niedziela, 7 stycznia 2024

W roku 2024 wszystko się zmieni.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=URLXfmyIYVA

 Kochani, aby uporządkować ten świat potrzeba będzie co najmniej trzy lata, ale wszystko zaczyna się już teraz. Rok 2024 będzie wyglądał dość chaotycznie, ale to tylko rezultat naprawiania świata.  

 Dotarliśmy do granicy. Mieszkaliśmy w pudełku zwanym „zbiorowością”. Mogliśmy ozdobić swoją przestrzeń tak jak nam się podobało, ale ściany pudełka nadal nas ograniczały.  

 Teraz pudełka już nie ma. Na początku wydaje się, że zapanował chaos ale stopniowo wszystko się zmieni. Kiedyś było niebezpiecznie a nawet nie dawało się żyć daleko od standardu - ale teraz istnieje sposób aby uczynić świat lepszym miejscem.  

 Teraz możemy błyszczeć tak jasno jak tylko chcemy, ponieważ nikt nie jest zmuszany do doświadczania tego. Każdy teraz może odwrócić wzrok albo zakopać się w ziemi. Teraz każda podróż jest indywidualna.

  Zmieni się wszystko co uważamy za fundamentalne – pieniądze, religia, lekarstwa, jedzenie. Ten rok będzie pełen zmian. Na tym etapie lepiej budować swoje wewnętrzne połączenie i kwestionować wszystko co przychodzi z zewnątrz. 

 W ciągu kilku następnych lat intuicja i wgląd (przenikliwość) będą się stawać coraz bardziej aktualne.

  Oprócz małego nieprzyjemnego momentu w listopadzie (który szybko się rozwiąże) rok 2024 będzie szybki i jaskrawy oraz przyniesie na świat niezbędne globalne zmiany.  

 Wdzięczność wam wszystkim

https://www.youtube.com/watch?v=F5GgnVDlXYo