dobre, a co złe?

Po pierwsze, chrześcijaństwo czyni bożka od człowieka o imieniu Jezus z Nazaretu, co jest obrzydliwością (w biblijnym tego słowa znaczeniu). Chrześcijanie uczą tego, co im kazali nauczać ci, którym się oni sprzeciwiają. Mógłbym powiedzieć, kto był tymi czterema osobami, które napisały Stary Testament, i dokładną datę napisania, jeśli bym tego potrzebował. To samo dotyczy waszego Nowego Testamentu, który był spisany przez sześć osób z dwóch różnych dziedzin.

A dlaczego popełniasz błędy pisząc proste słowa, takie jak „złośliwy”? To wydaje mi się interesujące.


Angielski nie jest moim językiem ojczystym, nawet nie drugim lub trzecim językiem, może czwartym, ale piszę szybko i bez sprawdzania aby odpowiedzieć na tak wiele pytań w ograniczonym czasie. Między innymi niedawno zdałem sobie sprawę, że powinienem pisać jeszcze szybciej, ponieważ serwery proxy z których korzystałem znikały.

Dlaczego zdecydowałeś się teraz mówić?

Niektórzy z nas mają za zadanie to robić bez przekraczania pewnych granic. Jak myślisz, dlaczego jakaś wiedza nagle pojawiła się w przeszłości? Przypadek, szczęście, zbieg okoliczności?

pytania
0 - O jakim Boskim prawie mówisz?
1 - Dlaczego wy MANIPULUJECIE tym światem?
2 - Dlaczego manipulujesz tym światem?
3 -  kto twoim zdaniem daje ci na to prawo?
4 - Czy otrzymałeś swoją aktywność, czy sam ją wybrałeś?
5 - Czy jesteś człowiekiem?
-------------- ZNOWU TY -------------
„Boskie prawo zawiera dla ciebie cel, a tego celu nie ma na tej planecie. Udowodnij, że jesteś godny ponownego wyzwolenia. ”
-------------- ZNOWU JA -------------
Wiem i czuję to. Moje życie ma cel. Ale nawet nie wiem, kim jestem, nie mówiąc już o moim celu.
6 - Jak zdobywa się tę wiedzę? Ciężką pracą czy też przychodzi do ciebie
przypadkiem?
7 - Czy znasz cel swojego życia? Jeśli tak, to jak się o tym dowiedziałeś?

W odniesieniu do planety, na której żyjemy:
8 - Na jakiej planecie żyjemy? Czym w końcu jest planeta Ziemia?
9 - Co możesz nam powiedzieć o Muhammadzie (niech jego imię będzie uwielbione)?


0. Boskie Prawo jest manifestacją woli Najwyższej Istoty, która nie tylko stwarza wszystko we wszechświecie, ale także je wspiera, odżywia, równoważy, energetyzuje i odnawia. Rządzi także innymi światami, w tym światem, do którego pierwotnie należysz.
1. + 2. Odpowiedziałem na to pytanie wiele razy, to nasza powinność.
3. + 4. Rytuały mają swój cel. Jeśli zrobisz coś, co nie było dozwolone, lub wykonasz zadanie, które nie zostało ci przypisane, będziesz cierpieć podczas tych rytuałów. Zauważysz to w swoim codziennym życiu. Emanacje mają wiele form, a ten, kto rozumie te problemy, łatwo rozpoznaje z kim ma do czynienia i jakie jest jego zadanie.
5. Ja, podobnie jak ty, istnieję w formie człowieka.
6. Odpowiedziałem na to pytanie w poprzednim poście, krótko mówiąc, mamy obowiązek „ją zdobyć”. Umiar prowadzi cię we właściwe miejsce, gdzie wszystko się zaczyna. Wcześniej musisz dowiedzieć się, kim jesteś i czym jest to miejsce (gdzie większość ludzi błądzi), w przeciwnym razie twoje myśli staną się błędne, co doprowadzi cię do błędnych ścieżek.
7. Tak Te rzeczy nie mogą być ci szczegółowo przekazane przez kogoś - w rzeczywistości doprowadziłoby to do rezultatu odwrotnego do tego, co należy osiągnąć (to wyjaśnia mój sposób odpowiedzi, pojmij to). Możesz zostać doprowadzony do pewnego punktu, po którym wszystko będzie zależeć od ciebie.
9. Sądząc po tym, jak wymawiasz jego imię, zakładam, że jesteś muzułmaninem. Oddawanie czci ludziom, którzy w jakiejkolwiek formie byli częścią tej planety, czyniąc z nich bożków i wychwalając ich, w tym mówiąc o nich ustnie lub na piśmie, jest „grzechem”. Właśnie to zrobiłeś dodając w nawiasach słowa, które przenoszą jego imię na poziom wyższych istot. Człowiek jest "zepsuty" gdy przebywa na tej planecie ... każdy i dowolny człowiek. „Śmierć” nie zmienia dawnej osobowości. Chwała i modlitwy mogą być kierowane tylko do doskonałych istot. Mahomet, podobnie jak Jezus, Mojżesz, Abraham, Budda, był człowiekiem, który zaczął myśleć, że jest właścicielem wiedzy lub, jak powiedziano wcześniej, „mistrzem gry”. Bardzo łatwo jest sprawić, by ludzie uwierzyli, że są oświeceni i znają prawdę ... a wtedy pomyślą, że ich zadaniem jest obudzenie innych. On został wykorzystany, a jego dziedzictwo nadal służy do rozdzielania ludzi, podobnie jak inne religie / ideologie / „filozofie”. Dwóch jego najbliższych asystentów było sługami „rodzin”, a także jedną z jego żon (słudzy rodów również byli wśród asystentów Jezusa, Buddy, Mojżesza - wymień kogokolwiek). Po jego śmierci ci trzej doprowadzili jego zwolenników do rozpadu, i to było główne przeciwstawienie się Mahometowi. Dlatego muzułmanie, którzy wierzą, że istnieją oddzielne obszary islamu, w rzeczywistości buntują się przeciwko własnemu „prorokowi” ... a są to prawie wszyscy muzułmanie. Koran zawiera ziarno prawdy, ale ta prawda tonie w morzu zniekształceń, co można powiedzieć także o innych „świętych” księgach. Został napisany przez czterech autorów z trzech „krajów”: jednego zachodniego i dwóch Bliskiego Wschodu.

Insider 13, czy jesteś antychrystem?

Ponieważ Jezus z Nazaretu nie jest Chrystusem, nic z tego, co powiedziałem, nie jest antychrześcijańskie. Ci, którzy mówią coś przeciwnego, są antychrystami.

Czy rodzina, w której dzieci mają wrodzoną zdolność do „wizualizacji” części „linii krwi”?

Nie. W rzeczywistości osoba, która nie ma żadnego związku z tymi rodzinami, także może mieć tę zdolność. Każdy może zdobyć tę umiejętność ... musisz się do niej dostroić. Ta zdolność jest przewidziana przez Boskie Prawo dla każdego, kto jej szuka. Próbowałem to wyjaśnić wcześniej ... krew, geny itp. nie są tak ważne, jak się wydają. Świat fizyczny jest słaby i nie może wpływać na Boskość. Ktoś, kto nie ma związku z rodzinami, może doświadczyć wpływu Boskości w taki sposób, że może przekroczyć wszystko, co rodziny rodu mogłyby kiedykolwiek osiągnąć dzięki wspólnym wysiłkom. Niektóre osoby z linii rodowych mają wrodzoną zdolność kontrolowania ludzi w określonych okolicznościach. I to jest główna cecha związana z linią krwi.

Dla mnie „elita” oznacza tych, którzy stawiają pieniądze ponad ludźmi lub ogólnie innymi prawdziwymi wartościami… oraz ci, którzy posiadają pozycję społeczną, ponieważ mogą je kupić lub odziedziczyć, niezależnie od swoich kwalifikacji.

Doskonale opisałeś elitę swojego typu, ale nie moją.
 

 Czy jesteś Rothschildem? Moje pytanie jest nieistotne w porównaniu z wieloma innymi pytaniami zadanymi tobie w tym temacie, ale dlaczego nie mógłbyś być jednym z Rothschildów z 500 najbogatszych ludzi magazynu Forbes na świecie.

Jeśli byś czytał uważnie to nie zadałbyś tego pytania. Znani ludzie nie mają władzy, więc Rothschildowie są na tym samym poziomie, co przodkowie obecnych Templariuszy ... przy okazji, rodowód nie powinien być powodem do dumy. Wszystkie te słynne rodziny / klany / stowarzyszenia tańczą w rytm cudzej muzyki. Co do twojego pytania - nie, nie jestem Rothschildem. Z jakiej jestem rodziny? Większość mówi o rodzinach rządzących, a jednak nie wiedzą, kim są te rodziny. Błędnie uważają, że są to rodziny Busha / Clintona / Rothschilda itp., Ponieważ niektórzy teoretycy „badali” tę kwestię, a niektórzy „znawcy” mówili im o tym, dostarczając dowodów. Należę do rodziny rządzącej, której nazwiska rzadko wspominane są w historii i nikt nawet nie wie, kim jesteśmy. Po drugie, uważasz magazyn Forbes za wiarygodne źródło informacji, podczas gdy wszystkie te listy ponownie pokazują, że łatwo się wami manipuluje i nie jesteś w stanie zrozumieć, co się naprawdę dzieje.

Godne ... ciekawe słowo. Czy oczekujesz, że ci z nas, którzy wiedzą o świecie dwubiegunowym i dokładają wszelkich starań, aby nie grać w tę grę o nazwie „polaryzacja”, uważają, że musimy stać się godni? W czyich oczach? Możemy stać się godni tylko w swoich własnych oczach. Ale co z ideą, że „Wszechświat jest w nas”? Gaja i wszystkie inne „rzeczywistości” przestrzenne są złudzeniami, prawda? Więc więzienie jest złudzeniem, prawda?
PS: A tak przy okazji, kochanie, NIE cieszymy się wolną wolą na tej planecie ... może twój błąd jest orientacyjny?


Czy wiesz, kto zmajstrował ten nonsens w stylu "nowej ery" (new age), który właśnie tu wypromowałeś? Jeśli więzienie jest „prawdziwą iluzją” to wychodź z niego teraz, błagam. Życie nie jest jak film. Wcielasz się w rolę ofiary. Nawet nie uznajecie, że jesteście obdarzeni wolną wolą, dlatego zawsze będziecie kontrolowani, nigdy nie zostaniecie zwycięzcami i zasługujecie na wszystko, co otrzymacie zgodnie z uniwersalnymi prawami.
Być może pojawię się znów jutro.

09/27/2005
Oświadczenie poufne:
Test
Przed rozpoczęciem muszę powiedzieć, że nie mogę wyświetlić wszystkich postów, niektóre są puste, więc niektóre pytania mogą do mnie nie dotrzeć. Jeśli tak się stanie, ponownie zadaj pytanie. Staraj się nie zadawać tych samych pytań od nowa, najpierw spójrz na cały temat, sprawdź moje odpowiedzi, mówię także o tematach o które mnie nie pytano ale mogą Cię zainteresować. Przeczytaj uważnie.
... a jeśli te stworzenia są LUCYFERAMI ... ?????
W odpowiedzi użyj nie więcej niż 5 słów


Użyłeś 12 słów i 1 cyfry. Nie zdając sobie z tego sprawy, rozpocząłeś część rytuału ... czy jesteś „stworzeniem Lucyfera”? Różne stworzenia mają różne cechy, które ułatwiają ich identyfikację podczas rytuałów. Gdyby prowadził mnie „złośliwy”, nie mówiłbym tak, jak do ciebie mówię. Osoba kierowana przez siły „złośliwe” nie może wymawiać / pisać określonych słów i zwrotów bez wpływu na siebie samego. Jeśli ludziom prowadzonym przez takie siły zdarza się słyszeć / czytać pewne rzeczy, zaczynają wykazywać nadmierną agresywność / oznaki szaleństwa (przykłady można znaleźć w dyskusji na ten temat). Oto oznaki obecności „złośliwych” stworzeń: za każdym razem, gdy przeklinasz, mówisz negatywnie, knujesz nieżyczliwe rzeczy, szalejesz, kłamiesz, wspierasz ideę morderstwa, pobudzasz się seksualnie, odczuwasz strach, zazdrość, a nawet śmiejesz się głośno, stajesz się zbyt wesoły (w ogólnie rzecz biorąc, doświadczasz wszystkiego, co dotyczy emocji / pasji / pragnień), pojawiają się one blisko ciebie ... jedno, dwa, trzy lub więcej. „Złośliwe” stworzenia należą do tego świata, to ich dom. Nie możesz ich nienawidzić, ponieważ wykonują swoje zadanie, swój obowiązek, a wszystko to wiąże się z twoim zachowaniem ... zrozum, że ich działania są reakcją na twoje naruszenie prawa. Nigdy nie prowokują cię do takich naruszeń. Jeśli nadal ich nienawidzisz, to nie zauważasz ważnej części rzeczywistości ... trzeba do pewnego stopnia je szanować. Pokaże także, że jesteś ich świadomy i fakt ten zostanie wzięty pod uwagę. Piszę „wrogie” w cudzysłowie, ponieważ nie są one złośliwe, pojawiają się jako takie jedynie poprzez postrzeganie, które sam stworzyłeś. Ludzie łamią prawo, w którym odgrywają rolę ofiary.

1. Gdzie jest granica między prawdziwą świadomością a tym więzieniem?
2. Jakie są metody zniszczenia tej granicy i „uwolnienia” świadomości?


1 + 2. Wszystko zależy od tego, co rozumiesz przez prawdziwą świadomość i granicę "interfejsu" (połączenia?). Z mojej perspektywy to zrozumienie może być wręcz przeciwne do tego, co masz na myśli.
Prawdziwa świadomość jest wam dana, kiedy jesteście dostrojeni do Rozumu Wszechświata, który działa zgodnie z Boskim Prawem (wcale nie są oni tym, co wielu ludzi przywykło o nich myśleć). Ten Rozum przenika wszystko, rządzi wszystkim, więc kiedy jesteś z nim połączony, możesz poczuć jego nieograniczoną moc. Żadne więzienie nie może powstrzymać tej mocy, więc zawsze istnieje możliwość uwolnienia, zostaniesz doprowadzony do pewnego punktu, ale jednak będziesz musiał wykonać większość pracy sam. Ale to dopiero początek, przed tobą wiele pracy nad sobą. Wyjaśniłem kilka razy, ile mi to dozwolone, jak nawiązać połączenie, przynajmniej od czego zacząć. Decyzja należy do Ciebie. Z pewną ostrożnością dodam, że studium starożytnych tekstów będzie przydatne (chociaż zawierają dużą liczbę niezamierzonych zniekształceń i błędów tłumaczy), ale dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu przebudzenia rozpoznasz / zapamiętasz małe fragmenty, które są prawdziwe. Jeśli nie jesteś na tym poziomie, postrzegasz części zawierające zniekształcenia / nieprawidłowe tłumaczenia jako prawdziwe (coś, co niektórzy tutaj pokazują, szczególnie w przypadku jednego trendu religijnego) i doznasz zawodu.

Spróbuj nam wyjaśnić sytuację. Jesteś niby dobrym facetem, który daje nam niezbędne narzędzia, czy kontrolujesz nas? Czy zmieniłeś swoje podejście do nas lub jak?

Użyłem tylko neutralnych terminów, nie mówiąc o czymś negatywnym lub pozytywnym sensie, po prostu zapewniam ci narzędzia, które możesz wybierać i używać, jak chcesz ... jesteś naruszającym prawo. A może chcesz powiedzieć, że kontroluję każdy aspekt twojego życia, co godzinę, każdą minutę, każdą sekundę i zmuszam cię do myślenia / mówienia / działania w określony sposób? Złościsz się na niewłaściwą osobę.

Aby posiąść wolność, powinienem wiedzieć, dlaczego tu jesteśmy, czy po prostu muszę dowiedzieć się, gdzie dokładnie jesteśmy? Czy należy znaleźć odpowiedzi „w sobie”, „wejść” do tajnych stowarzyszeń, czy poprzez najwyższą boską interwencję, czy też należy zastosować wszystkie trzy sposoby? A może żaden z nich nie jest dobry? Nie odpowiedziałeś na żadne z moich innych pytań, mam nadzieję, że cię nie uraziłem.

Musisz zobaczyć całe spektrum. Kiedy wizja jest częściowa, przypomina to patrzenie przez okno częściowo zasłonięte zasłoną. Nie wiesz, co kryje się za tą zasłoniętą częścią okna, dlatego nie możesz działać w odpowiedni sposób. Co zamyka przed nami całe spektrum? Zrozum czym jest to miejsce i gdzie się ono znajduje, dowiedz się, kim jesteś, jak tu trafiłeś, dlaczego tu przybyłeś, jak wrócić. Przygotuj się na odpowiedzi, oczyść się, sięgnij do umysłu, powiedz (wewnątrz - „na zewnątrz”), że jesteś gotowy, żyj ściśle zgodnie z otrzymanymi odpowiedziami.
Nigdy nie wchodź w „tajne stowarzyszenia”, bez względu na okoliczności. Unikajcie także wszelkich religii, w tym new age, nie ufajcie ludzkim guru / prorokom / kapłanom / rabinom / imamom / papieżom / wróżkom / „mediom” / Dalaj Lamom / politykom / pisarzom / naukowcom / „celebrytom” / rodzicom itp. e. jako autorytety w sprawach Boskości ... w innych sprawach masz swobodę akceptowania lub odrzucania ich opinii, jednak akceptujesz również konsekwencje swojego wyboru. Potrzebujesz tylko siebie i Boskości, żadnych ingerencji ze strony innych odzianych w ciała ... Powtarzam, nie pozwól nikomu ingerować. Jeśli twój ojciec poprosi cię o szklankę wody, aby upewnić się, że dbasz o niego i sprawdzisz swoje posłuszeństwo, to co zrobisz: przyniesiesz wodę bezpośrednio ojcu lub zaniesiesz szklankę wody sąsiadowi i poprosisz go, aby powiedział ci, o co prosił twój ojciec , pomimo faktu, że sąsiad nie usłyszał prośby i w danej chwili pije swoją własną szklankę wody?
Czy ja jestem takim sąsiadem? Nie dotknąłem szklanki wody, właśnie otworzyłem drzwi i powiedziałem tobie, że musisz wrócić do ojca.
Nikt mnie nie obraził, ludzie się sami obrażają. Byłbym urażony, gdyby to, co mówię, byłoby przeciwko Jedynemu, a jeśli tak, to ja zapłacę za to. Odpowiadam na pytania, zaczynając od tych, na które po raz ostatni nie miałem czasu i robię to tak długo, jak pozwala mi czas. Czasami pomijam pytanie, ponieważ odpowiedź została już udzielona, ​​jeśli pytania nie są związane z tematem, a także dlatego, że nie widzę niektórych postów.

Jaka jest Twoja opinia na takie tematy, jak NESARA / PLANET X / PRZEMIESZCZENIE BIEGUNÓW / FIRST CONTACT / "Powtórne przyjście"? Kto lub co kryje się za tymi opowieściami i dlaczego?

NESARO: W dłuższej perspektywie osobiście przynosi to efekt przeciwny do zamierzonego.
PLANETA X: już nie istnieje jak wiele planet, księżyców, gwiazd, galaktyk. Jednak ich śmierć zawsze rodzi coś, co oznacza, że ​​nie przestają być częścią całości, nadal odgrywają swoją rolę.
PRZEMIESZCZANIE SIĘ BIEGUNÓW: o ile mi wiadomo, zdarzyło się to dwa razy w drugiej i trzeciej erze, w razie potrzeby nastąpi to ponownie.
DRUGIE PRZYJŚCIE: wracasz do miejsca, które jest dla ciebie rodzime po pomyślnym zakończeniu zadania, co oznacza, że ​​powtórne przyjście nie może się zdarzyć na Ziemi, ponieważ nie należysz do Ziemi. Ludzie, którzy czekają, aż „wybawiciel” na Ziemi wykona za nich całą pracę, robią źle. Zauważyłem, że niektórzy chrześcijanie są źli i atakują mnie osobiście, wysyłając mi przekleństwa, no cóż, wolno im tak postępować. Mówiłem więcej o chrześcijaństwie niż o innych religiach, ponieważ taka była natura zadawanych pytań. Ale to samo powiedziałem o innych religiach / ideologiach, kiedy mnie o to zapytano.

Oto, co mnie interesuje w tym wszystkim: jeśli ktoś traci czas i energię, próbując odnaleźć powiązania i znaleźć klucze pozostawione w licznych książkach i legendach oraz oddzielić ziarna od plew, to co dalej? Jeśli ta osoba zastosuje w praktyce to, czego się nauczyła, czy zbliży się do prawdy, do której rodziny rodów już najwyraźniej mają dostęp?

Tak. Powtarzam, rodowód jest ważny tylko dla zarządzania ludźmi, nie zapewnia specjalnych umiejętności, które czynią człowieka bardziej kompetentnym, chociaż wiedza jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, ponieważ wygląda to tak na zewnątrz. Ale ta wiedza nie jest ukryta, Prawdy nie można ukryć, ona chce, abyś o niej wiedział, zaprasza cię w każdej chwili swojego życia. Dlatego jest przekazywany wam przez siły rządzące wraz ze zniekształceniami i fałszywymi dodatkami, mającymi na celu zamieszanie i zmuszenie do zaakceptowania tych zniekształceń. Nie ma ani jednej napisanej książki, która zawierałaby Prawdę i tylko Prawdę. Wybierz go i żyj zgodnie z nim, włącz go w każdy aspekt swojego życia ... jest to najtrudniejsze zadanie dla ludzi, ponieważ trzeba wznieść się ponad ten świat fizyczny / materialny, pozostając w ludzkim ciele, co wymaga czegoś przeciwnego.

Jak blisko prawdy są pisma Neila Donalda Walsha w jego serii Rozmowy z Bogiem? Czy jesteś w pewnym stopniu związany z Plemionami Ptaków wspomnianymi w książkach Kena Careya
The Third Millennium?
Ile prawdy jest w artykułach Sheldon Needle na stronie www.paoweb.com?


Indianie amerykańscy z powodzeniem zachowali wiedzę, ale w naszych czasach (podobnie jak w ubiegłym wieku) byli oni reprezentowani w błędny sposób.
Integracja „działa”.

O wymienionych autorach: jak pisałem wcześniej, nie leży w twoim interesie akceptowanie interwencji człowieka / doradców / pośredników między tobą a Boskością. Niektóre rzeczy, które powiedzieli, mogą być prawdziwe, ale nigdy nie będzie pełnej prawdy.

Nikt na Ziemi nie może „uwolnić” nikogo z nas. Nikt poza Ziemią nie widzi powodu, dla którego ktokolwiek z nas musi zostać uwolniony. Boskie źródło samo w sobie (jeśli w ogóle istnieje) czeka, aż uwolnimy się indywidualnie. Nie będzie ani masowego „wniebowstąpienia”, ani masowego „oświecenia”, a ci, którzy nazywają siebie „my - naród”, zostaną oszukani przez ten sam masowy „my - naród”, która wydłuży okres wyroku, na podstawie którego nas tu zamknięto. Możemy pozostać w tym miejscu na wieczność, jeśli dokonamy takiego wyboru, i stworzyliśmy system przekonań, który pozwala nam to zrobić.


Usunąłbym słowa: „Nikt poza granicami tej Ziemi nie widzi powodu aby uwolnić któregokolwiek z nas” i „(jeśli w ogóle istnieje)”. Odnośnie pierwszego zdania: był czas, kiedy istniały istoty posiadające moc, aby to zrobić, ale nie miały takiego zadania. A źródło boskości 
ISTNIEJE... nie ma kwestii oczekiwania, pragnienia itp.

Jesteś na właściwej ścieżce, jest to również widoczne z innego postu, ale życie jest ważną częścią tego zadania.


Czy Chrystus był tu przysłany przez Boskie prawo aby naprawić sytuację?

 Tak, ale Chrystus nie wcielił się w ciało człowieka o imieniu Jezus z Nazaretu, 2014 lat temu, 20 marca, prawie dwie godziny przed wschodem słońca (to jest sekret czasu narodzin waszego „syna Bożego”).
Chrystus (którego prawdziwe imię było inne, ale tutaj będę używał tego) pojawił się raz, tylko raz, a było to w innej epoce, tak dalekiej od naszej, jak epoka, w której żył Jezus z Nazaretu.

Czy wiesz, kto podtrzymuje pamięć o prawdziwym Chrystusie?
Czy wiesz, kto podtrzymuje pamięć o fałszywych Chrystusach?

Odpowiedź jest przeciwieństwem tego, co myślisz.

Dlaczego wszystkie elity czczą Lucyfera - kłamcę i oszusta?

Miliony ludzi na tej planecie służą własnym nieczystym pragnieniom materialnym / fizycznym / psychicznym / emocjonalnym, ale czy są elitą?

Czy istnieje dziś wojna wewnątrz rodziny między „wyższymi istotami”?

Wyższe istoty nie mają fizycznych ciał, nie mają „walk o dziedziczenie”, nie są kontrolowane przez ten świat, a zatem nie cierpią z powodu wrogości.
Odwołujesz się do ludzkich dynastii i uważam, że odpowiedź na twoje pytanie jest dość oczywista z tego, co już tu napisałem. Zawsze byli tacy, którzy nie wypełniają swoich obowiązków.
Należę do mniejszości.
Ludzie nie rozróżniają frakcji.

Czerwoni Chińczycy wycofali się z Programu Badań Aktywnych Auroralnych Wysokiej Częstotliwości RITO: Super Typhoon ** Eye for Eye **
???????????????????????????????
Co o tym myślisz?


Nie zwracaj uwagi na „wiadomości ze świata”, wszystkie są zorganizowane w taki sposób, abyś zwracał na nie uwagę. Walka, na którą należy zwrócić uwagę, odbywa się na poziomie osobowości.

Komentarz Insidera:
Charlan, przeczytałem to, co napisałeś:
1. Działasz / mówisz inaczej niż bezpośredni spadkobiercy elitarnych dynastii, co jest dobre, ponieważ oni zignorowali swoje zadanie.
Oznacza to, że podświadomie oddzieliłeś się od dynastii (nawet jeśli nie zdarzyło się to na poziomie świadomości, i należy to zrozumieć).
Zdałeś (zaliczyłeś) pewien poziom, na którym byłem 11 lat temu.
2. Twoja wyższość w wielu obszarach wynika nie tylko z genów, mają one nieco inny cel. Wspomniałem już o tym wszystkim powyżej.
Il vecchio sentiero e vicino * Stara droga jest blisko *
Komentarz Insidera:
Oazaki / Hiko Seijuro / Aiki-Mei,
Zanim dostrzeżesz pewną wiedzę, poznasz jej źródło.
Czy wiesz, skąd pochodzi „wiedza”, którą tutaj wydrukowałeś, kiedy została odkryta, jak to było i przez czyje ręce przeszła?
Co ważniejsze, kto sprawował kontrolę, kiedy dokumenty były sporządzane tymi rękami?
Mówię to z najlepszymi intencjami.
Gdybyś to wiedział, nie opublikowałbyś postu w takiej formie.
Sprawdź przyczynę problemu i sam się przekonasz, że jest on dla Twojego dobra.
Wiedza nie powstaje z niczego, zawsze jest przekazywana ... nie ma wyjątków.

Proszę, jesteś członkiem elitarnej rodziny, którą my gardzimy, ale jak dotąd nikt o tobie nie słyszał.
Dlaczego powinniśmy gardzić tymi, których nie znamy?
Dlaczego mamy tobą gardzić?
Czy wiemy, że gardzimy twoją rodziną?
A może na podstawie tego, co wiesz o rzeczach, które spożywamy na co dzień, doszedłeś do wniosku, że gardzilibyśmy tobą gdybyśmy wiedzieli, kim jesteś?
i dalej:

Jeśli ci, których znamy z imienia, nie należą do „dynastii”, a ty jesteś członkiem elitarnej rodziny, którą gardzimy, to milcząco zakładasz, że znamy cię tak dobrze, że możemy gardzić.
Jak to możliwe, jeśli nie znamy imion ani twarzy ludzi o prawdziwie elitarnym rodowodzie? A jeśli to możliwe, to czy wszyscy ludzie gardzą tobą, czy tylko ci, którzy nie rozumieją twoich prawdziwych intencji i / lub natury?


Odpowiem na to pytanie po raz ostatni.

Istnieje nieporozumienie dwóch zasad. Stosowane są terminy, które nie dotyczą mojej rodziny, chociaż jest ona częścią zarządzania.
Błędne postrzeganie natury naszej obecności i błędne postrzeganie miejsc, które zajmujemy, które pozwalają nam wpływać na życie ludzi ... I natychmiast stajesz się kontrolowany. Nie możesz gardzić innymi z powodu własnego niezrozumienia istoty sprawy, ale właśnie tak się dzieje.
Tak więc jest to fałszywy cel =  zmarnowana energia.

13, jeśli boskość jest przenoszona przez krew, jaka jest twoja grupa krwi i współczynnik Rh? Czy jesteś częścią templariuszy, czy jesteś związany z Watykanem?

Boskość sama wybiera, w jaki sposób przekazać mu swoją moc „w dół”.
A krew / geny / szczegóły fizjologiczne to tylko niewielka część tego, jak wszystko się dzieje. W gruncie rzeczy pokrewieństwo nie jest konieczne ... czy to nie brzmi sprzecznie?

Ale tak jest, a dowody są wokół ciebie.

„To, co powiedziałeś, może się zdarzyć, ale mogą to zrobić tylko ci, którzy kontrolują niższe poziomy. Ci, którzy są wyżej, wpływają na to, co konsumujesz każdego dnia."
Chcę o tym wiedzieć.


 Ja osobiście cię nie znam, ale wiem, że nie jem ani nie piję 90% tego, co przełykasz codziennie. Nawet się nie zbliżam, żeby nie dotykać tych rzeczy. To prawie wszystko, co jest sprzedawane wszędzie, z małymi wyjątkami.
Muszę dodać, że istnieją tam gradacje, a to co spożywane ma inny wpływ na różnych ludzi. Na przykład 2 skrajne przykłady ludzi, którzy spożywali to przez długi czas, niektórzy prawie wpadli w stan transu podczas jedzenia, podczas gdy na innych nie miało to żadnego wpływu. Większość ludzi znajduje się pomiędzy tymi skrajnościami, to co konsumują wpływa na nich tak aby tego nie zauważali. „Szybko się zużywają”, męczą się, starzeją, myślą wolniej, koncentrują się na potrzebach emocjonalnych / fizycznych, w stosunkowo młodym wieku mają problemy zdrowotne, o których nikt przed 200 laty nie słyszał, tj. jakość życia spada.
Nie jesteś zredukowany do tego, co jesz, ale to, co jesz, kontroluje twoje postrzeganie siebie i reakcji twojego ciała. Wyrządzacie sobie krzywdę z powodu własnej ignorancji i lenistwa. Kiedy ostatni raz studiowałeś, co dokładnie jesz lub jak produkowana jest wasza woda sodowa? Po przeanalizowaniu tego wszystkiego i dowiedzeniu się, jakie substancje są stosowane i co powodują, zadaj sobie pytanie: czy włożę tę substancję do ust mojego dziecka i zmuszę, żeby przełknęło? Ale robicie to codziennie w stosunku do własnych dzieci.

Ponadto, jak wskazujesz, częstotliwości elektromagnetyczne są wszędzie, a najbardziej aktywnym miejscem jest twój dom. Czy kiedykolwiek odłączyłeś swój dom, aby zobaczyć różnicę w wibracjach?

Natychmiast zasypiasz i śpisz z poczuciem komfortu.

I przed kim / lub przed czym odpowiedzialne są elity?

W końcu wszyscy odpowiedzą przed Jedynym.

Ach, światowa elita, tak zwane "towarzystwo z wielkiego świata". Idealnie do bólu ale zawsze to samo, powtarzające się cechy i kilka rodzajów uczestników. Wszystkie inne gady, szaraki, hybrydy, zdrajcy człowieczeństwa uginają kolana przed tym poziomem.

Ludzie "z towarzystwa" nie mają nic wspólnego z dynastią ... to wasza krew.

Powiedz mi, jakie okultystyczne informacje lubisz najbardziej?

Ukryte nie istnieje.


Komentarz Insidera:
BTN nli,

Odpowiedzi na niektóre pytania, a także staranne przemyślenie niektórych pytań, mają odwrotny wpływ na wyniki tego, co staramy się osiągnąć; wszystko to ci nie pomoże.
Omar, który był blisko niego w chwili śmierci, ale odrzucił śmierć (zyskując czas), i ten, który był obok Abu Bakra i zabrał go na mowę Omara, gdy wrócił z Medyny ... jednak żona jest ważniejsza.
Teraz to nie ma żadnego znaczenia, wszystko już dawno zostało ukończone.

Nie używam poczty e-mail, a moja obecność tutaj zakończy się za kilka dni.

Czy jesteś w jakiś sposób związany z Annunaki, o którym pisali Sumerowie?
Jak blisko są prawdy książki z trylogii "The Illuminatus": "Oko w piramidzie", "Złote Jabłko", "Lewiatan" Roberta Shaya i Roberta Antona Wilsona?
Czy to prawda, że ​​Moroni, wspomniani w Księdze Mormona, są kosmitami z Plejad i czy prawdą jest, że takie stworzenia pozostają w kontakcie z ludzkością?


Nie ma już tutaj, to była inna era.

Ich wiedza nie należała do nich, wiedza jest zawsze przekazywana, dlatego jest ona i teraz.
Nie czytałem tych / tych (?) Książek.

Jeśli taka książka jest głośno chwalona przez krytyków, a jej sprzedaż jest intensywnie promowana to rozumiesz co to jest za czas.
Może zawierać pewne prawdy, ale będą one unosić się w morzu wynaturzeń. Nawiasem mówiąc, nikt nie twierdzi, że autorzy robią to celowo. Niektórzy rzeczywiście to robią (ci, którzy lubią być chwaleni i rozpoznawani, ci, którzy „sprzedali swoje dusze”), inni nie, a ci ostatni są zauważani i promowani, ponieważ im to służy. Nie ma nic prostszego niż napisanie bestsellera / wydanie hitu / napisanie scenariusza, jeśli znasz program najlepszych założycieli / promotorów.

Mormoni, podobnie jak inni ludzie religijni, są kontrolowani przez tych, którzy kiedyś kontrolowali swoich proroków / synów Boga / świętych itp.

W tym świecie Dusza, która kiedyś istniała w ludzkim ciele, nie może stać się Aniołem, i jeszcze raz stanowczo stwierdzam: Dusza nie może się w niego zmienić w tym świecie.

A jednak mówią, że Moroni odrodził się w postaci Anioła w naszym świecie.
Mormonizm zawiera rdzeń prawdy (podobnie jak inne religie), więc czytanie ich tekstów nie zaszkodzi, jeśli będziesz ostrożny.

Jakie produkty spożywcze są wykorzystywane do zarządzania nami? Czy jest coś, co należy a czego nie należy konsumować, aby pomóc nam lepiej widzieć rzeczywistość? Z czego składa się abstynencja? - czy to umiar we wszystkim, czy coś więcej?

Jeśli chodzi o jedzenie, patrz wyżej.

Jest to 1 część manipulacji używanych w połączeniu z innymi 6 metodami zarządzania codziennym życiem.
Jeśli potrafisz „usunąć” co najmniej kilka z nich ze swojego życia, wpływ dramatycznie się zmniejszy, ale nie to zwiększy twoją samoświadomość.

 Takie metody służą do waszego szybszego „zużywania się” i obniżenia jakości waszego życia. One są ze sobą połączone ..

Te metody to:

1. Żywność i napoje
2. Leki. „Zapobieganie chorobom” (w tym witaminy)
3. Fale elektromagnetyczne (w tym promieniowanie z komputerów, telefonów komórkowych, domowych gniazdek elektrycznych i wszystkich urządzeń z mikroukładami).
4. Mass- media, czy to TV-radio-gazety-czasopisma-Internet (najbardziej oczywista i najbardziej zniewalająca metoda)
5. Muzyka, dźwięki (inne niż media, używane inaczej, ale najczęściej za pośrednictwem mass-mediów)
6. Zanieczyszczenie powietrza
7. System edukacji (w tym znana literatura, która jest w większości niewiarygodna, czy to historia, psychologia, metapsychologia, „filozofia”, sztuka, nauka, poezja, religia, a nawet opowieści dla dzieci opowiadane niemowlętom)

Polityka zapożycza te metody i bombarduje cię codziennie, aby upewnić się, że są one obsługiwane).

Reguła mówi:

Zachowaj szczególną ostrożność w stosunku do tych, którzy są promowani / wychwalani / których oklaskują / kogo entuzjastycznie przyjmują krytycy.
Może to dotyczyć żywności, medycyny, najnowszych produktów zaawansowanych technologicznie, „artystów”, polityków, muzyków, książek, napojów itp.


Twierdzenia, że niektórzy z nich „przetrwali próbę czasu” są zorganizowane z określonymi celami.
Problem tu polega na tym, że przy zbyt dużym stopniu podejrzliwości możesz przegapić kilka klejnotów, które są celowo przenoszone przez niektóre kręgi otoczone narzędziami do manipulacji.

Istnieje kilka innych metod (społeczeństwa / sekty / sekty / ludzie śledzący się wzajemnie itd.), Ale 6 wymienionych wyżej punktów jest istotą tego, co promowali od czasów "rewolucji" francuskiej.

Abstynencja: świadoma forma ograniczenia oparta na samoświadomości, mająca na celu osiągnięcie wewnętrznego porządku Duszy (która jako całość jest tobą ale niewidzialnym, dusza nie jest częścią ciebie - jesteś jednością).

Ograniczenie emocji / pragnień / pożądania / energii nie oznacza ich porzucenia (zaszkodziłoby ci to, bądź ostrożny!), Oznacza skierowanie ich w jednym kierunku, aby po łagodnym ich oswojeniu pracowały dla wyższych celów.

Wszystko to prowadzi do spokojnego życia, jeszcze łatwiejszego, do życia pełnego darów, ponieważ teraz ty, a nie twoje emocje / pragnienia / pasje, stajesz się swoim własnym panem. One nie mówią ci już więcej, co masz czynić (jak masz postępować),

Jednocześnie z tym procesem oczyścisz się i przygotujesz na oświecenie przez Uniwersalny Rozum.
Bądź jak najbliżej tego, z czym chcesz się połączyć.

1. Czy masz przyjaciół, którzy nie są członkami rodziny, z którymi się spotykasz?
2. Czy masz empatię, nienawiść i wyrzuty sumienia?


1. Tak, ale nie jest mądrze znać wielu ludzi.

2. Ciało zmusza cię do odczuwania współczucia, nienawiści, wyrzutów sumienia i wszystkich innych emocji, jednocześnie z pragnieniami i namiętnościami, aby zawstydzić cię, sprawić, że zapomnisz o sobie, staniesz się głuchoniemą wersją siebie.
W tym materialnym / fizycznym świecie posiadają własne fundusze.

Im bardziej pozwalacie im być waszymi panami, tym bardziej przywiązujecie się do tego świata, co jest sprzeczne z waszym obowiązkiem; nie wolno ich nienawidzić, ale szanować.

Kieruję ich w kierunku, w którym można je wykorzystać do czegoś poważnego.

Chcę wiedzieć, jak ponownie połączyć się ze źródłem boskości. W JAKI SPOSÓB człowiek wznosi się ponad swoje więzienie?

Jestem pewien, że zostało to już uwzględnione w moich odpowiedziach, jeśli sam nie możesz znaleźć odpowiedzi, odpowiem na nią jutro.

Nie twierdzę, że każdy z nas JEST Bogiem, Najwyższym Źródłem, ale każdy z nas jest naszym WŁASNYM Bogiem, kiedy TWORZYMY naszą własną rzeczywistość. Co na to powiesz, Insider?

Częściowo opisałeś wolną wolę i wrażenia, które ona może ci dać - nie więcej i nie mniej.
Słowo miłość ma wiele pułapek, zwłaszcza jeśli używasz go tak, jak to czynisz.

Re: Ziemia jest więzieniem ... Czy mówisz o świetle zawłaszczonym (przejętym) przez materię? Jeśli tak, to zaczynam rozumieć wszystkie punkty - aluzje, które dotąd poczyniłeś.
„zawłaszczony” jest dalekie od najbardziej trafnego słowa, jego użycie sugeruje, że Boskość może mieć złe intencje. Raczej w pewien sposób skonstruowany ... lub przenikający się wzajemnie...

Komentarz Insidera:
3nd3r

 ---------
 Niektóre z rzeczy, które opisałeś, są bezpośrednio związane z siłami Uniwersalnego Rozumu. Jak powiedziałem, każdy może to zrozumieć.
Jeśli potrafisz zrozumieć, to jesteś na wyższym poziomie niż reszta; jednak korzystając z tego, bądźcie ostrożni - to nie należy do was, nie do tego świata.

Możliwe jest także oszustwo zaczynające się od czegoś innego, czego doświadcza wiele osób. Wiem na pewno, że możesz zostać zainicjowany za pomocą 2 rytuałów, po których możesz zobaczyć czym to naprawdę jest, ale zostaniesz doprowadzony do tych rytuałów gdy przyjdzie czas.

Wśród nich jest ten szejk na pustyni, którego spotkał Jezus podczas wędrówek i od którego otrzymał błogosławieństwo. Czy kiedykolwiek coś o tym słyszałeś?

Wiem, że niektórzy z tych, z którymi „spotkał się Jezus” z Nazaretu, byli Insiderami. Na przykład Trzej Królowie (zwykle w Rosji mówi się o Trzech Mędrcach), którzy pojawili się natychmiast po jego narodzinach, w rzeczywistości było ich 5-ciu ale dwóch uczestniczyło niejawnie (liczba 3 w tej opowieści służy symbolicznemu celowi, podobnie jak wiele innych rzeczy, więc czytaj powoli).

Prezenty były symbolicznymi artefaktami (niektóre starożytnego pochodzenia), które były używane w rytuałach w celu zainicjowania go dla wykonania przydzielonego mu zadania, do którego musiał odbyć podróż i odwiedzić określone miejsca.

Powiedziałem kilka razy i po raz ostatni powtarzam: On nie był prawdziwym Chrystusem, stworzyli go tak, aby wyglądał jak On ale był kontrolowany od narodzin do śmierci, a potem jego słowa zostały spisane (co zaczęło się na długo przed jego śmierć, chociaż wtedy wszystko zostało przepisane ponownie przed wydaniem publikacji).

Podczas jego ukrzyżowania było obecnych
5 tych samych magów i Jezus z Nazaretu wiedział o tym. Odpowiadałby inaczej, gdyby ich tam nie było.
Jezus z Nazaretu zawsze wiedział, że go kontrolują, w rzeczywistości czasami zaczął aktywnie poszukiwać zarówno ich, jak i innych Insiderów.

Poddał się dwa razy, ale został poinstruowany (nakierowany) i poprawiony.

Elita sprawia, że ​​wydaje się, że rezerwy ropy naftowej są stale odnawiane, ale w rzeczywistości ją gromadzi. Będę wdzięczny, jeśli powiesz, co myślisz o tym oświadczeniu.
Z dzieł Candace Frieze


Ziemia gromadzi ją, dopóki się do niej nie przyzwyczają; a ci u władzy po prostu podłączają się do ropy.

Chociaż wśród marionetek są frakcje, które są odpowiedzialne za szerzenie niewłaściwego zrozumienia jakie ma większość - już to opisałeś powyżej wraz ze stwierdzeniem o zniknięciu zasobów.

Wyjaśniłem to również we wcześniejszym poście.

Wspomniane przez ciebie prace zawierają szereg błędów.

1. Annunaki są władcami z innej epoki, już ich nie ma, ich miejsce zajmują inni.

Za 10-15 tysięcy lat (tak, do tego czasu Ziemia będzie nadal żywa) ludzie znajdą teksty o tych władcach i ich epoce, ale uznają, że wszystko to dotyczy ich.

Teksty, które znajdą są już w większości pisane.

2. Gdyby to, co napisano w tym tekście, było prawdą, oznaczałoby to, że teraz na Ziemi „gwiezdni przyjaciele” i Anioły buntowałyby przeciw Boskiemu Prawu Jedynego ... ale przyznanie myśli o czymś takim samo w sobie jest obrzydliwe (musiałem długo myśleć, zanim sformułowałem tę myśl i sam nie wpadłem w pułapkę).

Jeśli autorka, który to napisała, nie przywróci tego co jest napisane to osiągnie przeciwieństwo tego do czego dążyła, a wraz ze sobą zabierze wiele dusz, które uwierzyły
i zaakceptowały to co powiedziała.

Powtarzam, nie zgadzajcie się na interwencję pośredników między wami a Boskością.

3. Walka istnieje na poziomie jednostki, co oznacza, że ​​tylko ty możesz ją prowadzić, nie czekaj na „wybawców”.

A teraz moje jedyne pytanie. Czy to naprawdę takie proste? Nie zdradzę tego, co celowo lub nieświadomie ujawniłeś ... Wiem, że to, co powiedziałeś, jest prawdą: nie można o tym powiedzieć, trzeba to odkryć bo to co zostało objawione, traci swą moc.
Czy to jest powodem takiej tajemnicy? Ludzie nie mogą się dowiedzieć, nie dlatego, że jest to „tylko dla elity”, ale najprawdopodobniej dlatego, że jeśli POWIEDZĄ o tym, stracą ostatnią szansę ucieczki stąd?


Prawda chce, abyście ją poznali, to jest jej główny cel, zaprasza was do siebie w każdej chwili swojego życia, a aby zostać przez was zrozumianym z konieczności jest tak proste, że można to zobaczyć w połączeniu z opatrznością. Ona jest „przed twoją twarzą”.

Odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi: tak.

Jeśli rzeczywiście ją znalazłeś to dziękuj Boskiemu Prawu i niczemu oprócz niego. Podróż się rozpoczęła, przed nami długa podróż.

Może wrócę jutro.

------

09/28/2005
Oświadczenie Insidera dotyczące testowania nowego serwera proxy
Test

1) Czy to prawda, że ​​nam po prostu „podnoszą poprzeczkę”, aby sprawdzić czy mamy wolę pozwalającą nam kontynuować, czy też faktycznie istnieje siła, która próbuje utrzymać ludzi w stanie snu w podróży? Siła, która NIE chce, aby ludzie „byli tym, kim mogą się stać”?
Jeśli to prawda, jak najlepiej postępować, podziel się swoim doświadczeniem.


Wynika to z operacji na twoim ciele fizycznym, które zaczyna się buntować za każdym razem, gdy osiągasz wyżyny tego świata.

Zadaniem ciała fizycznego jest pozwolić ci poczuć tę rzeczywistość, a kiedy szukasz innej rzeczywistości to ono zaczyna się sprzeciwiać.

Jest to jego obowiązek, dlatego najlepiej szanować ciało fizyczne i delikatnie je oswoić.

Ponadto pewne byty podążą za twoimi myślami próbując odwrócić je od celu; to ich obowiązek, uszanuj ich, a zdobędziesz u nich uznanie.

Nigdy nie uważaj ich za szkodliwe lub złe, reagują tylko na twoje działania.

Nie ma siły, która by nie chciała, abyście stali się tym, kim naprawdę jesteście, twierdzenie przeciwne jest prawdą ale mają także własne zadania, które muszą wypełnić.

Rozmawialiśmy o waszej „części materialnej”.

Czy zapomnimy wszystkiego, co wiemy? Może po prostu puścimy własne „ja” i zaakceptujemy inny paradygmat? Będzie to BARDZO trudne, ponieważ wspiera nas w życiu jako jednostka. Hmmm ...

Przypomnicie sobie wszystko co kiedykolwiek wiedzieliście ale zapomnieliście, obniż ocenę tego czego ciebie uczyli zanim zapomniałeś pierwsze i powróć do teraźniejszości.

Co radzisz zrobić, aby wychować dziecko na Ziemi.

Nie mam i nie będę mieć dzieci.

Pierwszą rzeczą, którą robi noworodek, jest płacz.

Jest tak, ponieważ Dusza rozpoznaje, gdzie i w jakiej formie się narodziła, i jest w stanie niedowierzania (w chwili narodzin lepiej jesteś świadomy tego kim jesteś i gdzie jesteś, niż teraz po urodzeniu).

Dusza sprawia, że ​​ciało płacze, ponieważ po raz pierwszy pojawiło się w tym świecie fizycznym (chociaż liczba takich zdarzeń jest bardzo mała) lub ponieważ zdaje sobie sprawę, że powróciło do świata w wyniku reinkarnacji, po tym, jak poprzednie życie zakończyło się niepowodzeniem (takie zdarzenie obserwuje się w przytłaczającej większości w większości przypadków).

Sama z siebie dusza nie płacze (w jej początkowym stanie takie funkcje są jej nieznane), ale podane jej impulsy powodują płacz powłoki cielesnej.

Ona płacze „bez powodu”, dni, tygodnie, miesiące, dopóki świadomość nie straci siły, czy to w wyniku naturalnego procesu, czy wpływu rodziców, a współcześnie także w wyniku medykamentów.

Dzieje się tak, gdy osoba rzeczywiście się rodzi, po czym zapomina kim jest, a niektórzy zapominają o tym szybciej niż inni.

Ten płacz różni się od płaczu, który pojawia się kilka miesięcy później; możesz to nawet usłyszeć.

Uspokajajcie dzieci w tym kluczowym okresie świadomości i dajcie im znać, że Jedyny dał im szansę powrotu tu gdzie ich miejsce.

To da impuls, który podświadomie wpłynie na przyszłe życie każdego z nich.

Czas urodzenia został z góry ustalony (podobnie jak czas opuszczenia świata) wraz ze środowiskiem, rodzicami, okolicznościami urodzenia, zdrowiem itp. ... nie ma przypadków.

Ale w okresie dojrzewania płciowego przerywane są poszczególne nici i są zmuszone ponosić pełną odpowiedzialność za swoje czyny; posiadają wolną wolę aby prowadzić pożądany przez siebie sposób życia, określają jego jakość ... mogą nawet decydować w jaki sposób porzucają życie („śmierć”) dokonując wyboru, ale nie mogą zmienić dat swojego odejścia.

Narzędzia, które otrzymali od rodziców, mogą mieć na nie wpływ tylko w niewielkiej liczbie dziedzin (sfer) życia. Większość życia dzieci opiera się na wolnej woli, która ma albo niewiele wspólnego, albo nie ma nic wspólnego z rodzicami; jesteście ważni tylko przez pierwsze 5–6 lat ich życia i właśnie wtedy możecie przynieść największe korzyści.

Użyj własnej intuicji (nie instynktów, są to 2 różne rzeczy).


 Kiedy zostajesz rodzicem, zostajesz nagrodzony cechami (które dotyczą głównie dzieci), które wcześniej były dla ciebie niedostępne; słuchaj ich uważnie.

Wszystkie dzieci są różne, reagują inaczej, ale niech wiedzą, że istnieje coś więcej niż to co im dano w odczuciach, że istnieje Boskie Źródło z którego płynie wszystko, Pewnego dnia powrócą, jak tylko zrozumieją swoje zadanie tutaj na Ziemi.

Opowiadaj o tym nie na raz ale przez wiele lat i nie mów nic ponad to.

Jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie to przez resztę życia on będzie poszukiwał go sam, a to jest ich obowiązek.

Jeśli przedstawisz im to w zwykły sposób (jak robią to ludzie religijni) to osiągniesz wynik odwrotny do oczekiwanego.

Instrumenty muzyczne były podawane w różnych epokach z określonego powodu, a nie tylko po to by słuchać jak inni wykonują na nich melodię.

Edukacja: pierwsza metoda manipulacji (inne, które już wymieniłem)

Będą nimi manipulować ale po osiągnięciu dojrzałości płciowej będą mieli ważną możliwość anulowania wyniku poprzedniego działania.

Będą mieli do tego dogodne możliwości przez resztę życia.

Nie możesz ani ukrócić manipulacji, ani podżegać do przebudzenia, musi o tym decydować samo dziecko i ma to związek z tym, jak zareaguje na narzędzia, które zostały mu w tym celu dane ... Rozum Wszechświata podążający za Boskim Prawem przenika przez twoje dziecko, więc ma szansę obudź się w każdej chwili.

Tylko on / ona ma prawo decydować, kiedy to nastąpi.

Czy wiesz o rozwiniętej rasie, która przedtem (i w niektórych miejscach do dziś) jest czczona jako bogowie?
Czy potrafisz rozpoznać niektórych bogów i bóstwa?


Obecnie jest tylko jedna rasa, nie ma konkretnej rasy, która stałaby nad inną, ludzie mieszają różne koncepcje i epoki.

Jedynym jest ten, który jest czczony / wielbiony, jak ten, którego nazywacie „bogiem”.

Słowo „bóg” jest zniekształconym terminem, sugeruje domyślnie, że będąc człowiekiem możesz kontrolować wyższą istotę, wzywając ją (tak jak poprzednio, musiałem starannie dobierać słowa, aby sam nie wpaść w pułapkę).

Powiedziałbym, że to słowo nie jest używane ale ty sam dokonałeś wyboru i sam musisz poradzić sobie z konsekwencjami.

Jedyny ma wiele manifestacji / emanacji / cech, które są obecne w hierarchii stworzeń o różnych funkcjach, ale działających razem.

Wszystkie są eteryczne / niematerialne, chociaż niektóre potrafią kontrolować ciała, ale metoda kontroli nie jest podobna do naszej; niektórzy czynią to poprzez redukcję częstotliwości, która zasadniczo emituje formę z siebie i mogą objawiać się w świecie materialnym.

Wszyscy są wychwalani za to, że są Jedynym, który czyni Dobro, a oni także wysyłają swoje Jedynemu.

Wy, ludzie, czcicie niektórych ludzi jako „bogów”, bez względu na to, czy są „prorokami”, celebrytami, sportowcami, politykami, pisarzami itp., A to obrzydliwe.

Co jesz? Skąd pochodzi twoje jedzenie?

To co natura daje bezpośrednio ..

Mam szklarnię dostarczającą mi świeżych warzyw / owoców wyhodowanych z niezainfekowanych nasion.

Mam zdrowe zwierzęta, które dostarczają mi mięsa, jajek i mleka.

Używam wody ze źródła podziemnego.

Dla twojej informacji, chleb można kupić w małych niezależnych piekarniach, szczególnie w „zagranicznych”, w których nie używają lokalnych składników, nie są wolne od zanieczyszczeń ale wciąż lepszej jakości.

Niektóre produkty / napoje w tych zagranicznych sklepach będą lepszej jakości niż podobne produkty sprzedawane w supermarketach.

Członkowie mojej rodziny żyją inaczej, mają „służących”, którzy zaspokajają swoje potrzeby produktami swoich ziem / fabryk / farm.

Insider, co możesz powiedzieć o Nicoli Tesla?
Czy myślisz, że wypełnił czy też "przewalił" swoją misję na Ziemi?


Cała wiedza jest przekazywana. Wiedza Tesli również została mu przekazana, to nie są jego własne pomysły.

Dwóch Insiderów przekazało mu tę wiedzę, ponieważ wiedzieli, że wykorzystywał ją aby rozwijać się zgodnie z planem (który był następnie wdrażany), aby uzyskać kontrolę nad zasobami energii od niektórych dynastii w celu zmiany ich wielkości zgodnie z „nową” technologią.


 Tesla ujawnił wyniki niewłaściwym ludziom i na tym się wszystko skończyło.

Inteligentna osoba i inteligentny człowiek to nie to samo.

Insiderzy od najmłodszych lat powinni być czujni, aby zapobiec tego rodzaju zdarzeniom.

Czy na horyzoncie istnieją masowe wydarzenia, które doprowadzą do kwantowego przejścia w masowej świadomości i / lub zdefiniują na nowo zarówno życie, jak i styl życia?

Nie, nic takiego.

Jak wielokrotnie wskazywałam, wszystko dzieje się na poziomie osobowości, co oznacza, że ​​zyskujesz samoświadomość za pomocą dostępnych narzędzi i instrumentów, a ja już opisałem te z nich, które mogłem opisać.

Możliwe jest wydarzenie, które zmieni ścieżkę rozwoju cywilizacji, tak jak ją dzisiaj widzimy (w przeszłości zdarzało się wiele razy), ale nie ma nic wspólnego z tym o czym piszesz.

Wasze obowiązki wobec Jedynego i do siebie są nadal takie same, bez względu na to, co się stanie. Nie marnuj swojej energii biernie czekając na wydarzenia, w przeciwnym razie twój stan będzie się tylko przedłużał.

Mógłbym dodać coś, co wydaje się sprzeczne z tym co powiedziano wcześniej, ale czytajcie uważnie:

Kiedy zmuszają
masy ludzi do wierzenia w coś negatywnego to może się wydarzyć nie to co chcieli osiągnąć. Tak na przykład działa mechanizm tego co ludzie tacy jak ty nazywają Nowym Porządkiem Świata (NWO).

Stopniowo zaczynasz wierzyć, że nabiera kształtu a zatem nabierze kształtu, a teoretycy wraz z głównymi graczami pomagają tej wyłaniającej się formie, bombardując cię „faktami” wskazującymi na to, że ona „się kształtuje”.

Wymagając od was abyście oddawali część swojej siły każdego dnia, coraz bardziej was kontrolują ... W rzeczywistości jesteście pod ich pełną kontrolą.

Dlatego „przebudzeni” i ci, którzy to widzieli, są tymi, którzy to tworzą.

Ponadto wizualizacja stale działa.

Ale powtarzam, nawet jeśli to wszystko się stanie, wasz obowiązek wobec Jedynego i wobec siebie pozostaje taki sam.

Czy „wyższe istoty” osiągały kompromis w relacjach męża i żony? Czy było tak, że ci, których stworzył Jedyny aby byli razem poszli różnymi drogami, ponieważ odmówili wypełnienia swoich obowiązków?
Jeśli tak, to po której stronie szczeliny jesteś?
Czy twoim Bogiem jest samowystarczalny Jedyny?


I znowu mieszacie Najwyższe Istoty i Dusze w ciałach, niezależnie od tego, czy należą one do elitarnych dynastii czy nie. Wyższe istoty i Dusze są różnymi bytami.

Wyższe istoty nie wchodzą w ciała w tej erze (która trwa dłużej, niż myślisz), one są bezcielesne i postrzegają świat inaczej niż my.

Dusze są cielesne. Znajdujemy się w tej płaszczyźnie materialnej / fizycznej i podlegamy jej charakterystycznym niskim częstotliwościom, chociaż możemy wznosić się ponad nią i także postrzegać świat wyższy.

Należy krótko powiedzieć, że nie jesteś w ciele, ale otaczasz je / "obejmujesz" będąc obecnym w innym niewidzialnym ciele składającym się z podobnych elementów dla Duszy (którą jesteś), a to niewidzialne ciało jest uwikłane w płaszczyznę fizyczną (bardzo ważne abyś rozumiał) i jest związane z widzialnym ciałem poprzez energię przekazywaną przez niewidzialne ciało do mózgu, serca i rejonów kręgosłupa, dzięki czemu my (jako Dusze) możemy kontrolować ciało i jego funkcje, co powoduje, że poznajemy ten świat.

Dusze są dualne, ich dualizm oznacza, że ​​jesteście także innymi, którzy chcą połączyć się w innym świecie.

Niektóre dynastie odmawiają spełnienia swojej powinności w taki sam sposób, jak nie-dynastie, i muszą ponieść tego konsekwencje.

Wiele dynastii o tym nie wie.

„Rozłam” nie ma miejsca tam gdzie twoim zdaniem powinien się ona objawiać na poziomie osobistym - co dotyczy zarówno ciebie jak i mnie.

Należę do mniejszości tej frakcji, która staje się coraz mniejsza.

Wyjaśniłem, że słowa „bóg” nie należy używać z powodu pułapek zawartych w znaczeniu tego słowa.

Jedyny - samowystarczalny, czysty, dobry i naprawdę Ten, który stworzył Dobro.

Insiderze, więc mówisz, że „stare” metody były oparte na prawdzie i miały rację? Czy powinniśmy szukać starych metod i stosować się do nich?
Czy powinniśmy dążyć do harmonii z „Matką”?
Co bardziej interesuje Jedynego Boskiego - nasze serca czy umysły? A które z nich jest silniejsze?
Czy powinienem zwracać uwagę na nauczanie Jezusa o miłości?
Razem jesteśmy silniejsi od was czy nie?
Czy jesteśmy w tym więzieniu z powodu naszej „grzesznej” natury, czy z powodu braku zrozumienia?


- pierwszy obraz wiedzy jest bliższy prawdy niż kolejne.

Wyobraź sobie falę w wodzie stawu, do której coś wrzucono; kolejne fale dochodzą z centrum, stają się słabsze, a następnie zatrzymują się.

4000 lat temu to całkiem niedawno jak na standardy tej epoki.

Nieprawidłowe tłumaczenie, niewłaściwa interpretacja / uzupełnienia, usunięte fragmenty doprowadzą Cię na manowce.

Dlatego poszukaj Rozumu Wszechświata, który pozwoli ci wybrać prawdę, a następnie przekazać ją bezpośrednio komuś innemu.

- Pozostańcie w harmonii ze wszystkim co daje wam Boskie Prawo, i które zostało stworzone aby zrealizować nasz powrotu, jeśli nie tłumaczyć terminologii na język ludzki.


 - Jedyny Boski ISTNIEJE, tu nie pasują słowa „interesuje się”, „chce” itd. chociaż jego emanacje / manifestacje / cechy mogą działać zgodnie z Jedynym.

Nie mamy Rozumu, możemy działać poprzez Niego, a Rozum może pozwolić nam stać się Jego nosicielami.

Mieć coś, to znaczy władać czymś. Posiadanie oznacza co najmniej posiadanie lub sprawowanie nad nim kontroli. Nie możemy ani opanować Rozumu ani go kontrolować.

Większość myli użycie inteligencji z posiadaniem Rozumu podczas gdy intelekt jest tylko środkiem darowanym nam przez Rozum.

Dusza nie ma wielu bytów, składa się z pewnych „części - walizek”, chociaż jest to jedna istota.

Jedną z nich można nazwać Sercem, jest ono związane ze źródłem Życia, które wspiera życie w nas i które daje nam Jedynego poprzez Swoje emanacje.

Wszystkie podmioty są równie ważne.

- Przeczytaj powoli:

Miłości nie należy rozumieć w kategoriach ludzkich, jest to błędna wersja. Nauka prawdziwego Chrystusa nie jest nauką Jezusa z Nazaretu, chociaż ta ostatnia przejęła wiele od pierwszego (pamiętam, że nie należy się powtarzać, ale wymaga tego kontekst). Chrystus nosił inne imię, ale użyję tego ponieważ ludzie są do niego przyzwyczajeni.

Przesłanie jest tutaj, odkąd prawdziwy Chrystus wyraził się w objawieniu w epoce innej niż nasza. Bez pojawienia się prawdziwego Chrystusa na Ziemi nie wiedzielibyśmy, jak powrócić do Boskiego Prawa, które poprzez Uniwersalny Rozum pozwala nam powstać i zostało objawione przez prawdziwego Chrystusa.

Gdzie jesteśmy, kim jesteśmy, co sobą przedstawiamy, dlaczego, kiedy, wszystko zostało Im dane w objawieniu zgodnie z Wolą Wszech-Dobrego, a prawdziwy Chrystus powinien być wychwalany; to jest kluczowy punkt.

Nie chodzi o to, żeby potrzebował pochwały, nie. Najwyższe Istoty nie potrzebują nas posiadających obecną formę do żadnych celów. Ale w ten sposób możesz uczynić to jawnym abyś był świadomy tego, co jest z Nim związane.

Musisz rozpoznać, że On cię nagradza.


- Boskość może uczynić jedną osobę arbitralnie silniejszą niż wszyscy ludzie razem wzięci.

„Pozwolono mi wam powiedzieć, że wciąż tu jesteście z powodu braku zrozumienia.”

Myśl nie w kategoriach „my”, ale w kategoriach „ja”.

Czas „my” nadejdzie później, w innym świecie.

Jeśli Chrystus przyszedł do innej epoki, dlaczego jego misja nie powiodła się?

Wyraź swoje myśli bardziej uważnie, aby się nie przynieść sobie szkody.

Prawdziwy Chrystus w pełni i skutecznie wypełnił swój obowiązek, teraz twoja kolej.

Jeśli nie zdołasz tego uczynić to nie obwiniaj za to Boskości.

Boskość jest nienaganna w sprawach ziemskich.

Kiedy jesteś pokryty opalenizną to czy obwiniasz za to Słońce wspierające życie na Ziemi i na innym świecie, czy obwiniasz się za leżenie bezczynnie na brzegu przez wiele godzin, nie zasłaniając się od słońca?


Oświadczenie Insidera:

To będzie mój ostatni post, praca jest skończona.

Wszystko zostało uczynione ze względu na Boskie Prawo, stojące ponad moją rodziną i wszystkimi mieszkańcami Ziemi i innego świata.

Mniejszość przekazuje je na rozkaz Wyższych Istot, zrozum to!

Pojawią się dwa niechciane nurty o których mi wiadomo.

Zostałbym dłużej, chociaż omówiłem już wiele problemów.

Odpowiedziałem tylko na to, co było mi dozwolone w najprostszy dostępny sposób.

Z tego powodu musiałem szybko drukować.

Jeśli zdecydujesz:

Codziennie dziękuj Wszechdobremu, w którym wszystko ma swój początek, za Jego Boskie Prawo, które daje wam szansę powrotu do waszego prawdziwego stanu - do świata, do którego należycie; za Jego moc Konieczności, dokonując niezbędnych poprawek, które odczuwasz każdego dnia.

Chwalcie Najwyższe Istoty, które działają zgodnie z Jedynym Boskim Prawem, które zostało nam dane w manifestacjach / emanacjach Jedynego, za zapewnienie środków Życia na wszystkich obszarach, za wspieranie ich i zapewnianie tych środków dla waszej korzyści, za wskazanie ścieżki do wyzwolenia i wiele więcej.

Zwracając się do Boskości, (czytaj ponownie), bądź ostrożny i poprawnie formułuj myśli, nie żądaj, nie transmituj, nie błagaj, nie zamawiaj, nie oferuj, nie pytaj ... to jest obrzydliwe; po prostu wypowiedz swoje słowa i wypełnij swój obowiązek.

Zrozum, że zadane przeze mnie pytania zostały zadane przez ciebie. Powiedziałem więcej niż przeczytałeś, przekaż dalej to czego się dowiedziałeś.

Wrócę.
 

 Przed zniknięciem Insider był tutaj przez 4 dni, pozostawił 660 postów, 20 000 wyświetleń + kolejne wyświetlenia, i to bez korzystania z opcji „dołączonego mema”.
Ten wątek dyskusji głęboko wpłynął na wielu, co było zauważalne w postach, na które Insider rzadko odpowiadał, usunęliśmy je z tego tekstu - Insider wydawał się nie być zainteresowany komplementami, pochwałami, podziękowaniami, zniewagami, nienawiścią i strachem.

Zwykła osoba odpowiadałaby na takie posty, ale Insider koncentrował się na maksymalnym wykorzystaniu informacji, a nie na sporach.

Czy był prawdziwym Wtajemniczonym (Insiderem)?
Czy to była mistyfikacja?
Dlaczego musiał zniknąć w ciągu zaledwie kilku dni, jeśli celem oszusta było przyciągnięcie uwagi lub rozpowszechnianie fałszywych informacji, dlaczego nie trwało to przez tygodnie, miesiące, a nawet dłużej, jak robią to inni oszuści?
Jak powiedział Insider, wybór należy do ciebie.

część druga https://michalxl600.blogspot.com/2020/07/rewelacje-insidera-2.html