wtorek, 8 listopada 2022

Śmierć następuje gdy przyjdzie twój czas

 oryginał rosyjskojęzyczny https://youtu.be/muPUWlFP61Q

Kochani, nasz projekt życiowych zdarzeń mówi że będziemy mieli okazję po-domykać całą przeszłość, załatwić wszelkie nierozwiązane problemy, a jeśli tego nie uczynimy to przyjdzie jakaś forma bólu.

  Musicie rozumieć, że nic się Wam nie stanie jeśli nie zostało to zaprojektowane przed daną inkarnacją w fizycznym ciele. Każdego bólu można uniknąć z pomocą dobrych uczynków, ale jeśli tego nie uczynicie to ostatnią kartą atutową będzie cierpienie. 

Zanim nadejdzie ból zostaną zaoferowane wszelkie możliwości. Kiedy zrozumiemy jak działa projekt reinkarnacji - że wszystko było skrupulatnie studiowane i rozpracowane przez nas i że każdego dnia pojawiają się sytuacje, które nie zawsze mogą być przyjemne ale one zawsze zaistnieją w celu naszego ulepszenia.

  W kontrakcie duszy określamy czas obecnego istnienia. Przybyliśmy z już określonym czasem trwania tej obecności a nasza śmierć przychodzi dopiero po wygaśnięciu terminu. 

 Istnieje jednak możliwość skrócenia swojego pobytu tutaj - ale to nie zależy od innych lecz od każdego człowieka indywidualnie: w przypadku 1. dobrowolnego odejścia - bo jest to oznaka wolnej woli człowieka gdy dana osoba decyduje się zakończyć swoje istnienie oraz 2. mimowolnie gdy po wcieleniu człowiek nadużywa czegoś co szkodzi jego ciału fizycznemu, aż następuje śmierć we wcześniejszym niż ustalony terminie. To jedyny wyjątek z zasady reinkarnacji.

  Czego tu się obawiać, jeśli nic i nikt nie może ingerować w Wasze życie? Nawet jeśli ktoś może coś przedsięwziąć przeciwko Wam to pamiętajcie, że była to sytuacja wybrana przez Was aby przejść próbę lub odkupienie potrzebne dla szlifowania Waszego Ducha. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=4Vb1RtN-t2A


 

Mroczni żniwiarze już tu są

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=RDiPvhfCrxs

Kochani,  wszyscy mieli niezbędny czas i różne sposoby aby się nauczyć wzajemnych relacji. Wielu ludzi się tego nauczyło i są teraz gotowi przejść na wyższe poziomy.

  Jednak inni nie rozumieli tego nie dowiedzieli się czym jest szacunek i czym jest etyka i zasady. Oni wciąż uważają, że obowiązuje prawo silniejszego, że wszystko jest łatwiejsze, gdy mogą manipulować innymi. Stwórca wysłał emisariusza, aby ogłosić, że nadejdzie taki czas - on posłał swojego syna który musiał się wcielić wśród nas i ogłosić, że czas jest bliski, że nadchodzi nowa era.

  I nadszedł ten czas ale niestety część ludzkości nie doszła do pojmowania pełnego szacunku - to jest ich wybór. Wielu z nich zdecydowało kontynuować stare zachowania i nadal postępują tak jak dawniej. Oni zdecydowali, że nie potrzebują nowej szkoły a więc zostaną wysłani do innej sfery niebieskiej - tam gdzie jeszcze istnieje taka możliwość.

  Nadchodzą różnorakie sygnały ostrzegawcze ale nie wszyscy je zauważają dlatego teraz przyjdą w postaci mrocznych żniwiarzy i jest bardzo prawdopodobne, że będą reprezentowane przez trzy postacie: pierwsza pracuje ze strachem, druga pracuje za pomocą kłamstwa a trzecia musi położyć koniec manipulacjom.

  Strach pojawił się jako niszczycielski huragan - powstał we wszystkich zakątkach naszej planety, w ten sposób przedstawił strach, który jest zakorzeniony w naszej ograniczonej świadomości. 

 Następnie przyszedł do nas drugi żniwiarz, który zaczął pracować za pomocą kłamstwa. Kłamstwa zasiane przez ciemność są przeznaczone głównie dla ogromnych mas ludzkich, które nie chcą brać na siebie odpowiedzialności.

  Dla pozostałych jest to stopień aby wspiąć się wyżej i sądząc po wydarzeniach trzeci żniwiarz też jest już tu obecny - on wyeliminuje manipulację.

  Szacunek  jest głównym warunkiem niezbędnym do wejścia na nową Ziemię - szacunek do wszystkiego i do każdego, do wszystkich królestw. Bez szacunku niemożliwe jest osiągnięcie wibracji zgodnych z nową Ziemią.

  Kto ma oczy aby widzieć i uszy aby słyszeć dowie się i ujrzy to wszystko w najbliższym czasie.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

czytanka polskojęzyczna https://www.youtube.com/watch?v=zuGztT8PkAM