niedziela, 4 czerwca 2023

Kosmiczne prawa, które działają na ludzi

 oryginał jest tu https://www.youtube.com/watch?v=4-43emTrMHw

Moi drodzy, jeśli kochacie smutek, martwicie się, boicie się, jeśli potrzebujecie lęków i pielęgnowania wątpliwości - jeśli nie możecie uwierzyć, że wszystko zależy od was i wasza przyszłość zależy od waszych decyzji to możecie życzyć sobie wszystkiego, ale tylko wtedy, gdy to wy decydujecie i podejmujecie decyzję - wtedy koło życia zaczyna wirować i wyłania się wasza rzeczywistość.

  A więc miejcie świadomość, że lęki, niepokój i wątpliwości są również wynikiem decyzji - zdecydowaliście się martwić bo inaczej by się to nie pojawiało w waszym życiu.

   Wybraliście lęk - inaczej nie byłoby go w waszym życiu i wątpliwości to też wasz wybór bo inaczej nie mogłyby istnieć.

Wszystko w życiu opiera się na wyborze, którego dokonują ludzie.  Zawsze macie wybór i ten wybór oznacza tylko agonię, jeśli jeszcze nie chcecie odpuścić starych struktur.

  To właściwie jest bardzo proste - przestańcie się martwić, bać i mieć wątpliwości. Zawsze gdy te oznaki  - nadnaturalnie wielkie i groźne - pojawiają się przed waszą świadomością wypowiedzcie afirmację: "Ja (tu wypowiedz swoje imię) zabraniam sobie się niepokoić, lękać i martwić się".  

Czyńcie to nieustannie - to działa. Ważne jest zdecydowanie, determinacja - w tym nie może być żadnych zwątpień.

 Naprawdę powinniście tego chcieć - jeśli macie wątpliwości, to pozostajecie człowiekiem wątpiącym.

  To dzieje się z powodu ukierunkowania człowieka, a nie dlatego, że los pokierował nie tak jak trzeba.

  Zawsze stajemy się tym co mamy w naszym wnętrzu - co myślimy, co czujemy i czym się doładowujemy energetycznie każdego dnia.

  Nie da się tego obejść, to są kosmiczne prawa działające na ludzi. Nie zatrzymujcie się - czyńcie to aż do uzyskania pożądanego rezultatu.

   Wielu ludzi rezygnuje i pozbawia się owoców swoich intencji, pozostają na poziomie pragnień i dziwią się, dlaczego ich pragnienia się  nie spełniają.

 I tutaj centralrzeczą jest urzeczywistniony, duchowy poziom człowieka. To jest łatwe do osiągnięcia dla tych, którzy dążą do celu.

  Tym, którzy wciąż kochają pogmatwanie (komplikacje) i potrzebują jego do swojego rozwoju - ten efektywny wariant wyda się zbyt prosty.

 Ludzka świadomość albo podejmuje decyzje, albo ich unika. Ktoś, kto nie wiedział, jak łatwo jest się uwolnić od zmartwień, lęków i wątpliwości teraz trzyma w rękach narzędzie.

  Ta wiadomość dana jest tym, którzy są w drodze, ale często potykają się z powodu wydarzeń, które ich przytłaczają.

  Wszystko jest możliwe, jeśli jesteście gotowi dać z siebie wszystko. Niebiosa pomagają, ale ster waszego losu jest w waszych rękach.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=mAHw1Hg4wcc