piątek, 9 lutego 2024

Wtedy wszystko się ułoży tak jak należy - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=lZ9r2UValPo

 kochani, wielu ludzi nie wierzy, że zasługują na coś lepszego, wielu na pierwszym miejscu stawia innych, a nie siebie. Bądźcie dobrzy dla innych ale przede wszystkim bądźcie dobrzy dla siebie.

 Całe wasze doświadczenie życiowe zależy od tego jak się czujecie, ponieważ to, co czujecie, jest tym, co przyciągacie do siebie i to, czego będziecie doświadczać.

  Jeśli czujecie się niewystarczająco dobrzy, to wasze przyszłe doświadczenie to odzwierciedli.  Ponad wszystko inne zadbajcie o to, jak się czujecie - oznacza to nieuczestniczenie w dramatach i nie kumulowanie narzekań - nieszczęścia uwielbiają chodzić parami, ale szczęście również.

 Istnieje powód, dla którego śmiech jest zaraźliwy, jesteście stworzeni po to, aby czuć się dobrze, trzymajcie się jak najdalej możecie od negatywności - zaakceptujcie to a następnie wybierzcie to co dla was lepsze.

 Jeśli w pierwszej kolejności uszczęśliwicie samych siebie, to będziecie mogli także uszczęśliwić innych. Nie przyniesiecie korzyści innym, jeśli najpierw nie sprawicie dobra dla siebie.

 Dla własnego dobra i dla dobra innych bądźcie samolubni w swoim uczuciach, nie bierzcie udziału w plotkach, nie dawajcie się nabrać na przynętę tych, który próbują was zwabić w swoją spiralę cierpienia.

 Przede wszystkim troszczcie się o to jak się czujecie, to tworzy wasze przyszłe doświadczenia. Doświadczacie negatywności tylko po to, żeby zobaczyć słoneczne światło tego, czego chcecie.

  Dowiedzcie się, czego nie chcecie, a potem odwróćcie się od tego - nie zanurzajcie się w to. Bądźcie egoistyczni w swoich pragnieniach i wszystko się ułoży tak jak trzeba. 

    Błogosławieństw wam wszystkim.

https://www.youtube.com/watch?v=1Xm1l43VHXQ


 

KSIĄŻKA WYDANA PRZED REWOLUCJĄ 1917 „ŻYCIE NA INNYCH PLANETACH” Oświecenie czy degradacja? Trekhlebov A.V.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=KXXa5NIAS38

 gdzie można przeczytać o tym jak działa infrastruktura życia codziennego na innych planetach na których żyją nasi przodkowie - w jaki sposób oni tam żyją bez nas?

   Cóż, przed rewolucją Leninowską, na przykład nasi oficerowie studiowali życie na innych planetach. Istnieją dwie książki wydane w tamtym czasie, ja sam trzymałem w rękach oryginały. To są faktycznie wydania przedrewolucyjne.

   - a czy będą ponowne wydania?

  Według moich informacji jedną z nich już przedrukowano ponownie i została opublikowana. Myślę, że można pobrać na stronie Darislav - ona  została tam zeskanowana. 

 Tak naprawdę cały kosmos jest zamieszkany, życie istnieje na wszystkich planetach - nawet na gwiazdach i na słońcach jest życie ale to nie jest życie biologiczne.

 Pytanie z sali: czy to korzystne dla nas, że nas tak ogłupiają?

  Wszystko działa na naszą korzyść - nawet to kiedy nam mieszają w głowach. Nastał teraz taki czas, że nie uda im się ukryć szydła worku. Oni dobrze wiedzą, że nie są w stanie tego zataić i w taki czy inny sposób ta wiedza będzie się przesączać. Dlatego teraz przyjęli inną strategię i zezwolili na wrzucanie wszelkiego rodzaju śmieci informacyjnych - albo starają się przeciągnąć uwagę na siebie.

  Po prostu nadchodzi taki czas, że budzimy się. Każdego dnia coraz więcej ludzi się budzi - teraz będzie tak, że jedni ulegną degradacji, podczas gdy inni pójdą w górę.

  To się powiększa każdego dnia - powstaje efekt kuli śnieżnej. Zaczęło się to 21 grudnia 2012 roku i od tego momentu coraz mocniej nasila się to rozwidlenie, zaczyna się epoka dnia Swaroga lub też inaczej era Wodnika. 

   To jest taki czas egzaminów, będą tacy, którzy go przejdą i staną się Bogami a ktoś inny będzie musiał ponownie przystąpić do egzaminów - oni zmienią się w małpy czyli zdegradują się.

  Tu na Ziemi w ten sam sposób zginęło już wiele cywilizacji - stąd pojawiły się małpy, niedawno naukowcy oficjalnie ogłosili, że co najmniej goryle i orangutany bez żadnych wątpliwości pochodzą od zdegradowanych ludzi - to zostało oficjalnie ogłoszone przez naukowców, czyli teorię Darwina trzeba będzie teraz ponownie rozważyć.

   W Wedach jest napisane, że małpa (ros. obezian), czyli "on bez Yang czyli bez energii ewolucji, był człowiekiem a stał się małpą czyli zdegradował się. To jest diagnoza a nie obrażanie kogoś.

  To samo stanie się teraz z tą cywilizacją, niektórzy dojdą do oświecenia a inni będą się coraz bardziej degradować

 głos z sali: Dobrze opisują to dzieła Dmitrija Petuchowa, on tam mówi, że przejście od neandertalczyka do człowieka z Cro-Magnon, polegał głównie na tym fakcie, że Cro-Magnonowie już znaleźli duchowość, odnaleźli duszę a Neandertalczycy byli stworzeniami zwierzęcymi. 

No tak - a do tego oni krzyżowali się także między sobą - ludzie również krzyżowali się z małpami, a co za tym idzie, było wiele gatunków. To naukowcy nadają im różne nazwy, ale w rzeczywistości to po prostu hybrydy, czyli krzyżówki między sobą i  krzyżówki z ludźmi, bo ludzie, którzy odchodzili od wedyjskiego światopoglądu mogli już się krzyżować z tymi małpami.

   Ale to my mówimy, że małpa to takie stworzenie, które skacze po drzewach ale to niekoniecznie tak jest. On niby wygląda jak człowiek ale to jest umysłowo małpa bez energii Yang.

 https://www.youtube.com/watch?v=Vb2NUPkf3jE