środa, 10 kwietnia 2024

Dobre czasy są tuż za rogiem - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=uAQrjYF2vCcMoi Drodzy, wydarzenia nadal powodują poważne obawy, wydaje się, że czasy pokoju są jeszcze bardzo odległe.

Światowe problemy sprawiają, że przetrwanie jest bardzo trudne. Ziemia nie funkcjonuje już prawidłowo, co sprawia, że życie dla wielu ludzi jest nie do zniesienia i tracą oni nadzieję, że powróci do normalności.

Należy jednak pamiętać, że znajdujemy się pod koniec okresu, w którym wszystko jest nadal według starego porządku, podczas gdy nowy sposób życia nadchodzi i walczy o uznanie.

 Toczy się bitwa o kontrolę nad Ziemią i światło ostatecznie zwycięży. Jest wielu wizjonerów czekających na swój czas - gotowych wyjść i poprowadzić ludzkość naprzód.

  To są czasy, kiedy wiele rzeczy musi zostać uporządkowanych, aby oczyścić drogę dla tego co nowe - ciężko jest to dostrzec w tym całym zamieszaniu, które ma miejsce ale ono czeka aby się przejawić więc nie upadajcie na duchu bo nadchodzące zmiany doprowadzą do dużych kroków naprzód.

Nakierujcie swoją uwagę na uczucie  harmonii i miłości, ponieważ to pomoże
podnieść się na duchu ludziom, którzy czują się przygnębieni i martwią się o przyszłość.


Utrzymujcie swoje wibracje tak wysoko jak tylko się da ponieważ one są w stanie leczyć.

  To, czego teraz doświadczamy, jest niezbędne do oczyszczenia starej karmy. Wydarzenia w najbliższej przyszłości przyniosą rezultat na który siły ciemności nie są przygotowane.

 Nasza przyszłość jest bezpieczna i chociaż nadal będziemy musieli znosić problemy to dobre czasy są tuż za rogiem i nic nie może ich powstrzymać. Czasy są bardzo trudne, ale każdy wysiłek aby podnieść swoje wibracje, będzie tego wart.

Błogosławieństw Wam wszystkim. 🔥